امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم

سرجیو کونسیسائو مدعی شد علیرغم حذف برابر چلسی به بازیکنان تیم پورتو افتخار می کند.
کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم 1
به گزارش "ورزش سه"، پورتو امشب با تک گل فوق العاده و فراموش نشدنی مهدی طارمی موفق شد با یک گل چلسی را مغلوب بکند، اما این پیروزی نیز برای صعود به نیمه نهایی کافی نبود و پورتو با لیگ قهرمانان وداع کرد. سرجیو کونسیسائو در پایان این دیدار ابراز ناامیدی کرده، اما از عملکرد تیمش در لیگ قهرمانان تمجید کرد.

سرجیو کونسیسائو گفت: "من برای این گروه از بازیکنان و برای تلاشی که آنها برای حضور در تا این مرحله انجام داده اند احساس غرور فراوانی می کنم. امروز ما نمایشی بسیار بالاتر از حد متوسط برابر چلسی ارائه ​​ دادیم. ما اجازه ندادیم حریف از قوی ترین سلاح های خود در بخش هجومی استفاده کند. گاهی اوقات با تعداد بازیکنان کمتری وارد یک سوم دفاعی حریف می شویم، اما در این شرایط نیز موقعیت هایی برای گلزنی ایجاد می کنیم.
کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم 1
من ناامید و ناراحت هستم، زیرا معتقدم پورتو مستحق پیش روی بیشتر بود و ما لیاقت حضور در نیمه نهایی را داشتیم. ما باید در مورد آنچه که خوب پیش نرفت فکر کنیم، زیرا حتما این عدم صعود به نیمه نهایی دلیل داشته است.

ما موقعیت های بیشتری داشتیم، اما نتوانستیم آنها را تبدیل به گل بکنیم. ما یک نمایش فوق العاده داشتیم و من به بازیکنانم بسیار افتخار می کنم. این یکی از بهترین مسابقات تیم من در اروپا بود، اما می توانستیم زودتر به گل برسیم.

این جزئیات هستند که تیم برنده و صعود کننده را تعیین می کند. من بازیکنان تیمم واقعا افتخار می کنم، زیرا آنها آینده باشگاه پورتو هستند و خوشحالم که ما تا اینجای مسابقات حضور داشتیم. من معتقدم که ما بازی بسیار سختی در مادیرا در لیگ پرتغال خواهیم داشت و هنوز برای قهرمانی باید مبارزه بکنیم."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)
  خطیبی: به تیمم افتخار می کنم
  خشم کونسیسائو: توخل به من توهین کرد!
  توماس توخل: گل پورتو دیوانه وار بود
  تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم
  نگاه پورتو به بازی طارمی در تیم ملی(عکس)
  رقیب ۱۵ میلیون یورویی طارمی در پورتو
  برتری پورتو در حضور «طارمی»
Clocket ماموریت سخت پورتو و مهدی طارمی در آستانه قرعه بزرگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان