امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خشم کونسیسائو: توخل به من توهین کرد!

سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، می گوید که توماس توخل، سرمربی چلسی، به او توهین کرده است.
خشم کونسیسائو: توخل به من توهین کرد! 1
به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ بین دو تیم چلسی و پورتو که به رغم برد 1-0 پرتغالی ها به حذف آنها در مجموع دو بازی رفت و برگشت انجامید، سرمربی پورتو ادعا کرده است که توماس توخل، سرمربی چلسی به او توهین کرده است.

چلسی در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 2-1 برابر پورتو به پیروزی رسید و به نیمه نهایی چمپیونزلیگ صعود کرد. تک گل بازی در دیدار برگشت را مهدی طارمی در دقیقه 93 بازی و روی یک ضربه قیچی برگردان خیره کننده به ثمر رساند.
این بازی که در کل چندان تماشایی از آب درنیامد، در عوض بسیار پر برخورد بود و دوتیم در مجموع 34 بار مرتکب خطا شدند! درگیری های درون زمین بازی پس از سوت پایان هم ادامه یافت و سرمربیان دو تیم در صحنه ای عجیب مکالمه ای غیردوستانه با یکدیگر داشتند.

توخل پس از تبریک صعود به دستیارانش و جشن گرفتن با آنها به سوی کونسیسائو رفت اما بلافاصله پس از دست دادن اوضاع بین این دو بهم ریخت. کونسیسائو که به نظر می رسید از حرفی که توخل بر زبان آورده ناراحت شده است شروع به فریاد زدن بر سر سرمربی آلمانی چلسی کرد.
کونسیسائو در مصاحبه پس از بازی خود نیز گفت که از رفتار توخل به داور بازی شکایت کرده است.

سرمربی پورتو گفت: "به من توسط این مرد که الان در اتاق بغلی است (توخل) توهین شد. من به داور هم گفتم که داور چهارم توهین های توخل را شنیده است."

توخل اما در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره این برخورد و ادعای کونسیسائو پاسخی روشنی نداد و تنها گفت: "ضرری به کسی نرسیده است."
چلسی در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ باید با رئال مادرید و یا لیورپول رو به رو شود و این دو تیم امشب در دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا
  محرومیت؛ عاقبت توهین نژادپرستانه به زلاتان
  کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم
  توماس توخل: گل پورتو دیوانه وار بود
  واکنش دایی به توهین بازیکن عربستانی
  گستاخی سوری‌ها و توهین‌ به ملی پوشان ایرانی در "آزادی" + عکس
  توهین بی سابقه رسانه کره به کیروش!!
  توهین تَتلو به سردار آزمون و واکنش مهدی طارمی و علیرضا بیرانوند
  توهین بسیار زشت سایت معتبر خارجی به مهدی رحمتی!
  آیا بازیکنان آرژانتین قصد توهین به بانوان ایرانی را داشتند + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان