امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی

سرمربی جوان تیم فولاد در تقابل با رقیب لالیگایی خود روی نیمکت السد، نمره قبولی گرفت.
به گزارش "ورزش سه"، همگروهی فولاد ایران و السد قطر یکی از جذاب ترین اتفاقات این دوره از لیگ قهرمانان آسیا برای فوتبالدوستان ایرانی بود. تقابل جواد نکونام با ژاوی هرناندز که در دوران بازی بارها رودروی هم قرار گرفته بودند، دلیل این جذابیت بود. دو تیم شب گذشته مقابل هم صف آرایی کردند و در شرایطی که این دیدار برنده ای نداشت، جواد نکونام و تیمش مقابل ژاوی و یارانش، نمایش قابل قبولی را ارائه کردند، نمایشی که اگر کمی چاشنی شانس آن بیشتر بود، همراه می شد با یک برد لذت بخش.
ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی 1

فولاد با پیروزی مقتدرانه 4 بر صفر مقابل العین پای به دور گروهی لیگ قهرمانان شد تا زوایه نگاه ها را در گروه D از سمت السد و ژاوی به سمت خودش تغییر دهد. روز قبل از بازی و در حاشیه نشست خبری اتفاق جالبی رخ داد. یوسو سسما که به نمایندگی از کادر فنی فولاد در نشست خبری حضور یافته بود در ورزشگاه ملک فهد با ژاوی روبرو شد؛ سرمربی اسپانیایی السد پس از خوش و بش با مربی فولاد پیگیر جواد نکونام شد که در نشست حضور نیافته بود. بعد از بازی شب گذشته نیز سرمربی سرشناس السد بخش قابل توجهی از صحبت هایش را به تمجید از نکو اختصاص داد.
ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی 1
السد در رقابت های لیگ ستارگان قطر که هفته گذشته به پایان رسید هیچ شکستی را تجربه نکرد و به دنبال تداوم همین روند در آسیا نیز هست اما شب گذشته در یکقدمی از دست رفتن رکورد خود در برابر نکو و شاگردانش بود. فولاد با ارائه یک بازی منطقی و کاستن از فشار السد، در بهترین زمان ممکن به این تیم ضربه زد (گل دقیقه 61 شیمبا). در حالی که بعد از گل، تیم فولاد به خوبی بازی را برای حفظ این نتیجه کنترل کرده و السد در آستانه متحمل شدن نخستین شکست فصل خود بود، بدشانسی فولادی ها منجر به فرار بزرگ ژاوی و رفقا شد تا نماینده ایران در عین شایستگی، بازی را با تساوی تمام کند.

این نمایش قابل تحسین از فولاد باعث شد تا جواد نکونام در دوئل لالیگایی با ژاوی نمره قبولی گرفته و این ستاره سرشناس در نشست خبری بعد از بازی با ستایش از او بگوید: "من و جواد دوستان خوب و قدیمی هستیم و احترام زیادی برای او قائلم. جواد بازیکن خوبی در دوران فوتبالش بود و مدت زمان زیادی در اوساسونا بازی کرده است و البته من برای او بهترین ها را در مربیگری آرزو میکنم چرا فوتبال را خیلی خوب می‌فهمد و اطمینان دارم او آینده خوبی در فوتبال دارد. فولاد تیم او امروز خوب کار کرد و به آن ها تبریک نیز می گویم. تیم های ایرانی به خوبی دفاع می کنند و‌ با قلبشان فوتبال بازی می‌کنند و شکست دادن آن ها خیلی خیلی سخت است."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  غیبت سرمربیان در نشست‌های مطبوعاتی تخلف است
  نکونام مربی العین را از کار بیکار کرد
  من رئیس شوم ژاوی رهبر بارسلونا می شود
  افشاگری جواد نکونام از حواشی باشگاه استقلال و عوامل ناکامی آبی پوشان
  شجاع در نقش ژاوی، آسیا در قرق پرسپولیس (عکس)
  در نشست خبری پرسپولیسی‌ها با اسپانسرشان چه گذشت؟
  روزنامه اسپانیایی: نکونام می‌خواهد به اوساسونا برگردد
  ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد
  نکونام: پاداش، حق کی‌روش بود، نمی‌دادند حیف‌ومیل می‌شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان