امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد

پس از صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا، پائولو فونسکا، سرمربی تیم رم، می گوید که رسیدن به نیمه نهایی و بازی برابر منچستریونایتد هیچ چیز را در رابطه با آینده او تغییر نخواهد داد.
سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد 1
به گزارش "ورزش سه"، رم که موفق شده بود در دیدار رفت برابر آژآکس در آمستردام به برتری 2-1 دست پیدا کند، شب گذشته با گل دقیقه 72 ادین ژکو، تک گل آژاکس در ابتدای نیمه دوم را پاسخ داد تا در مجموع با نتیجه 3-2 به نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کند و حریف منچستریونایتد در بین چهار تیم برتر این رقابت ها شود.
پائولو فونسکا پس از صعود به نیمه نهایی گفت: "فکر می کنم در آمستردام بیشتر در دفاع مشکل داشتیم برعکس امشب که در بیشتر دقایق بازی آژاکس را تحت کنترل داشتیم. آنها تیمی بسیار باکیفیت هستند اما ما امروز در دفاع واقعا خوب عمل کردیم.
بازی برابر تیمی که در حمله چنین کیفیت و توانایی دارد بسیار سخت است. ما خیلی واقع بینانه بازی کردیم و می دانستیم که برتری 2-1 در بازی رفت را داریم و فکر می کنم رویکرد درستی در این مسابقه داشتیم."

رم در این فصل در 12 مسابقه از 14 مسابقه خود در لیگ اروپا پیروز شده است و اکنون باید به مصاف شیاطین سرخ برود.
فونسکا افزود: "من قبلا هرگز به نیمه نهایی نرسیده ام و اکنون رسیدن به نیمه نهایی به شدت باعث غرور و افتخار من است مخصوصا که ما اکنون نماینده ایتالیا هستیم. این یک منبع غرور برای رم است و ما همگی بسیار خوشحالیم."

فونسکا در پاسخ به این سوال که آیا رسیدن به نیمه نهایی در لیگ اروپا آینده او در رم را تحت تاثیر قرار خواهد داد، گفت: "این هیچ چیز را تغییر نمی دهد. من نمی دانم که فصل بعد هم سرمربی رم خواهم بود یا نه، فقط می دانم که در مسابقه بعدی سرمربی این تیم هستم.

همانطور که همیشه گفته ام من پیشاپیش نگران آینده نیستم. تنها چیزی که اکنون اهمیت دارد رم است. مالکان باشگاه همواره بسیار به همه ما نزدیک بوده اند و ما حضور آنها را حس می کنیم."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  نقشه راه صعود تراکتور ایران در آسیا
  نوراللهی: با برد الریان خیالمان از صعود راحت می شود
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  توجیهات سرمربی الاهلی بعد از باخت به استقلال/از داور تا روزه‌داری

پرش به انجمن: