امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)

رئال مادرید تحت هدایت زین الدین زیدان روزهای فوق العاده ای را سپری می کند.
این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، شاید در ابتدای فصل و بعد از حذف ناباورانه رئال مادرید از کوپا دل ری مقابل تیم ناشناخته آلکویانو و البته ناکامی‌ بزرگ تیم زین الدین زیدان در سوپرجام اسپانیا، بسیاری تصور می کردند که روزهای خوش مرد فرانسوی در پر افتخار ترین تیم فوتبال اروپا به پایان رسیده و او دیگر نمی تواند درخشش فصول اول حضور خود در این تیم را تکرار کند.

اما زین‌الدین زیدان بدون توجه به انتقادات و با همان خونسردی که حتی در دوران بازی نیز با خود به همراه داشت، به کار کردن ادامه داد و هیچگاه دلسرد نشد؛ اتفاقی که حالا در مهمترین مقطع فصل به داد رئال مادرید رسیده و آنها اکنون در جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند. همچنین رئال تحت هدایت زیدان بعد از پیروزی در ال‌کلاسیکو شانس زیادی برای فتح لالیگا دارد.

بعد از پشت سر گذاشتن یک هفته فوق العاده توسط رئال مادرید حالا تعریف و تمجیدها از زین الدین زیدان به اوج خود رسیده است. در همین ارتباط نشریه آاس تیتر اصلی امروز خود را به عملکرد فوق العاده مرد فرانسوی روی نیمکت کهکشانی‌ها اختصاص داده است.
این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس) 1
آاس با تیتر "جادوی زیزو" به تمجید از سرمربی رئال مادرید پرداخته و اذعان کرده که او با وجود مصدومان زیاد و با بهره گیری از تاکتیک های فوق العاده خود بهترین نتایج را کسب کرده است. این این روزنامه همچنین به 10 صعود رئال مادرید با زین الدین زیدان از 11 بازی حذفی لیگ قهرمانان اروپا هم اشاره کرده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان