امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حضور در لیگ برتر انگلیس؟ ببینیم چه می شود

یان اوبلاک، دروازه بان اسلوونیایی اتلتیکومادرید، برای حضور در لیگ برتر انگلیس چراغ سبز نشان داد.
حضور در لیگ برتر انگلیس؟ ببینیم چه می شود 1
به گزارش "ورزش سه"، یان اوبلاک از زمان پیوستن به اتلتیکو از بنفیکا در سال 2014، خود را در قامت یکی از بهترین دروازه بانان فوتبال اروپا کرده و به همین خاطر توجه بسیاری از تیم‌ها به سمت این گلر اسلوونیایی جلب شده است. منچستریونایتد و چلسی از جمله باشگاه‌هایی به شمار می‌آیند که طی یکی دو فصل اخیر علاقه زیادی به جذب اوبلاک نشان داده اند.
یان اوبلاک اکنون طی مصاحبه ای برای حضور در لیگ برتر انگلیس چراغ سبز نشان داده و می‌گوید: "لیگ برتر تیم های قدرتمندی دارد. شاید قوی ترین تیم ها در آن باشند. اما من فکر می کنم در پایان این چیزی است که مربی از شما می خواهد. شما به دستورالعمل های او گوش می دهید. آنچه او از شما می خواهد را انجام می دهید. همه بازیکنان داخل زمین اینطور فکر می کنند. فرقی نمی کند لیگ برتر، لیگ ایتالیا یا لیگ اسپانیا باشد."

اوبلاک در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه آیا ممکن است روزی در لیگ برتر انگلیس بازی کند یا خیر گفت: "من نمی دانم؛ نمی دانم آینده چه چیزی را به همراه خواهد آورد اما مطمئن هستم که در هر لیگی به میدان بروم می توانم خوب بازی کنم. شما هرگز نمی دانید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

حضور در لیگ برتر انگلیس؟ ببینیم چه می شود 1

حالا من هفت سال است که در اسپانیا هستم. ببینیم چه می شود. من جوان هستم ولی نه به اندازه قبل اما هنوز چند سال در پیش دارم. مهم ترین چیز برای من این امیدواری است که به من آسیب نرسد. بگذارید ببینیم آینده چه چیزی را به همراه خواهد آورد."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  سهمیه سه شطرنجباز ایران در جمع ۱۰۰ نفر برتر جهان
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  حضور دوباره بانوان سوری در ورزشگاه آزادی/عکس
  شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس
  برتری پورتو در حضور «طارمی»
  شکست پرگل وایله با حضور یک نیمه عزت اللهی
  پدر ستاره یونایتد: پسرم در انگلیس خوشحال نیست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان