امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی* cemre baysel *

جمره بایسل متولد 5 فوریه 1999 در ترکیه ، بازیگر سینما و تلویزیون است

فارغ التحصیل لیسانس نقاشی از دانشگاه اژه ازمیر می باشد که از 15 سالگی بازیگری در جلوی دوربین را شروع کرد و حالا عاشق بازی در ژانر کمدی است

خانواده

جمره بایسل (Cemre Baysel) روز 16 بهمن 1377 در شهر ازمیر ترکیه به دنیا آمد و تنها یک برادر دارد که حسابی پشتیبان و همراه اوست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی* cemre baysel * 1

اولین بازی در 15 سالگی

در سال 2014 وقتی برای بازی در سریال دریای سبز نزد کارگردان رفتم چنان با ترس صحبت می کردم که وی گفت: حدس می زنم شما توانایی اینکار رو ندارید

بلند شدم و کاپشنم را درآوردم و گفتم : من انجام می دهم بیایید شروع کنید ، بعد از چند بار تست ، او از من تشکر کرد و برای همکاری قرارداد بستیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهرت

سال 2017 با سریال گمنام ها در نقش گلپری استعداد خود را نشان داد تا اینکه با نقش فیروزه در سریال پایتخت عبدالحمید کنار آلپ ناوروز به شهرت رسید

بازیگران مورد علاقه
ویوین لی ، جین کلی ، تورکان شورای و صدری آلیشیک بازیگران مورد علاقمندم هستند اما در فیلمی مانند “بیل را بکش” می خواهم شخصیت اوما تورمن را بازی کنم

از نوشتن تا کشاورزی

من بازیگر شدم اما هرگز از هیچ کاری فروگذار نکردم ، من خودم را فقط بعنوان یک بازیگر محدود نکردم ، می نویسم و عاشق کشاورزی هستم
شاید روزی در حالی که مشغول کشاورزی ارگانیک هستم رمان و فیلمنامه بنویسم

روابط عاشقانه

جمره علاقه ای به انتشار اطلاعات خصوصی روابطش ندارد اما چند وقت پیش انتشار عکس های دونفره اش با Cem Adrian (خواننده) خبرساز شد

عشق خرید

خانم بازیگر با 175 سانتی متر قد و 55 کیلوگرم وزن در دوران دانشگاه مدلینگ را خیلی کوتاه تجربه کرد و می گوید حالا عاشق خرید کفش و لباس هستم

بازیگری تجربی

صادقانه بگویم بازیگری برای من کاملا تصادفی بود ، هرگز چنین چیزی را در ذهن خودم نداشتم و آموزش بازیگری هم ندیدم اما یادیگری در این حرفه ضروریست

کاری که دوست داشتم

دوره ای از زندگی ام می خواستم بصورت حرفه ای اسکیت باز شوم و تصمیم به یادگیریش هم داشتم اما بخاطر بازیگری نشد و منم منصرف شدم

خصوصیات اخلاقی

روزهایی که زودتر بیدار می شوم یا زمان گرسنگی یا وقتی که کسی کنارم است اما انرژی منفی دارد باعث می شود من هم بد خلق شوم
البته کمی هم لجبازی دارم اما خیلی تلاش می کنم این اخلاقم کمتر شود

جشن تولد

یه لحظاتی است که نمی شود با پول بدست آورد درست زمانی که جشن تولدم هست و روی کیک شمع می گذارند و به طرف من می آیند بسیار خوشحال می شوم

دنبال طمع نیستم

هیچ موقع دنبال طمع و حسادت نبودم ، معقدم اگر کاری خیر باشد اتفاق خواهد افتاد ، اهل رویاپردازی هم نیستم اما دوست داریم این ویژگی را داشته باشم

کارهای تصویری

● دریای سبز – 2014

● گمنام ها – 2017

● پایتخت عبدالحمید – 2017

● دستم را رها نکن – 2018

● رامو – 2020

● سمت چپ من – 2020

● بازی بخت _2021

● زیباتر از تو _ 2022
Vibe
پاسخ
آگهی

Vibe
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

دوستی و نزدیکی جمره بایسل و آیتاچ شاشماز ، که نقش اصلی سریال تلویزیونی بازی بخت Baht Oyunu را بر عهده دارند ، از همین مجموعه آغاز شد…

این دو ، که بسیار با یکدیگر سازگار هستند ، دوستی خود را در مجموعه به عشق تبدیل کردند. آیتاچ شاشماز ، روز گذشته با ابراز نظر از طریق ایموجی دوباره بحث رابطه او و جمره بایسل را به کانون توجه برگرداند.

موضوع دیگر که می تواند این عشق را ثابت کند و دستور کار نشریات شده این بود که این دو با هم برای شام بیرون رفتند … وقتی از آنها در مورد اخبار و ادعاهای عشقی سئوال شد ، این دو نفر نمی خواستند به آن پاسخ دهند ، و سعی کردند اظهار نظری نکنند
Vibe
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیوگرافی سیدنی سوئینی(Sydney Sweeney)
  بیوگرافی بازیگران hollywood `
  بیوگرافی الکساندرا داداریو Alexandra Daddario
  بیوگرافی تام هالند (Thomas Holland)
  بیوگرافی زندایا (Zendaya Maree )
  بیوگرافی جسیکا باردن (Jessica Barden)
  بیوگرافی جنا اورتگا (Jenna Ortega)
  بیوگرافی جنیفر لارنس (اJennifer Shrader Lawrence)
  بیوگرافی مَریلین مونرو (Marilyn Monroe)
  بیوگرافی اینگرید برگمن(Ingrid Bergman)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان