امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)

فهد بن نافل رئیس باشگاه الهلال، بازی شب گذشته پورتو و بنفیکا را جهت زیر نظر گرفتن عملکرد مارگا به صورت زنده مشاهده کرد.
رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته تیم های پورتو و بنفیکا در حساس ترین دیدار هفته سی و یکم لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی یک – یک به پایان رسید تا اندک امیدهای یاران طارمی برای کسب قهرمانی به باد برود.

در این بازی موسی مارگا مهاجم مالیایی پورتو که مدنظر باشگاه الهلال قرار گرفته است، در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت و در امر گلزنی ناکام بود اما با دو پاس کلیدی که برای هم تیمی هایش مهیا کرد که یک مورد آن برای طارمی بود، نمره خوبی کسب کرد هر چند در دقیقه 69 از زمین بازی بیرون رفت.

مارگا که شایعات پیوستنش به الهلال در پایان فصل به شدت به گوش می رسد، شب گذشته بینندگان جدیدی را به پای بازی پورتو کشاند. هواداران الهلال که مشتاق به دیدن عملکرد مهاجم احتمالی فصل بعدشان بودند، در توئیتر با پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا، عملکرد مارگا را زیر نظر داشتند اما این بازی یک بیننده متفاوت نیز داشت.
رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس) 1
نکته جالب توجه اینکه فهد بن نافل رئیس جوان باشگاه الهلال یکی از بینندگان بازی پورتو و بنفیکا بود. بن نافل که به دنبال تقویت الهلال در فصل بعدی لیگ حرفه ای عربستان و لیگ قهرمانان آسیاست، قصد دارد در پایان فصل و با قراردادی 3 ساله به ارزش 20 میلیون یورو، موسی مارگا را به ریاض بیاورد.

حضور بن نافل در تماشای پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا، تمامی شایعات مربوط به علاقه الهلال به جذب موسی مارگا را تقویت بخشید که این مسئله به معنای جدایی بافتیمبی گومیس از آبی های ریاض نیز خواهد بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  آمار خیره کننده هافبک مورد نظر الهلال
  کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم
  من رئیس شوم ژاوی رهبر بارسلونا می شود
  شکست سنگین آنتورپ. عملکرد بسیار ضعیف بیرانوند.نمره۴.۷
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
  زلاتان: من در میلان، رئیس، مربی و بازیکن هستم!
  ورزش پایه و مادر ۸ ماه بدون رئیس!
  عملکرد هیات‌های کشتی زیر ذره‌بین علیرضا دبیر
  رئیس بایرن: به هیچ وجه دنبال بدنام کردن نویر نیستیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان