امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد

به گزارش "ورزش سه"، تیم قابل احترام اتلتیکومادرید که در اکثر هفته های این فصل صدرنشین رقابت های لالیگا بود امشب موفق شد در مسابقه پایانی خود برابر وایادولید به پیروزی دست پیدا کند و عنوان قهرمانی را به دست آورد.
دیه گو سیمئونه، سرمربی موفق اتلتیکو، بعد از قهرمانی تیمش گفت: " باشگاه به رشد خود ادامه می‌دهد. شاید مردم بی حوصله و خسته شوند اما من سخت گیر هستم. وقتی از او سوال پرسیده شد که چرا در این جا می مانم، آن لحظه می دانستم که باشگاه می تواند به رشد خود ادامه دهد و امیدوارم که در آینده نیز اینگونه باشد.
[img]سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد 1[/img]
امروز داشتم بازی های گذشته را دنبال می کردم؛ وقتی در حال ترک کالدرون بودیم و این بحث وجود داشته آیا ادامه خواهیم داد یا خیر و من گفتم بله می خواهم بمانم زیرا اعتقاد داشتم که این باشگاه آینده دارد و در مورد آن اشتباه نمی‌کردم."

سیمئونه در ادامه گفت: "برای بسیاری از مردم خوشحالم. اولین حسی که به من دست می دهد این است که در چنین سال سختی با حضور بسیاری از خانواده و دوستان، هوادارانی که از دنیا رفتند، امسال قهرمانی اتلتیکو متفاوت است. این یکی از بهترین سال های ممکن برای قهرمانی بود. این قهرمانی با قبلی متفاوت بود. جهان امروز وضعیت بسیار ناراحت کننده ای را تجربه می کند. امیدوارم که بتوانیم شادی را برای بسیاری از افراد که روزهای بسیار بدی را سپری کرده اند به ارمغان آوریم."
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاهی که مدیران پرسپولیس برای باشگاه کنده‌اند + سند
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  پنجعلی: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد
  کارشنکی AFC علیه تیم‌های ایرانی ادامه دارد

پرش به انجمن: