امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من میتوانم .ف1

درسال 1998 در ساعت 7:36 دقیقه بعد از ظهر دختری بدنیا امد . زمان اسم گذاری که فرا رسید از بخت بد پدر و مادرش یاد سنت های قدیمی شون افتادن .یکی ازسنت های قدیمیشون این بود که باید اسم فصلی که بچه در ان بدنیا امده است رو روی بچه بگذارند .برای همین اسم ان بچرو بهار گذاشتند .بعد از چند ساعت بهار چشم هایش را باز کرد .
بهار:هی بعد از یک سفر طولانی بالاخره چشم هایم رو باز کردم .حتما توی یه کشور اروپایی فرود اومدم از بالا که نگاه میکردم اونها خیلی خوشگل بودن .چشمام حتما رنگیه موهام بوره .وای خدا چقد خوشحالم .عهه اینم حتما مامانمه ولی چرا این چیزو اسمش ی بود اها روسری پوشیده ؟چراچشاش رنگی نیس ؟ چرا لهجه نداره وقتی میگه بهار وایسا ببینم بهار اسممه ؟داره منو صدا میکنه ؟نه بابا حتما چون تو خارج هرکی هرچی بخوادمیپوشه مامانمم اینو پوشیده .لهجشم حتما اینجا لهجشون این شکلیه .
ولی چرا اسمم بهار ؟وایسا یه صدایی میاد .اینا دارن فارسی حرف میزنن ؟نگو که واقعا من تو ایران فرود اومدم.وایییییییی نه چرا اخه تاحالا اینقدر نا امید نشده بودم .وایسا من کلا الان 3 ساعته دارم زنگی میکنم.
مامان:میگم چرا این اینقدر زشنه ؟بیا نه ماه سختی بکش بعد برای دست مزدت اینو بگیر .کپ عمه هاش شده .
بله حالا متوجه شدید چرا میگم بخت بد ولی این داستان هنوز ادامه داره .بعد 2 روز بهار به خونه رفت .بهار هنوز تو شک بود .دلیل شکش چی بود ؟ این بود که تو ایران بدنیا اومده ؟یا اینکه مامانش میگه زشته ؟
تازه هنوزمم عمه هاشو ندیده بود . باخودش فکر میکرد که عمه هاش چقدر میتونن زشت باشن که مامان اینقدر ازشون بدش میاد . عصر شده بود و تا جای که بهار فهمیده بود دو تا خانواده میخوان بیان ببیننش .

دوستان هر روز یه فصل رو قرار میدم امیدوارم که از همه فصل ها لذت ببرید . بقیه کتاب هایی که در اکانت گذاشته شده رو هم مطا لعه کنید امیدوارم خوشتون بیاد . Angel Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط آمین ، حسین کرمانشاهان
آگهی
ایران تو بچگی قشنگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
منتقل شد
پاسخ
(30-05-2021، 18:16)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایران تو بچگی قشنگه
توبچگی هم خیلی قشنگ نیست بنظرم Confused Confused
پاسخ
ایران همیشه و هر لحضه قشنگه.عاشق ایرانمم
پاسخ
(05-06-2021، 11:41)Bahar angel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2021، 18:16)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایران تو بچگی قشنگه

سلیقه ها فرق میکنه Blush
پاسخ
آگهی
(05-06-2021، 11:41)Bahar angel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایران تو بچگی قشنگه

تو بچگی من که قشنگ بودTelegh_54
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
لطفا ادامش را هم بگذارید متشکرم Sleepy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان