امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواب حرف ناشناس

جواب حرف ناشناس 4

اعتماد ب نفس دارم ولی اینکه خودمو بالاتر ببینم نه
هر چی گفته شده و موجب شده تو اینجوری حس کنی محض شوخی گفتم :}
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Berserk ، THEDARKNESS ، βάરãɲ ، Mohlek ، ραтяιcια ، Medusa ، شـــقآیــق ، ѕααяeη
آگهی
مغرور و مزخرف

اولین باره مغرور و میشنومD: نه نیستم خدایی اشتباه گرفتی .__.

--

دوس دارم فشت بدم میترسم روزی برملا شم پس ساکت میشم ی ساعته میگم اسمتو بگو خب

ببخشید تازه اینو دیدم|: اسمم ملیکاس  
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، βάરãɲ ، Mohlek ، ραтяιcια ، Medusa ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، ѕααяeη
من آخرش با یخچال ازدواج می کنم!
وقتی خوشحالی میری در یخچالو وا میکنی!
وقتی ناراحتی میری در یخچالو وا میکنی!
وقتی کسلی میری در یخچالو وا میکنی!
داری با تلفن حرف میزنی میری در یخچالو وا میکنی!
... وقتی نمیدونی چته! میری در یخچال و وا میکنی!
و... آخه موجود اینقدر سنگ صبور !!
اینقدر محرم؟ اینقدر با حوصله!!

این فرد لایق نمره بیسته(:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://s4.uupload.ir/files/screenshot_2021-08-17_174814_uc71.png

Telegh_01
همه چی برعکس شده ها...
بیا پ.خ ببینم کیستی شوورت شم._.

تو *************

من؟..............اه فشم هس حرفتونو کامل بزنین

بیا با پسر همسایمون دوس شو

بگو پسر همسایتون کیه بش فک میکنم Telegh_01
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، βάરãɲ ، מַברִיק ، Mohlek ، سهَ‌ند ، єη∂ℓєѕѕღ ، ραтяιcια ، Medusa ، شـــقآیــق
از سبک زندگی و استایل کی بیشتر خوشت میاد تو فلش؟

هرکی ک پولداره یا باباش پولداره ): 
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، מַברִיק ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، ραтяιcια ، Medusa ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، Mohlek ، ѕααяeη
جررررر
قیافه هامون مثل همه هردومون خوشگلیم*-*
@"ƤᴏᴏƁᴏи"
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_dd12e.gif

فقط با کسایی ک دوس داری مغرور نیستی #نه ب تبعیض
خیلی دوست دارم بدون کی هستی):
ساون سهون سهونه سهون خیلی سهونه
سهون خیلی سهونه؟
اگه پسر بودم میگرفتمت
تو یه نفری که دوست صمیمی منی مطمینم Telegh_01 حالا بگو کی هستی
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، ραтяιcια ، Emmɑ ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، Mohlek ، Medusa ، Prometheus
خیلی عجیبه. یه مدت مهسا بست فرندته و خواهر و این داستانا بعد یهو میبینی اینجوری کینه ای حرف میزنید. به نظر من دختر خیلی خوب و دور از حاشیه های هم سن و سالات بودی ولی مهسا هم به نظرم دختر خوبیه نمیدونم مشکلتون چطوریه خیلی فوضولم انگار نه؟
هنوزم دور از حاشیم!
بله خیلی فضولیTelegh_01
..................
عا با امیرحسینم میجنگی؟ عجبببب

خیر من با ایشون نمیجنگم(:

..................
مواظب قشنگیای خودت و دوستی قشنگت با سهند باش. دوستیتون یه رابطه ی مکملی داره انگار که همدیگه رو کامل میکنید و به هم کمک میکنید. امیدوارم هیچوقت اختلافات سطحی و مسخره باعث دور شدنتون از هم نشه.

منم امیدوارم دوستیم با سهند همیشگی باشهAdore
مرسی عزیزم نمیدونم کی هستی ولی خیلی مرسی بخاطر حرفات ممنونمAdore
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، מַברִיק ، *Aɴѕel* ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، _sehun_ ، shghyegh ، βάરãɲ ، سهَ‌ند ، Mohlek ، THEDARKNESS ، Medusa ، Prometheus ، ѕααяeη
آگهی
جواب حرف ناشناس 4
پایین لاسات بزن #لاس
جرررر

جواب حرف ناشناس 4
الان یادت افتاده بیای؟تا الان کجا بودی؟ Big Grin

جواب حرف ناشناس 4
تا اونجا که ازم بپرسی “اخرین بار کی‌دروغ گفتی؟”

جواب حرف ناشناس 4
تکلیف چیه بیام تو کوچه یا نه؟

جواب حرف ناشناس 4
پس من یکم کمتر از خودم تعریف میکنم به جاش به شما اهمیت میدم خوبه؟

جواب حرف ناشناس 4
مرسی Telegh_01
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، Mohlek ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، Medusa ، βάરãɲ
جواب حرف ناشناس 4

جواب حرف ناشناس 4

قاطی میکنم واستونا/: Big Grin
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، *Aɴѕel* ، Mohlek ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، Medusa ، βάરãɲ ، سهَ‌ند
جواب حرف ناشناس 4

اگه با منی که اصن مشکلی نیست. ولی هر جور حساب میکنم بخاطر اون بابا که آخرش نوشتی این فوش برمیگرده به مامان بزرگت ): مگه اینکه من بابات باشم که اونم بعیده. بهرحال آدم که به مامان بزرگش فوش نمیده
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، TinaMk ، Medusa ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، βάરãɲ ، מַברִיק ، Mohlek ، Ɗєя_Mσηɗ ، ßяɪcε ، Prometheus
اگر قرار بود بیانیهٔ مراقبت از خودے بنویسم، احتمالاً می‌نوشتم: با خودِ غمگین‌تان مهربان باشید...?

_________

خیلی هم زیبا :ngh:
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، Mohlek ، سهَ‌ند ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
  همه فلش خوریا جواب بدن
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان