امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم

ژوزه مورینیو ، سرمربی سابق رئال مادرید به خاطر کریم بنزما از حذف فرانسه از رقابت های یورو 2020 ناراحت است.

مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم 1
به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما علیرغم شروعی نه چندان خوب در تورنمنت یورو 2020 در ترکیب تیم ملی فرانسه، در ادامه نمایش درخشانی داشته و برابر تیم ملی پرتغال و سوئیس موفق به گلزنی شد. اما این عملکرد خوب نیز نتوانست مانع حذف تیم فرانسه شود و آنها در دیداری دراماتیک و در ضربات پنالتی مقابل سوئیس مغلوب شدند. حالا ژوزه مورینیو از رخ دادن این اتفاق ابراز تاسف کرده و مدعی شد در صورت قهرمانی فرانسه، کریم بنزما می توانست جایزه توپ طلا را از آن خود بکند.
مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم 1
ژوزه مورینیو گفت: "من از باخت تیم ملی فرانسه مقابل سوئیس و حذف آنها از رقابت های یورو 2020 کمی ناراحت هستم و دلیل این حس من نیز به خاطر کریم بنزما است. زیرا من فکر می کنم بنزما می تواند امسال به جایزه بزرگی دست یابد. در شرایط که نه کریستیانو رونالدو، نه لیونل مسی و کیلیان امباپه در اوج نبودند، من فکر می کنم که بنزما در نهایت فرصت دریافت یک جایزه مانند توپ طلا یا چیزی شبیه به آن را داشت.
از نظر من کریم بنزما یک بازیکن فوق العاده است. او در این دوره و علیرغم فشارهای فراوانی که وجود داشت عملکرد خوبی از خود ارائه داد. وقتی بنزما به تیم ملی فرانسه برگشت تحت فشار فراوانی قرار داشت، اما این بازیکن در یورو 2020 بسیار خوب بازی کرد."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  مورینیو ستون‌نویس جدید سان در مسابقات یورو
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)
  سون، سولسشر و مورینیو را به جان هم انداخت(عکس)
  هزینه 40 میلیون یورویی برای اخراج مورینیو
  مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام
  کاسیمیرو در پوست کریم؛ یک تنه مساوی بارسا (عکس)
  مورینیو: بیل باید جای هری کین را بگیرد
  محمد نادری و ماجرای دخالت ویژه آقا کریم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان