امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مــوی بــدن تابـــو نیـــست!

Android 

مبحث موی بدن در جامعه ی ما به یک تابو تبدیل شده در صورتی که در کشورهای غربی و اروپایی تقریبا بی اهمیته. ذهنیت و فرهنگ ما طوری پرورش پیدا کرده که به محض دیدن همچین

تصاویری ممکنه ناخوداگاه حس بدی بهمون القا بشه. (دیدگاه هایی از قبیل عدم رعایت بهداشت، ظاهر ناخوشایند و ..) حقیقت اینه که موی بدن مغایرتی با رعایت بهداشت نداره. این تصاویر رو با

شما به اشتراک میذارم تا متوجه بشیم مساله ای که در یک کشور از اهمیت زیادی برخورداره ممکنه در کشور دیگری کاملا بی اهمیت باشه. در هر صورت این یک انتخاب شخصیه و هیچ آسیب

و پیامد جانبی برای جامعه نداره.

پ.ن من نمیگم که شیو نکنید

این بخودتون بستگی داره

مهم اینه که خودتون رو باهاش رنج ندین و یه چیز بد ندونین❤

حرفم اینه که بدونید موی بدن یه چیز طبیعی و این فقط شما نیستین که مو دارین

همینطور که توی تصویر دیدین همه ی ادمهای مشهور هم بدن و مو و پوستشون

مثل شماست

مــوی بــدن تابـــو نیـــست! 1
نینادوبرو
هنر پیشه بلغاری

دوآ لیپا
خواننده و ترانه نویس انگلیسی

میسی ویلیامز
هنر پیشه اهل انگلیس

لیلی جیمز
بازیگر انگلیسی

کِی را  کریستینا نایت لِی
هنر پیشه اهل بریتانیا

پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، سهَ‌ند ، Волшебник ، ραтяιcια ، єη∂ℓєѕѕღ ، моои ، shghyegh ، شـــقآیــق ، Prometheus
آگهی
همش کار این شرکتای تبلیغاتیه

"رفع موی بدن با سمباده"

بابا برو بابا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Emmɑ ، Prometheus ، شـــقآیــق ، shghyegh
هر چی سعی میکنم نمیتونم اینو قبول کنم که چون اینا پشم دارن مام باید داشته باشیم  Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus
(20-07-2021، 17:19)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی سعی میکنم نمیتونم اینو قبول کنم که چون تو کشورای غربی همه پشم دارن مام باید داشته باشیم  Telegh_01

علوم سوم ابتدایی

ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، Prometheus
(20-07-2021، 17:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2021، 17:19)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی سعی میکنم نمیتونم اینو قبول کنم که چون تو کشورای غربی همه پشم دارن مام باید داشته باشیم  Telegh_01

علوم سوم ابتدایی

منظورم چیز دیگع بود دوست عزیز
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
جالبه
ولی اصلاح کردن بخشی از پاکیزگیه Cool
پاسخ
آگهی
(20-07-2021، 17:38)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2021، 17:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علوم سوم ابتدایی

هر وقت میمان ها پشمشان را زدند ما هم میزنیم.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، Prometheus
(20-07-2021، 19:34)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2021، 17:38)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر وقت میمان ها پشمشان را زدند ما هم میزنیم.
✊✊✊✊
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان