امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 456 ]

(25-08-2021، 10:30)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2021، 10:17)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا. منظور من اینه که ملاک های موفقیت قطعا از چنتا عدد فراتره. مثلا واسه یه خواننده محتوا و تاثیری که رو مخاطباش میذاره. یا اصلا حرفایی که خارج از آهنگاش میزنه. یا اینکه یه سبک جدیدی رو بتونه بسازه. یا مثلا بتونه زندگی شنونده آهنگاشو با حرفاش عوض کنه و .. اینا بنظرم ملاک موفقیت واقعیه.
چون اگه به عدد باشه ساسی مانکن موفق ترین خواننده ایرانه و اونی که آورده بود تو موزیک ویدیوش موفق ترین انسان روی زمینه.

چرا انقد در مواجهه با یه انتقاد کوچولو عجیب رفتار میکنین؟

همه ارتیست هایی که ما دنبال میکنیم بیشتر از اون چیزی که فکرشو بکنی تاثیر گذارن
من اونا مثل الهه
میپرستم همه اهنگاشون حتی توی خود البوم هم با هم فرق دارن و هرکدوم سبک جداگانه خودشونو دارن چه برسه به البوم های دیگشون یا خواننده های دیگه
اونقدر تاثیر گذارن که تو حتی بهش نمیتونی فکر کنی
اون خواننده ای که با دیدن طرفداراش گریه میکنه نشون میده این حرفه فقط شغلش نیست
جزوی از قلبشه و هیچوقت ازش خسته نمیشه
اونایی که بخاطر طرفداراشون همچنان تلاش میکنن
نشون میده فراتر از اون چیزی هستن که شما فکر میکنید
وقتی کلمه سلبریتی میاد فکر میکنین یه مشت ادم معروفن
که فقط بفکر پولشونن میان روی صحنه و میرن ؟
اگه ارتیست تو اینجوریه بدون که تو واسش مهم نیستی

(25-08-2021، 10:22)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از آهنگای BTS چن میلیارد بازدید خورده یوتیوب :|

اگه یکم به اخبار و چارت های کیپاپ نگاهی بندازن میفهمن :)

(28-08-2021، 14:36)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2021، 13:44)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون شما خوبي

ای جان دخترکم خوبی ؟

(28-08-2021، 13:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام بزنمت بازم گلتم؟

برو شیرتو بخور بزرگ شی. قدت ۳ متر شه

بزنیم چطو دلت میادTelegh_49

(28-08-2021، 14:17)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ناشناس دخترا بیشتر از پسرا پیام داره ؟

من ک برداشتم (((:
چرا عمو ژون ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان