امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

(16-09-2021، 12:34)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2021، 18:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره قشنگ معلومه تویی/:

:/
فردا پسفردا
هيچ چي نگفتم نگين چرا هااااا

وات؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
(14-09-2021، 14:29)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2021، 14:27)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.
Finish this crazy play._.
If you don’t do this i kill u baby
Oh no no
Its time to battle town
پس میخوای منو بکشی
بیا battle town تا با نیزه و بیل ازت پذیرایی کنم
با نازی اسکواد آشنا شو

اره بابا نمدوني تا حالا چن تا رو كشتم كه تحت تقيبم باوا
بنده جاسوس kingsman هستوم

(16-09-2021، 12:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 12:34)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا پسفردا
هيچ چي نگفتم نگين چرا هااااا

وات؟

ميگم اگه ديگ تو ناشناساتون هچ چي نگفتم نگين چرا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط _sehun_ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(16-09-2021، 12:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 12:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس یعنی یه چیز اشتباه بگی بهتر از اینه که هیچی نگی؟

از‌ کجا میدونی چیزی که میگی اشتباهه ؟

(16-09-2021، 12:29)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی بهار امروزه هرکیو نصیحت کنی بهت میگن فضول
ببین من به یه نفر میگم حجابت و رعایت کن میگه به تو ربطی نداره من دیگه باهاش ادامه نمیدم و وظیفه خودم و انجام میدم
ولی بعضیا همش ادامش میدن و باعث میشه دید بقیه نسبت به دین عوض شه
البته بعضیا کلا انتقاد پذیر نیستن
اون خبررو شنیدی؟ تو کرج مرده به دختره گفته حجاب کن مامانش کلی بهش فحش میده و پدر دختره طرف و انقد میزنه که کارش به عمل میکشه
تحت اینکه ما زندگی خودمون و داریم و به کسی ربطی نداره نباید وقتی کسی چیزی بهمون گفت بهش بپریم

نوع صحبت و لحن صحبت خیلی تاثیر داره
در کل هم همهههه آزادن هر جوری که میخوان زندگی کنن
البته تا جایی که حق کسیو نخورن و به کسی ظلم نکنن

آره ممکنه یکی با تندی بگه و اخم کنه
یبار بجا خونده طرف نوشته بود رفتم مشهد یکی خیلی بد به حجابم گیر داده و از امام رضا هم دلزده شدم
در این حد طرز صحبت مهمه
آره درسته ولی الان هرچییی بگی چه بهت آسیب بزنه چه نزننه مگن مگه فضولی؟ بعد میپرن بهت
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *VENUS*
چيرا نخسه نمزنين
نآشِنآسَم(:
(16-09-2021، 12:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 12:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس یعنی یه چیز اشتباه بگی بهتر از اینه که هیچی نگی؟

از‌ کجا میدونی چیزی که میگی اشتباهه ؟

نمیدونم چون
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
(16-09-2021، 10:44)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینم از بحث اینکه بی تی اس بهترین گروه دنیاست وارد بحث کلیشه ای تری شدید به عنوان زنا بهترن یا مردا...

بی تی اس تهاجم فرهنگی ای بیش نیست

(16-09-2021، 11:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 9:38)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رنج سنی خود را انتخاب کنید.....
شوهر فروشیه Telegh_01
مهم نیست ولی خیلی بزرگ نباشه -_-

رضایت بده که میتونی تو جهنم کره زندگی مشترک بی درسر داشته باشید
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(16-09-2021، 12:17)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البتههه
یک دسته هم هستن که نشستن و هیچ کاری نمیکنن و هیچ طرفی رو هم نمیگیرن
چون به نظرشون همه چی ممکن اشتباه و غلط باشه
اینا به نظرم زندگی اَنگلی‌ دارن
چون نه تلاشی میکنن، نه نظری میدن
نرو تو اون دسته سمیه

نسبت به گی ها و همجنسگرا ها همین حسو دارم
انگل هستم v:
@*VENUS*
اطلاعیش نیومد ؟
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
(16-09-2021، 13:53)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 12:17)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسبت به گی ها و همجنسگرا ها همین حسو دارم
انگل هستم v:
@*VENUS*
اطلاعیش نیومد ؟

چرا
اومدنش که اومد فدات شم
فقط نمیدونستم چی‌ بگم

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=298188
 سپاس شده توسط Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان