امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنگ روایتها

(23-09-2021، 13:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 13:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره نژاد پرستی

من به خدا اعتقاد دارم ولی قرار نیست به حرفای تو گوش بدم
همه همینو میگن خدا تنها بود و هیچ دینی همراش نبود
وقتی اهل یه دین هستی چطوری میتونی مثلا یه فرد مسیحی رو قانع کنی.مثلا اگه مسلمون باشی تو بهشت خونت استخر دار میشه؟در حالی خدا هیچ تبعیضی قرار نداده بود.

حالا بگو

اصن نژاد پرست میدونی یعنی چی؟

برام مهم نیست
واقعا پرهام الان تو همچین شبهه هایی گیر کردی؟ اینارو که بچه هفت ساله هم جوابشو میدونه
خیلی سادس از کشیش مسیحی میخوام از انجیل برام نسب حضرت عیسی (ع) رو بیاره نمیتونه بیاره چون دینشون ناقصه و اصل و نسب حضرت عیسی رو پیامبر ما به همه نشون داد بعدشم منظورت از تبعیض چیه؟

ناقصه؟شما کی هستی که اینو میگی
اصن مسیحیت رو کامل خوندی؟
قمه کدوم نژاد پرست مسلمونی تو دست توعه
شما فقط میگی این درسته اون غلطه
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
آگهی
(23-09-2021، 13:17)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مثلا نژاد پرستی به بهانه اسلام خیلی چیز منطقی ایه؟:|
مثلا همین کشور خودمون.اسم جمهوریش چیه؟
نژاد پرستی که هیچی الان حضرت محمد ببینه یه کشور به بهانه اسلام اومده مردم رو به خاک سیا نشونده از حرفای تو خندش میگیره

واتتتت؟ چی داری میگی؟
اصن اسلام میدونی چیه؟ بگو ببینم چیه؟

واسم بیار کجا به اسم اسلام مردم به خاک سیا نشستند
پاسخ
(23-09-2021، 13:25)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 13:17)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مثلا نژاد پرستی به بهانه اسلام خیلی چیز منطقی ایه؟:|
مثلا همین کشور خودمون.اسم جمهوریش چیه؟
نژاد پرستی که هیچی الان حضرت محمد ببینه یه کشور به بهانه اسلام اومده مردم رو به خاک سیا نشونده از حرفای تو خندش میگیره

واتتتت؟ چی داری میگی؟
اصن اسلام میدونی چیه؟ بگو ببینم چیه؟

واسم بیار کجا به اسم اسلام مردم به خاک سیا نشستند

ادا بازجو هارو درنیار فقط سوال میپرسی
تو نمیدونی؟

لازم نی بیارم برو بیرون نگا بکن
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(23-09-2021، 13:24)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 13:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن نژاد پرست میدونی یعنی چی؟

برام مهم نیست
واقعا پرهام الان تو همچین شبهه هایی گیر کردی؟ اینارو که بچه هفت ساله هم جوابشو میدونه
خیلی سادس از کشیش مسیحی میخوام از انجیل برام نسب حضرت عیسی (ع) رو بیاره نمیتونه بیاره چون دینشون ناقصه و اصل و نسب حضرت عیسی رو پیامبر ما به همه نشون داد بعدشم منظورت از تبعیض چیه؟

چندتا شبهه بی جواب واست بیارم؟
تو چطور؟ تو کامل خوندی؟
هانننن؟ من خودم با قمه مخالفم داش
بیخیال با تو نمیشه بحث کرد

موفق باشید
پاسخ
(23-09-2021، 13:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 13:24)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندتا شبهه بی جواب واست بیارم؟
تو چطور؟ تو کامل خوندی؟
هانننن؟ من خودم با قمه مخالفم داش
بیخیال با تو نمیشه بحث کرد

موفق باشید

برو برس به اعمالت بابا

فعلا
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(23-09-2021، 13:13)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 12:56)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه انسانا خطاکارن!
روایت هایی هست که میگه رهبران شیعیان یا همون اماما به کشورمون هجوم آوردند و زن و بچه و امولامونو غارت کردند
من نمیگم این روایت صحیحه چون واقعا هیچکدوم از ما اون دوره نبودیم!
ولی اگه منطقی نگاه کنی، مغز ما از چیزایی پر شده که جبهه مون خواسته!
تو خودت اگه بت نمیگفتن امام علی فلان جوره...از کجا میفهمیدی؟
منابع خارجی هم قهرمانای خودشونو برا جبهه شون بزرگ میکنن
توقعی غیر از این ازت ندارم که انقدر امامات رو بزرگ بدونی

+ هوم بازم ببخشید اگه حرفام و باورم غیر منطقی و پوچه!من اطلاعات زیادی ندارم!

ن ربطی نداره حتی بعضی از علما ما هم دارای عصمت بودند
روایت رو برام بیار تا برات بگم و نشونت بدم جعلی بودنش رو
خوب عزیزم باید ببینی صحیحه یا ن پس یعنی تو اون دوره نبودی همه چی راست یا دروغه؟؟؟ باید یاد بگیری بعدش میفهمی کی راست میگه کی دروغ میگه اون بالا هم گفتم بازم میگم توی روایات برای جعل انگیزه دارن الان من فقط ی راه ساده یادت میدم تا صحیح بودن یا غلط بودن روایات رو یاد بگیری

امام صادق علیه السلام فرمودند: هر روایتی که با قرآن منافات داشته باشد جعلی است

چی مثلا؟ اینو نفهمیدم لطف کن بیشتر توضیح بده
از خیلی جاها قرآن هست عقل هست رفیق هست منطق هست و... باید بری دنبالش تا یاد بگیری
احسنت اما ببین حق با کیه و کی داره درست نگاه میکنه و حواست باشه منطق رو داشته باشی وگرن فریب میخوری
میدونی چرا؟ چون امامم رو تو هنوز نشناختی چون نمیدونی کیه که اینقدر بزرگه چون نمیدونی یه کسی به این بزرگی چجوری کشته شده و دوست هم نداری بدونی

ن داداش عهههه این چه حرفیه نظر بده بیا باهم بحث کنیم شاید حق با تو باشه منم بهت میگم کجا منطقیه کجا غیر منطقی و اطلاعاتی رو هم که میخوای اگ داشته باشم بهت میدم
روایتشو نمیدونم کجاست ولی شنیدم

از کجا معلوم قران رو دستکاری نکرده باشه :>

من میگم والدینت (مثال) بهت یاد دادن اماماتو دوست داشته باشی و والدین مسیحیا یاد دادن که بچه هاشون عشقشون به دینشون باشه
الان یه سوال... همه مسیحا میدونن که عیسی اونا رو به حضرت محمد دعوت کرد؟!

اتفاقا من خودم از بچگی به شدت مذهبی به بار اومدم! ولی تو این سالای اخیر چیزایی دیدم که به چشمم هم اعتماد ندارم!
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
آگهی
(23-09-2021، 19:39)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 13:13)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن ربطی نداره حتی بعضی از علما ما هم دارای عصمت بودند
روایت رو برام بیار تا برات بگم و نشونت بدم جعلی بودنش رو
خوب عزیزم باید ببینی صحیحه یا ن پس یعنی تو اون دوره نبودی همه چی راست یا دروغه؟؟؟ باید یاد بگیری بعدش میفهمی کی راست میگه کی دروغ میگه اون بالا هم گفتم بازم میگم توی روایات برای جعل انگیزه دارن الان من فقط ی راه ساده یادت میدم تا صحیح بودن یا غلط بودن روایات رو یاد بگیری

امام صادق علیه السلام فرمودند: هر روایتی که با قرآن منافات داشته باشد جعلی است

چی مثلا؟ اینو نفهمیدم لطف کن بیشتر توضیح بده
از خیلی جاها قرآن هست عقل هست رفیق هست منطق هست و... باید بری دنبالش تا یاد بگیری
احسنت اما ببین حق با کیه و کی داره درست نگاه میکنه و حواست باشه منطق رو داشته باشی وگرن فریب میخوری
میدونی چرا؟ چون امامم رو تو هنوز نشناختی چون نمیدونی کیه که اینقدر بزرگه چون نمیدونی یه کسی به این بزرگی چجوری کشته شده و دوست هم نداری بدونی

ن داداش عهههه این چه حرفیه نظر بده بیا باهم بحث کنیم شاید حق با تو باشه منم بهت میگم کجا منطقیه کجا غیر منطقی و اطلاعاتی رو هم که میخوای اگ داشته باشم بهت میدم
روایتشو نمیدونم کجاست ولی شنیدم

از کجا معلوم قران رو دستکاری نکرده باشه :>

من میگم والدینت (مثال) بهت یاد دادن اماماتو دوست داشته باشی و والدین مسیحیا یاد دادن که بچه هاشون عشقشون به دینشون باشه
الان یه سوال... همه مسیحا میدونن که عیسی اونا رو به حضرت محمد دعوت کرد؟!

اتفاقا من خودم از بچگی به شدت مذهبی به بار اومدم! ولی تو این سالای اخیر چیزایی دیدم که به چشمم هم اعتماد ندارم!

قبل از همه چی باید ببینی چند جا حدیث نقل شده که متاسفانه یادم رفت اینو تو ارسال اول موضوع بنویسم حالا ببین اول باید نویسنده رو نگاه کنی دوم روایت رو باید متن عربی رو بیاری تا ترجمه دقیقش رو ببینم سوم بعدشششش باید رجال حدیثشو ببینی که کسی که این روایت رو گفته اصلا کی هست چهارمممم باید درایت رو میزاری مقابل حدیث بعد از این همه مدت معلوم میشه روایت اصلا میشه بهش استناد کرد یا ن حالا جعلی یا صحیح بودنش بماند که من گفتم با استدلال عقلی بهت میگم که روایت جعلیه چرا که اگر عصمت نباشه رطب خورده منع رطب کی کند؟؟؟؟؟

ساده ترین استدلال از خود قرآن:
إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ
البته ما قرآن را بر تو نازل کردیم و ما هم آن را محققا محفوظ خواهیم داشت.

ما میلیون ها حافظ از کل مسلمانان (اهل سنت و تشیع) داریم که کسی اصلا نمیتونه تحریفش کنه هیچ ایرادی حالا ان شالله در اینباره بیشتر واست توضیح میدم

نمیدونن و ما میگیم حق بهشون نرسیده

چی مثلا؟ از کسی دیدی؟ اینا تازه اولشه کجاشو دیدی
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
یہ مسئلہ دیگہ کہ فراموش کردہ بودم بگم اینہ کہ یک روایت وقتی میخواد نشر شہ باید ظرفیت و توانشو داشتہ باشہ یعنی چی؟
یعنی این خبر این تصور این روایت باید برای عوام قابل قبول و مورد پسند باشہ
شما نمیتونید بگید رئیس جمھور دزدہ چون احراز صلاحیت شدہ بعدشم مردم بھش رای دادند پس چجوری دزدہ؟
اینجاست کہ طرف نمیتونہ یہ راست عوام رو فریب بدہ حالا میاد چکار میکنہ؟
شایعہ پراکنی میکنہ سوال ھایی کہ اصلا ربط ندارہ رو طرح میکنہ و از ھمہ مھمتر از مصادرہ بہ مطلوب استفادہ میکنہ
یا بزار اینجور بہ اصطلاح بازی رو میارہ تو زمین خودش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان