امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنگ روایتها

(11-09-2021، 0:21)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 0:04)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله چون انگیزه ای برای این کار نداشته
میدونستی داری مغلطه و سفسطه میکنی؟ این دو جمله ات کاملا تو تناقضه عین اینه که بگیم خوب و بد یکیه فقط متفاوته
ببین هرپیامبری که مبعوث میشد دین پیامبر قبلی رو کامل میکرد پس تا آخرین پیامبر دین ها شبهات بی پاسخی داشتند
ن هیچ ربطی نداره از قدیم الیام بوده تا به امروز همونطور که گفتم باید کاری کرد که مردم قبولشون کنن
از کجا میگی یهودیت کامل ترین دینه؟
بعله آفرین
میخوای کاملشو بت بدم؟

درسته و خداوند در قرآن اشاره به میزان کرده
و برای حق منطق میتونه خیلی کمک کنه

ربطی نداره نداره
الان من بخوام توضیح بدم باید یه طومار بنویسم که خسته میشی و نمیتونی همشو بخونی
همینقدر بگم روایاتی ک صحیح باشه اونجاست که تصویر رو میسازه
میخوای کاملشو بت بدم؟

متوجه منظورم نشدی برار...

خوب پس توضیح بده
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
(11-09-2021، 0:23)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 0:21)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متوجه منظورم نشدی برار...

خوب پس توضیح بده

خوب و بدهم یکیه ، ولی از نظر من یه سری کار ها خوبه و از نظر تو اون کارها بده.
گفتم که هرکس معتقده عقایدش کاملترینه،پس بازم خوب و بد یکی میشه.
پس الان چرا بازم مسیحی داریم؟ چرا بودا داریم؟ چرا یهودی داریم؟ پس بازم میگم که هرکسی معتقده عقایدش کاملترینه.
یه شیطان پرست هم خداشو دوست داره،عقایدش محترمه و معتقده که کاملترینه.
دارم تورو به چالش میکشم،وگرنه شاید کاملترینش اسلام باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، shahid
وقتی اهل یه حزب یا نژاد باشی توی قالب همون نژاد و حزبی.کسی نمتونه بگه و قضاوت کنه که مثلا حزب فلانی مثلا شیطان پرست یا بده.بعضیا اصن میخوان ادا مورخا رو در بیارن میان وقتی خودشون تو هیچ گروهی نیستن میان گروه های دیگه رو قضاوت میکنن.من گیر دادم به کمونیستا و فمنیست ها.خب به کسی چه خودشون بخوان خودشون بیان دفاع کنن شما فمنیستی بیا وسط(:وقتی جنگ میشه،از همه چی گذشته.از حرف و مذاکره و معامله و اینا گذشته.مثلا هیملر نازی ها برای مذاکره رفت آمریکا کشته شد.نازی ها به مسکو نرسیدن ولی کمونیستا همه جا رو اشغال کردن.حالا همین یهودیا شدن قدرتمند ترین ها.برو اسرائیل رو ببین.الان دنیا به بهانه دوستی و قدرت و اینا گندیده شده هر کیم دلش بخواد دخالت میکنه.وقتی جنگ جدید شروع شد حرف سازگار نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(11-09-2021، 0:04)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 23:52)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتی برای کسی نفعی نداره که جزوه رو تغییر بده.
پس میشه گفت همه عقاید کاملا درست هستند! و فقط نوع گفتارشون متفاوته.
پس تمام ادیان یک دین هستند.
جنگ روایتها از نظر من توی صدسال اخیر اتفاق افتاده و هر تغییری که توی روایت ها میبینیم سیاست مخفی داره.
از نظر هرکس عقایدش کاملتره.
یهودیت کامل ترین دینه!
خیر،اسلام کاملترینه. :|
شاید اسمش رو جنگ عقایدهم بشه گذاشت که "سر در برف" فقط مدعی درست تر و کامل تر بودن عقایدمونیم.

میدونستی داری مغلطه و سفسطه میکنی؟ این دو جمله ات کاملا تو تناقضه عین اینه که بگیم خوب و بد یکیه فقط متفاوته
ببین هرپیامبری که مبعوث میشد دین پیامبر قبلی رو کامل میکرد پس تا آخرین پیامبر دین ها شبهات بی پاسخی داشتند
ن هیچ ربطی نداره از قدیم الیام بوده تا به امروز همونطور که گفتم باید کاری کرد که مردم قبولشون کنن
بعله آفرین
میخوای کاملشو بت بدم؟

(10-09-2021، 23:53)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی حق و باطل رو خدا معلوم میکنه
شاید روایت جبهه مخالف صحیح باشه!

ربطی نداره نداره
میخوای کاملشو بت بدم؟
هر طور راحتی و صلاحه !

ولی تا جایی که من میدونم جبهه های مخالف کور نیستند! اونا هم اگه به حقانیت روایت هاشون شک داشتند جبهه شونو عوض میکردند! اگه با منطق نگاه کنیم حرفای حسین صحیحه!
همشون میخوان بهشتی شن و بنده خوب خدا باشن. ولی این مسیر زندگیشون و افکارشونه که یکم متفاوته!
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، shahid
(11-09-2021، 12:30)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله آفرین
میخوای کاملشو بت بدم؟

ربطی نداره نداره
میخوای کاملشو بت بدم؟
هر طور راحتی و صلاحه !

ولی تا جایی که من میدونم جبهه های مخالف کور نیستند! اونا هم اگه به حقانیت روایت هاشون شک داشتند جبهه شونو عوض میکردند! اگه با منطق نگاه کنیم حرفای حسین صحیحه!
همشون میخوان بهشتی شن و بنده خوب خدا باشن. ولی این مسیر زندگیشون و افکارشونه که یکم متفاوته!
هر کسی سبک زندگیشو خودش انتخاب میکنه دوست عزیز
اخر سر خود خداس که تشخیص میده و این حرفای ما پیشداوریه
اگه فکر میکنی هر کسی توی هر جبهه باید زندگیش یا سبکشو عوض کنه بدون که داری اشتباه میکنی
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(11-09-2021، 12:39)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 12:30)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر طور راحتی و صلاحه !

اگه فکر میکنی هر کسی توی هر جبهه باید زندگیش یا سبکشو عوض کنه بدون که داری اشتباه میکنی
خدایی هیچ جای حرفام شبیه این نبود!
من گفتم نباید خودشون انتخاب کنن؟
منم خلاف اینو نگفتم!
من فقط گفتم سبکا متفاوته؛ نگفتم این کار درسته!
بلکه یکپارچگی بهترین استراتژیه!
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
آگهی
(11-09-2021، 12:49)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 12:39)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خلاف اینو نگفتم!
حرف تو درسته
استراتژی؟
این دنیا برای وقت گذروندنه
هر کسی با افکار و سبک خودش بدنیا میاد
نمیشه کسی رو مجبور کرد مثل برگ های درخت یکسان باشه
بعضیا از نظر ما در جبهه دشمنن و خب یک جنگ اتفاق میفته
میشه با حرف حلش کرد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(11-09-2021، 13:01)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 12:49)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خلاف اینو نگفتم!
حرف تو درسته
استراتژی؟
میشه با حرف حلش کرد؟
استراتژی منظورم همون سبکه!
نمیشه ک با ساز خودمون بزنیم فقط!
اوهوم
شاید بشه ولی چیزی ک اتفاق افتاده اینه ک هر دو جبهه به فکر پیروزی و منفعت خودشونن!
بدیشم اینه به همین منظور تاریخ و دین و روایت ها رو دستکاری میکنن تا مغز مردم دستکاری شه و طرفداراشون بیشتر شه
جنگ هر چه زودتر تموم شه بهتره! حتی به قیمت شکست!!
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(11-09-2021، 13:07)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 13:01)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف تو درسته
استراتژی؟
میشه با حرف حلش کرد؟
اوهوم
شاید بشه ولی چیزی ک اتفاق افتاده اینه ک هر دو جبهه به فکر پیروزی و منفعت خودشونن!
بدیشم اینه به همین منظور تاریخ و دین و روایت ها رو دستکاری میکنن تا مغز مردم دستکاری شه و طرفداراشون بیشتر شه
نه
اگه بخوای همه جنگ های دنیا تموم بشه باید یک "جنگ اساسی" رخ بده.چون اگه ما شروع نکنیم اونا شروع میکنن
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(11-09-2021، 13:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 13:07)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم
نه
اگه بخوای همه جنگ های دنیا تموم بشه باید یک "جنگ اساسی" رخ بده.چون اگه ما شروع نکنیم اونا شروع میکنن
اوهوم!
منظورت از جنگ رو بیشتر توضیح بده!
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان