امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنگ روایتها

(11-09-2021، 14:30)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 13:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه
اگه بخوای همه جنگ های دنیا تموم بشه باید یک "جنگ اساسی" رخ بده.چون اگه ما شروع نکنیم اونا شروع میکنن
اوهوم!
منظورت از جنگ رو بیشتر توضیح بده!
افراطی ها همیشه میخوان یه دنده باشن
و اگه جلوشون رو زودتر نگیریم زودتر دست بکار میشن
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
آگهی
(11-09-2021، 7:20)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 0:23)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب پس توضیح بده

خوب و بدهم یکیه ، ولی از نظر من یه سری کار ها خوبه و از نظر تو اون کارها بده.
گفتم که هرکس معتقده عقایدش کاملترینه،پس بازم خوب و بد یکی میشه.
پس الان چرا بازم مسیحی داریم؟ چرا بودا داریم؟ چرا یهودی داریم؟ پس بازم میگم که هرکسی معتقده عقایدش کاملترینه.
یه شیطان پرست هم خداشو دوست داره،عقایدش محترمه و معتقده که کاملترینه.
دارم تورو به چالش میکشم،وگرنه شاید کاملترینش اسلام باشه.

استدلالت کاملا اشتباس و از سفسطه استفاده کردی عین اینه که بگیم سرد و گرم یکیه یا بگیم بیشعور و با شعور یکیه؟ واقعا بنظرت این شکلیه؟ آهاننننننن خوب اینجاشو خیلی دوست دارم وقتی میگیم دو نفر در حال جنگن یه نفر حقه دیگه درسته؟ حالا ممکنه ببره یا ببازه وقتی تو میگی اون کار خوبه و من میگم بده امکان نداره حرف هردوتامون صحیح باشه چون تو تناقضیم و فقط حق با یه نفره ببین بستگی به دیدگاهت داره که صحیح باشه یا غلط
واتتتتتتت؟ چه ربطی داشت؟ حسین این مغلطه است
چون اسلام رو قبول نکردند تاریخو بخون اسلام رو فقط برای قبیله خودشون میخواستند مث یهودی ها اما پیامبر ما تنها پیامبری بود که دعوت جهانی داشت و قبول نکرد اینو اوناهم اسلام رو نپذیرفتند البته به خیلی حق نرسیده حالا یه سوال من میگم دزدی خوبه تو میگی بده پس عقاید من کاملترینه؟ یا ن دارم اشتباه میکنم؟
همه عقاید محترم هستند اما حق فقط یکیه ن بیشتر
عالیه پس بازم منو به چالش بکش
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus
(16-09-2021، 10:18)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2021، 7:20)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس الان چرا بازم مسیحی داریم؟ چرا بودا داریم؟ چرا یهودی داریم؟ پس بازم میگم که هرکسی معتقده عقایدش کاملترینه.

استدلالت کاملا اشتباس و از سفسطه استفاده کردی عین اینه که بگیم سرد و گرم یکیه یا بگیم بیشعور و با شعور یکیه؟ واقعا بنظرت این شکلیه؟ آهاننننننن خوب اینجاشو خیلی دوست دارم وقتی میگیم دو نفر در حال جنگن یه نفر حقه دیگه درسته؟ حالا ممکنه ببره یا ببازه وقتی تو میگی اون کار خوبه و من میگم بده امکان نداره حرف هردوتامون صحیح باشه چون تو تناقضیم و فقط حق با یه نفره ببین بستگی به دیدگاهت داره که صحیح باشه یا غلط
چون اسلام رو قبول نکردند تاریخو بخون اسلام رو فقط برای قبیله خودشون میخواستند مث یهودی ها اما پیامبر ما تنها پیامبری بود که دعوت جهانی داشت و قبول نکرد اینو اوناهم اسلام رو نپذیرفتند البته به خیلی حق نرسیده حالا یه سوال من میگم دزدی خوبه تو میگی بده پس عقاید من کاملترینه؟ یا ن دارم اشتباه میکنم؟

هنوزم نفهمیدی چی گفتم.
برگرد پیامامو بخون و بیشتر فکر کن شاید متوجه شدی.
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid ، ραтяιcια
(16-09-2021، 10:41)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 10:18)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استدلالت کاملا اشتباس و از سفسطه استفاده کردی عین اینه که بگیم سرد و گرم یکیه یا بگیم بیشعور و با شعور یکیه؟ واقعا بنظرت این شکلیه؟ آهاننننننن خوب اینجاشو خیلی دوست دارم وقتی میگیم دو نفر در حال جنگن یه نفر حقه دیگه درسته؟ حالا ممکنه ببره یا ببازه وقتی تو میگی اون کار خوبه و من میگم بده امکان نداره حرف هردوتامون صحیح باشه چون تو تناقضیم  و فقط حق با یه نفره ببین بستگی به دیدگاهت داره که صحیح باشه یا غلط
چون اسلام رو قبول نکردند تاریخو بخون اسلام رو فقط برای قبیله خودشون میخواستند مث یهودی ها اما پیامبر ما تنها پیامبری بود که دعوت جهانی داشت و قبول نکرد اینو اوناهم اسلام رو نپذیرفتند البته به خیلی حق نرسیده   حالا یه سوال من میگم دزدی خوبه تو میگی بده پس عقاید من کاملترینه؟ یا ن دارم اشتباه میکنم؟

هنوزم نفهمیدی چی گفتم.

منطقی نیست حرفات وقتی جداشون میکنم از هم تو یجور دیگه میبینی واسه اونه
خو بیشتر توضیح بده
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus

استدلالت کاملا اشتباس و از سفسطه استفاده کردی عین اینه که بگیم سرد و گرم یکیه یا بگیم بیشعور و با شعور یکیه؟ واقعا بنظرت این شکلیه؟ آهاننننننن خوب اینجاشو خیلی دوست دارم وقتی میگیم دو نفر در حال جنگن یه نفر حقه دیگه درسته؟ حالا ممکنه ببره یا ببازه وقتی تو میگی اون کار خوبه و من میگم بده امکان نداره حرف هردوتامون صحیح باشه چون تو تناقضیم  و فقط حق با یه نفره ببین بستگی به دیدگاهت داره که صحیح باشه یا غلط
چون اسلام رو قبول نکردند تاریخو بخون اسلام رو فقط برای قبیله خودشون میخواستند مث یهودی ها اما پیامبر ما تنها پیامبری بود که دعوت جهانی داشت و قبول نکرد اینو اوناهم اسلام رو نپذیرفتند البته به خیلی حق نرسیده   حالا یه سوال من میگم دزدی خوبه تو میگی بده پس عقاید من کاملترینه؟ یا ن دارم اشتباه میکنم؟

ببین زیاد نفهمیدم ولی منظور حسین این بود که کسی نیست که بگه فلان چیز درسته و فلان چیز غلطه
از نظر تو من یه آدم خوبم
از نظر یکی دیگه من یه آدم آشغالم مثلا
خب کدومشون درسته ؟ هر دوشون فک میکنن که طرز فکرشون راجع به من درسته !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، shahid ، ραтяιcια
(16-09-2021، 10:49)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 10:41)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوزم نفهمیدی چی گفتم.

خو بیشتر توضیح بده

خلاصه...
از نظر من یسری کارا خوبه و از نظر تو اون کارا بده.
و هردومون معتقدیم حرف حق رو میزنیم و حق ما هستیم.
پاسخ
آگهی
(16-09-2021، 11:00)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین زیاد نفهمیدم ولی منظور حسین این بود که کسی نیست که بگه فلان چیز درسته و فلان چیز غلطه
از نظر تو من یه آدم خوبم

بعله درسته
خوب یه سوال حق با کیه؟
هردوتاشون دارن فکر میکنن اما کدومشون داره درست فکر میکنه؟

بزار واست یه مثال بزنم تو میگی دزدی بده من میگم خوبه خوب هردوتامون فکر میکنیم افکار و اعتقاداتمون درسته اما حق باکیه؟

(16-09-2021، 11:00)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 10:49)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو بیشتر توضیح بده

خلاصه...
از نظر من یسری کارا خوبه و از نظر تو اون کارا بده.
و هردومون معتقدیم حرف حق رو میزنیم و حق ما هستیم.

حق یکی بیشتر نیست
بالاخره یکدوممون داره اشتباه میکنه
غیر از اینه؟
حالا هرکی هرجور میخواد فکر کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، Prometheus
(16-09-2021، 11:03)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 11:00)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از نظر تو من یه آدم خوبم

بعله درسته
خوب یه سوال حق با کیه؟

بزار واست یه مثال بزنم تو میگی دزدی بده من میگم خوبه خوب هردوتامون فکر میکنیم افکار و اعتقاداتمون درسته اما حق باکیه؟
خب هر دومون فکر میکنیم درست میگیم و طرف مقابل اشتباه میکنه دیگه
وگرنه الان کل دنیا یه طرز فکر شبیه هم داشتن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، shahid ، ραтяιcια
(16-09-2021، 11:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 11:03)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله درسته
خوب یه سوال حق با کیه؟

وقتی به حق میرسی که نقصتو بپذیری
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek
(16-09-2021، 11:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2021، 11:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی به حق میرسی که نقصتو بپذیری
خب کی تعیین میکنه که نقص چیه و حق چیه ؟
اصن دین و اینا واس همین بوجود اومدن دیگه
وگرنه ۱۴۰۰ سال پیش همه عربیا داشتن دختراشونو میکشتن و فک میکردن کار کاملا صحیح رو انجام میدن
ناشناس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان