امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [459]

من گشنمه‌ بخدا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(24-09-2021، 12:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:24)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خواب دیدم با جنتی دوچرخه سواری میکنم با تینام رفتم مسافرت -_-

ببین منظورم از نفر قبلی تو نبودیاا نفر قبلیه تورو میگم
واوو چه خواب رمانتیکی

منو مهسا و امیر؟
خوبه باز گریه کردی برامون
 سپاس شده توسط Emmɑ
(24-09-2021، 12:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:27)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهار؟
خیلی*-*
کلاسات شروع شد؟ کتابات و گرفتی؟

جرررر

آرمی تورو کشته ):
یادته تو دیسکورد میگفتی کرونا گرفتی گفتیم حلوا یا خُرما؟ به قول خودت Lol

(24-09-2021، 12:30)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گشنمه‌ بخدا

من ضعف کردم):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *VENUS* ، سهَ‌ند
(24-09-2021، 12:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرررر

آرمی تورو کشته ):

حلواااا فقط ):
باشه؟
قول بده
از این حلوا زعفرونیا
 سپاس شده توسط _sehun_
(24-09-2021، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرمی تورو کشته ):

حلواااا فقط ):
باشه؟
قول بده
از این حلوا زعفرونیا

ازونا که شرین و خوشمزن روشون پودر نارگیله؟ <:
 سپاس شده توسط *VENUS*
(24-09-2021، 12:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حلواااا فقط ):
باشه؟
قول بده
از این حلوا زعفرونیا

آره آره هموناااا
وای منم گشنم شد
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(24-09-2021، 12:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره آره هموناااا
وای منم گشنم شد

چشششممم
من دارم میمیرم از گشنگی):
کد بانو ناهار چی درست کردی؟<:
 سپاس شده توسط *VENUS*
(24-09-2021، 12:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:00)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آنبنش کنین خب

امیر مگه بیخیال کینه و نفرتش میشه؟lol
اگه بشه که دمش گرم

آخه چرا منو سیاه کردی. من که معذرت خواهی از صمیم قلب و از ته دل کردم. حتما ته دلم زیاد نبوده.

جرررر

آرمی تورو کشته ):

(24-09-2021، 12:30)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گشنمه‌ بخدا

من ضعف کردم):

من دیگه گشنم نیست
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_
(24-09-2021، 12:40)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر مگه بیخیال کینه و نفرتش میشه؟lol
اگه بشه که دمش گرم

آخه چرا منو سیاه کردی. من که معذرت خواهی از صمیم قلب و از ته دل کردم. حتما ته دلم زیاد نبوده.

آرمی تورو کشته ):

من ضعف کردم):

من دیگه گشنم نیست

چرا؟
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(24-09-2021، 12:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2021، 12:40)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیگه گشنم نیست

چرا؟

چون که نهار خوردم
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان