امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴

(05-12-2021، 23:01)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2021، 22:59)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبختی هم نمیاره
بلکه زندگی رو کلا تشکیل میده

وای خوب شد ویرایش کردم
وگرنه خیلی بد بود
متوجه شدی چی بود؟6Telegh_01
میخواستی فحشم بدی ؟ Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، سهَ‌ند
آگهی
(05-12-2021، 23:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2021، 23:01)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خوب شد ویرایش کردم
وگرنه خیلی بد بود
متوجه شدی چی بود؟6Telegh_01

عه خداروشکر نفهمیدی وگرنه رسوا میکردی منوو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Mohlek ، سهَ‌ند
(05-12-2021، 23:03)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2021، 23:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بچه خوبی ام
میتونی کاملا بم اعتماد کنی و بگی
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، سهَ‌ند
(05-12-2021، 23:04)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2021، 23:03)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بچه خوبی ام
هر وقت اومدم تل میگم بهت
الان برم اینستا
Telegh_01Telegh_59
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Mohlek ، سهَ‌ند
(05-12-2021، 23:06)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2021، 23:04)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بچه خوبی ام
هر وقت اومدم تل میگم بهت
الان برم اینستا
Telegh_01Telegh_59

یا ابلفضل Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق
(05-12-2021، 23:06)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بچه خوبی ام
هر وقت اومدم تل میگم بهت
الان برم اینستا
Telegh_01Telegh_59

نیستی اینستا چرااا
فیلمو برات فرستادم
فقط شرمندم که یادم رفت یکم دیر شد
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق
آگهی
(05-12-2021، 22:55)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2021، 22:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شـــقآیــق"
یه سوال برام پیش اومد.
یه ادم چطوریه؟ چی باعث میشه که از بقیه متفاوت باشه؟

با بقیه نبودن و خود را تنها خطاب نکردن :/

عجب چیزی گفتی
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، DarkLight
(05-12-2021، 22:55)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2021، 22:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شـــقآیــق"
یه سوال برام پیش اومد.

با بقیه نبودن و خود را تنها خطاب نکردن :/
بیشتر پیچیدش کردی
یعنی یه نفر که تنهاس توهم داشته باشه تنها نیست،؟ یا باور داشته باشه خدایی هست؟

(05-12-2021، 22:59)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2021، 19:59)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناشناس هیچ
اومده تو روبیکا اینو نوشته بعد بلاکم کردهTelegh_01
**

هوووووم|:
چطوری عخشم؟(:
دلم برات یذره شده((((:

(05-12-2021، 20:07)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که نه ناشناس دارمش نه تو تل خوشبخت ترینم^^
خداروشکر فقط اینجا داریمشش

(05-12-2021، 21:05)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابشو ندید بابا
بهترین چیز بی محلیه
من که جواب نمیدم فعلااااا
ولی منو میشناسیم یدفع آمپر میزنه بالا
بگو دست از سر من برداره
اصن من همجنسگرا من فمینیست من گ...و...ه ب تو چ

@"شـــ قآیــق"
یه سوال برام پیش اومد.

چشماش طرز حرف زدنش صداش
اینکه طرف همیشه لبخند رو صورتش باشه
راز دار باشه
مثلا میگن فلانی آشپزیش یجوریه... متفاوته با آشپزی بقیه
ی همچین چیزیه دیگه
نمیدونم جوابتو گرفتی یا ن

راستی سلاممم خوبی؟

اره قانع کننده بود. یکمی
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، DarkLight
(06-12-2021، 1:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر وقت اومدم تل میگم بهت
الان برم اینستا
Telegh_01Telegh_59

نیستی اینستا چرااا
فیلمو برات فرستادم
فقط شرمندم که یادم رفت یکم دیر شد
چون خوابیدم الان بیدار شدمTelegh_01Telegh_01
خیلی خسته بودمTelegh_01
دمت گرم زندگییییییییی26
(((:

•ناشناس•
(04-12-2021، 21:31)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بل بلي|:

بل بلی یعنی چی؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان