امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تبعیض جنسیتی تا کی؟

(26-12-2021، 15:15)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 14:41)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشگاه لباس شب...

نه من چندتا فروشگاه دیدم ک پسر بودن
.__.
wtf
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط моои
آگهی
(25-12-2021، 20:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهاااااااااااااااااااا
اونوقت میشه بپرسم منبع این خبرتون از کجاست؟؟؟

دوستان عزیز من بحثی در هیچ باره ای ندارم هاااااااا اشتباه نکنید من مخالف یا موافق این چیزا نیستم
فقط میخوام منبع خبر رو بدونم :/

Telegh_01 خدایا بسه دیگههههههههههه
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(26-12-2021، 15:25)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 13:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرا تو کدوم شغلا نمیتونن وارد شن و فعالیت کنن؟

به یک خانم جوان ( ترجیحه زیر ۲۵ سال ) جهت تمیز کردن خانه نیازمندیم
شبا خودمم میام خونه بعضی مواقع
حقوقشم ماهی ۴ میلیون

عوضش مردا رو تو این شغلا نمیگیرن )))):
("=

پرستار بچه هم نمیشه

(25-12-2021، 20:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهاااااااااااااااااااا

دوستان عزیز من بحثی در هیچ باره ای ندارم هاااااااا اشتباه نکنید من مخالف یا موافق این چیزا نیستم

هر وقت میگی منبع من یاد این پست شاهکارت میفتم

(26-11-2021، 20:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5) امضای قرارداد ننگین سعدآباد و جدایی بخش های زیادی از ایران

(26-12-2021، 14:41)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 13:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشگاه لباس شب...

بتمن پس لباساشو از کجا میخره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، THEDARKNESS
(26-12-2021، 17:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 15:25)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقوقشم ماهی ۴ میلیون

("=

پرستار بچه هم نمیشه

آهاااااااااااااااااااا

هر وقت میگی منبع من یاد این پست شاهکارت میفتم

(26-11-2021، 20:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5) امضای قرارداد ننگین سعدآباد و جدایی بخش های زیادی از ایران

فروشگاه لباس شب...

پسرا خیلی بیشتر بدبختی دارن )))):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(26-12-2021، 17:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشگاه لباس شب...

از لباس بتمن فروشی:-|
Everything is Temporary(:
پاسخ

اکثرا همشون میتونن فعالیت کنن مورد خاصی ندیدم

حقوقشم ماهی ۴ میلیون

("=
تبریز هم زن هست هم مرد.اکثرا مَردن

پرستار بچه هم نمیشه
چرا پرستار مَرد هم داریم مردم اسمشو گذاشتن نوکر

(26-12-2021، 18:44)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرا خیلی بیشتر بدبختی دارن )))):
با بدبختی نمیشه ادم خودشو بالا نشون بده
هرکسی ب طور متفاوتی یه مشکلی داره!

اما سوال من اینجاست که چرا چنین چیزی تو اینترنت منتشر شده! Telegh_26
میخوام ب بابام نشون بدم kaffe2

ی مورد دیگه ک موضوع رو من زدم ب امیرحسین سپاس دادین
با تشکر فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، shghyegh
آگهی
(26-12-2021، 20:50)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامایی نمیشه
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
(26-12-2021، 20:57)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 20:50)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامایی نمیشه
چرا میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، سهَ‌ند
(26-12-2021، 20:59)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 20:57)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامایی نمیشه
چرا میشه

جدی؟ چجوری

https://www.google.com/amp/s/www.khabaronline.ir/amp/308290/

ولی خب رشته های مردانه خیلی بیشترن
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
(26-12-2021، 21:18)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 20:59)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا میشه

جدی؟ چجوری
خجول بکش|||:
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان