امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [467]

(06-12-2022، 10:48)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2022، 6:01)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب کی ایتا  رو به تلگرام ترجیح میده؟

دوباره معرفی کن یادم رفته کی هستیTelegh_01

پرستو بودمممممم(((:
شوخی کردم یادمه تو شهر خودم پرستاری میخونی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ραтяιcια
آگهی
سیروان کجاس):
(06-12-2022، 12:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2022، 10:48)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرستو بودمممممم(((:

ارههههه (:
خیلی سخته ولی خیلیییی
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط THEDARKNESS
(06-12-2022، 15:09)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2022، 12:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارههههه (:
خیلی سخته ولی خیلیییی

دیگه از خانواده دور بودن سخته.
وگرنه کجا شهر به خوبی این شهر پیدا میکنی؟
یه علی باید همکلاسیتون باشه رفیق منه قدش کوتاهه موهاش بلنده
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(06-12-2022، 15:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2022، 15:09)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارههههه (:
خیلی سخته ولی خیلیییی

چی داره شهرتون توروقرآن؟Telegh_01
ته تهش بریم بهار و کاشفی
نه علی نداریم
من ترم سه ام البته

(06-12-2022، 15:33)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2022، 15:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ته تهش بریم بهار و کاشفی
نه علی نداریم
من ترم سه ام البته

اون فکر کنم ازون بهمنی ها بود که از بهمن میرن اونم پارسال قبول شد اومد.
چی داره؟ شهربازی شهدای گمنام نرفتی؟ حاج ملا سبزواری . موزه مردم شناسی موزه نفت . رستوران خوب هم داره کاکتوس و کاج و چند تا دیگه
+
والا اونجاهایی که میگی من تاحالا بدون ولی نرفتم دور بزنم Telegh_01
لعنتی زندگی تو شهر خودت خیلی سخته باید بری یه شهر دیگه حداقل نمیترسی یکی ببینه ایش بدم اومد
 سپاس شده توسط ραтяιcια
آگهی
(06-12-2022، 16:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2022، 15:33)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ته تهش بریم بهار و کاشفی
نه علی نداریم
من ترم سه ام البته

چی داره؟ شهربازی شهدای گمنام نرفتی؟ حاج ملا سبزواری . موزه مردم شناسی موزه نفت . رستوران خوب هم داره کاکتوس و کاج و چند تا دیگه
+
لعنتی زندگی تو شهر خودت خیلی سخته باید بری یه شهر دیگه حداقل نمیترسی یکی ببینه ایش بدم اومد

آها میشه ترم دو

شهربازی؟همون که پلمپش کردن؟
پارکشو رفتم ولی شهربازیش که بسته اس حاجی
اونایی که گفتیو نرفتم
ولی پاشدیم رفتیم دیباTelegh_59 فقط یه دستگاه به درمون خورد
رستوران و کافه هاتونم تا دلت بخواد رفتم همه تکراری شدههههه
جدید میخوام

بهار و کاشفی که خوبه بابا من ابارشم رفتم Telegh_01
آره این خوبه خداییش Telegh_01

شهربازی شهدای گمنام؟
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Medusa
ولی جدی ایران سوریه نشد هیچ،سوریه داره ایران میشه.
 سپاس شده توسط Emmɑ ، *Aɴѕel* ، shghyegh
(06-12-2022، 17:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2022، 16:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

آها میشه ترم دو

شهربازی؟همون که پلمپش کردن؟
پارکشو رفتم ولی شهربازیش که بسته اس حاجی
اونایی که گفتیو نرفتم
ولی پاشدیم رفتیم دیباTelegh_59 فقط یه دستگاه به درمون خورد
رستوران و کافه هاتونم تا دلت بخواد رفتم همه تکراری شدههههه
جدید میخوام

بهار و کاشفی که خوبه بابا من ابارشم رفتم Telegh_01
آره این خوبه خداییش Telegh_01
شهربازی اون بالا تو جاده شهرک رو میگم.
اونا هم خودم رفتم بجز حاج ملا هادی بقیش خوب نیستن نروTelegh_01
دیبا و اون شهر آرزو ها خیلی بچگونه است دیبا اوایلش خوب بود ها ولی خب دستگاهاش خراب شد تعمیر هم نکردن
یه کافه صورتی جدیدا نزدیک دانگشاه آزاد باز شده
+
ببین چقدر خوبه من تاحالا تنهایی باغ های ابارش نرفتم ولی شما راحت میرید . فرض کن برم ابارش همه رفیق های عموم بعد با دخترم برمTelegh_01 فرداش تشییع جنازم میشه
امروز یه پارک رفتیم باهم تصمیم گرفتم دیگه بیرون نرم تا امروز نمیدونستم این همه آدم آشنا تو شهر دارمTelegh_01

(06-12-2022، 18:11)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهربازی شهدای گمنام؟

شهربازی که در پارک شهدای ‌گمنام واقع شده است.‌پارک شهدای گمنام زیرا ۵ شهید گمنام دفن کردن . اسمش پارک رو یادم نیست چیه انقدر گفتم شهدای گمنام ولی فکر کنم همین باشه
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، ραтяιcια

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان