امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [467]

(13-04-2023، 17:18)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 17:06)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب درست:

اینکه آیا هنوز ماشین لباسشوییم رو خودم روشن می‌کنم یا نه؟

دقیقا ((((:
چخبر پسر؟  حالت چطوره؟
(13-04-2023، 17:58)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2023، 13:42)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بدبختیه. :دی

چرا خودت شروع نمی‌کنی از تغییراتت گفتن؟ این‌طوری منم می‌فهمم دوست داری که چه نوع دیتایی بشنوی.
اوووم از تغییراتم بخوام بگم یکیش تموم شدن دانشگاهه
دومی سومیش چیزای مهمی نیستن
ت چ کردی کنکورو
اتفاقاً دومی و سومی مهم‌تر هستند که نمی‌گی. بگو می‌شنوم.
دانشگاه کارشناسیت تموم شد؟ اون دوره چهارساله؟

من کارشناسی رو در بک‌گروند دارم و می‌رم سر کار. می‌خوام زبان‌شناسی بخونم و اون کارشناسی نداره. ارشد داره. تا این دوره چهار ساله تموم شه فعلا جدی نگرفتمش. از اون طرف دو جا کار می‌کنم و عاشق کارمم.؛))
آگهی
(13-04-2023، 21:06)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 19:38)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مچتو گرفتم .

من به دعا نویس اعتقادی ندارم
من خود دعا نویسم
بختمو باز کن
(13-04-2023، 21:30)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 17:18)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا ((((:
چخبر پسر؟  حالت چطوره؟

(13-04-2023، 17:58)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووم از تغییراتم بخوام بگم یکیش تموم شدن دانشگاهه
دومی سومیش چیزای مهمی نیستن
ت چ کردی کنکورو
اتفاقاً دومی و سومی مهم‌تر هستند که نمی‌گی. بگو می‌شنوم.
دانشگاه کارشناسیت تموم شد؟ اون دوره چهارساله؟

من کارشناسی رو در بک‌گروند دارم و می‌رم سر کار. می‌خوام زبان‌شناسی بخونم و اون کارشناسی نداره. ارشد داره. تا این دوره چهار ساله تموم شه فعلا جدی نگرفتمش. از اون طرف دو جا کار می‌کنم و عاشق کارمم.؛))
چاکریم عشق داداش
به خوبیت
میگذرونیم
دیگه یه کنکوری حس و حالش مشخصه کاملا (((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(13-04-2023، 22:03)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 21:06)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به دعا نویس اعتقادی ندارم
من خود دعا نویسم
بختمو باز کن

مشکلت چیه
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
@فرنودِ بن گیومرث
دومی سومی تغییرات ناشی از افزایش سنه
اره کارشناسی تموم شد
یعنی چی کارشناسی نداره ارشد داره؟تا کارشناسی نگیری ک نمیتونی ارشد بخونی منظورت اینه ناپیوسته هست؟
دوجاکار میکنی؟افرین بهت پسر
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(13-04-2023، 22:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 21:30)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چخبر پسر؟  حالت چطوره؟
چاکریم عشق داداش
به خوبیت
میگذرونیم
عه چه بزرگ شدی Smile)) کنکور داری دیگه!

(13-04-2023، 22:59)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@فرنودِ بن گیومرث
اره کارشناسی تموم شد
یعنی چی کارشناسی نداره ارشد داره؟تا کارشناسی نگیری ک نمیتونی ارشد بخونی منظورت اینه ناپیوسته هست؟
پس دوست نداری تعریف کنی؟ باشه.
رشته شناوره زبان‌شناسی. معمولا ادبیات فارسی یا انگلیسی یا آلمانی یا ... هر زبانی می‌خونند کارشناسی و بعد ارشد می‌رند زبان‌شناسی.

آره. البته هر دو در یک حوزه.

خودت چطوری؟
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
(13-04-2023، 22:44)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 22:03)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بختمو باز کن

مشکلت چیه
بنظرت چی میتونه باشه

نقل قول: بختمو باز کن
(13-04-2023، 23:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 22:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاکریم عشق داداش
به خوبیت
میگذرونیم

(13-04-2023، 22:59)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@فرنودِ بن گیومرث
اره کارشناسی تموم شد
رشته شناوره زبان‌شناسی. معمولا ادبیات فارسی یا انگلیسی یا آلمانی یا ... هر زبانی می‌خونند کارشناسی و بعد ارشد می‌رند زبان‌شناسی.

خودت چطوری؟
چه کنیم دیگه داداش
سنه
از همین الان استرس اینو گرفتم که یهو به خودم بیام ببینم بچم داره اصرار میکنه که باش بازی کنم

از تو چخبر مرد
خوش میگذرونی ؟
ناشناس
 سپاس شده توسط parisa 1375 ، فرنودِ بن گیومرث
(14-04-2023، 0:03)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 22:44)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلت چیه
بنظرت چی میتونه باشه

نقل قول: بختمو باز کن

شوهر ؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(14-04-2023، 0:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2023، 23:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت چطوری؟
چه کنیم دیگه داداش
سنه
از همین الان استرس اینو گرفتم که یهو به خودم بیام ببینم بچم داره اصرار میکنه که باش بازی کنم

از تو چخبر مرد
خوش میگذرونی ؟
بچه هم می‌خواهی؟ ول کن داداش. مگه ما قرار نیست نسلمون رو منقرض کنیم؟

از من چخبر؟ خبر خاصی نیست. یه کبک که سرش رو می‌کنه در برف‌های متعدد و متنوع.
خوش هم می‌گذره گاهی.

کنکور چه رشته‌ای رو می‌دی؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان