امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [467]

(14-10-2022، 22:34)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:29)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش حالا خودتم چنبار وی پی ان و سرور دادی به بچه ها تست کنن دیگه
این یکی دو نفری که بن کردی جونن و خام
میبینن و یاد میگیرن
شما بزرگی کن از بن درارشون
قول میدن دیگه تکرار نکنن
 توی پیام خصوصی ارسال کردم شماهم برو ارسال کن.

دانشجوی مملکتن .. این طرز صحبت اصلا درست نیست

گفتیم پRوکSی بفرستید ، وی پی ان بفرستید ، هرجور میخواید حرف بزنید حالا که نت قطعه اینجا در دسترس باشه گپ و گفت بزنن ، اخرش باید بیان از بالا پایینشون حرف بزنن و به بقیه فحش بدن؟

بخشش از بررگانه دیگه داداش
بازم هرطور صلاحه

(14-10-2022، 22:33)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:31)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بقالتون مرده ؟

خب تو پیوی بفرست
نه بابا نمرد کراشش عوض شد دل گنده-
شانس نداری داشم
تازم تو یکی که باید خوب منو بشناسی:/
ن منظورم اینه که مرده یا زنه Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
(14-10-2022، 22:37)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:31)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سید بحث سیاسیو کار ندارم
ای کاش میشد وی پی ان فرستاد مخصوصا وقتی که قانون‌ یا مجازاتی برای استفاده از وی پی ان نداریم

قانونش هست درباره ی فضای مجازی
فروش وی.پی.ان و پرو.کسی و ابزار تغییر آی پی و نشر آن غیرقانونیه بخاطر همین کانالا رو می بندن دیگه
بعد هم پ.خ کن چون انجمن فیلتر میشه

ولی استفادش مجازه
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(14-10-2022، 22:40)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Berserk
یه چند صد سالی بود که آنلاین ندیده بودمت

الان چشمات نورانی شد .___. 
 سپاس شده توسط sober
(14-10-2022، 22:42)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:37)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قانونش هست درباره ی فضای مجازی
فروش وی.پی.ان و پرو.کسی و ابزار تغییر آی پی و نشر آن غیرقانونیه بخاطر همین کانالا رو می بندن دیگه
بعد هم پ.خ کن چون انجمن فیلتر میشه

ولی استفادش مجازه
....

(14-10-2022، 22:45)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:40)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چند صد سالی بود که آنلاین ندیده بودمت

معلومه جغد تنهای شب
چطوری؟
(14-10-2022، 22:37)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:35)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه کسایی ک سینوزیت دارن نه
انگیزت برای زندگی چیه؟

داستان های نا تموم و سریال های ناتموم ادامش بیاد و ببینم و بخونم تا بدونم آخرش چی میشه و دیگر هیچ واقعا مگه میشه انگیزه ای هم داشت . دارم دانشگاه میرم با اینکه میدونم بعدش باید آزمون استخدامی بدم برم معلم بشم یا کلی این و اونور برم و رشوه بدم یا بند پ یه جوری گیر بیارم بتونم مجوز یه مرکز  مشاوره  بگیرم کلا چیز زیادی برای انگیزه نیست
معلمی بهترین شغلِ!انشالله که موفق باشی,
میتونی با ساختن سناریو های فیک تو ذهنت به خودت امید بدی :> مثل من
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(14-10-2022، 22:47)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:37)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستان های نا تموم و سریال های ناتموم ادامش بیاد و ببینم و بخونم تا بدونم آخرش چی میشه و دیگر هیچ واقعا مگه میشه انگیزه ای هم داشت . دارم دانشگاه میرم با اینکه میدونم بعدش باید آزمون استخدامی بدم برم معلم بشم یا کلی این و اونور برم و رشوه بدم یا بند پ یه جوری گیر بیارم بتونم مجوز یه مرکز  مشاوره  بگیرم کلا چیز زیادی برای انگیزه نیست
معلمی بهترین شغلِ!انشالله که موفق باشی,
میتونی با ساختن سناریو های فیک تو ذهنت به خودت امید بدی :> مثل من
آره اکه حقوقش رو فاکتور بگیری واقعا شغل خوبیه .
راستی سربازی یادم رفت قبل هر کدوم باید برم سربازی.
+
انثدر سناریو فیک ساختم میترسم باورشون کنم و توشون گم بشم و فک کنم زندگیم واقعا اون شکلیه
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
@شـــقآیــق
چطوری زیبا؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(14-10-2022، 22:45)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:45)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلومه جغد تنهای شب
چطوری؟

هعی جوونی کجایی
چی بگم همه چی خیلی مسخره شده، تو چطوری چند سالت شده Telegh_42
 سپاس شده توسط sober
من اومدم بریزم بهم :v
(12-10-2022، 23:39)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2022، 22:02)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا با خوندن این قسمت شمام مث من میتونین سرچ هیستوریشو حدس بزنید؟ (=

فقط اونایی که سپاس زدن...

حال کردی از خود موضوع بیشتر شد =|
 سپاس شده توسط sober ، Mutemit

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان