امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اشتباه تایپی......!!!!!!(خیلی قشنگه!)

Heart 
دو سال پیش در مدرسه‌ای به فرزندان کارگران مهاجر درس می‌دادم.

زمان برگزاری امتحانات فرا رسید و من سوألات ریاضی را برای دانش آموزان سال اول مدرسه طرح کردم. یکی از سوألات این بود: "خانه شما پنج نفره است، اگر ١٠ تا سیب داشته باشید، هر نفر چند سیب خواهد داشت؟" فکر کردم این سوأل برای بچه‌های هفت یا هشت ساله بسیار آسان خواهد بود.

پس از برگزاری امتحان، ناگهان متوجه یک اشتباه تایپی شدم. عدد "١٠" اشتباهاً عدد "١" تایپ شده بود. حتم داشتم که بچه‌ها آن سوأل را پاسخ نخواهند داد. اما با تعجب دیدم که تقریباً هر کدام از شاگردان جوابی به این سوأل داده‌اند.

در میان جواب‌های مختلف، پاسخی مرا تحت تاثیر قرار داد. دانش آموزی نوشته بود که؛ هر نفر در خانه‌ام یک سیب خواهد داشت. زیرا اگر پدربزرگم این سیب را ببیند، خودش آن را نمی‌خورد و حتماً به مادربزرگ که اکنون سخت بیمار است خواهد داد. ولی می‌دانم مادر بزرگم هم آن سیب را نمی‌خورد و به من که نوه دختری‌اش هستم و دوستم دارد، می‌دهد. من این سیب را به مادرم خواهم داد. مادرم هر روز در خیابان روزنامه می‌فروشد و دلش می‌خواهد سیب شیرین بخورد. اما مادرم هم این سیب را نمی‌خورد و به پدرم می‌دهد. پدرم در کارخانه به سختی کار می‌کند. هر وقت برای ما غذا می‌خرد، خودش نمی‌خورد. بدین ترتیب به هر عضو خانواده یک سیب کامل می‌رسد .....

قشنگ بود؟؟؟؟؟HeartHeart
*
*
سپاس سپاس سپاس؟؟
SleepySleepySleepySleepySleepy
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
پاسخ
 سپاس شده توسط šhεïdα ، parmis78 ، nita99 ، ashkyakhee ، m.md ، سایه2 ، HeDyE~×~ ، nazi98 ، maynaz90 ، mxad ، 138889 ، mantil ، سورنا فاول ، مارال1392 ، ^BaR○○n^ ، sasa. ، canr2000 ، یشیم 2013 ، دلارام رفیع صداقت ، ★MoRpHeUsS★ ، Andrea ، مه سیما ، ana16 ، leba3ekhaki ، Kimia79 ، LOVE KING ، destiny ، آیدا امیری ، ALA ، r.kh ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، zahra! ، Elena ♥♥♥ ، arooos ، reza789 ، SHAYESTEH2013 ، KOH ، fatiiiiiii ، annnnnnnnneeeeeeeee ، هاناجون ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، هیوای ، sohrabe khaste ، °°••°° T.M.Z °°••°° ، سایه 72 ، bela vampire ، D-: ، sadaf2 ، آقا سینا ، Artmis2000 ، روانی مزمن ، کیاندخت ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، وفاورها ، ^Aytin^ ، キム尺刀ム乙 ، aCrimoniouSs ، ღSηow Princessღ ، niloofar kh ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، * Exceptional girl * ، امیر ، sina.a1 ، zeinab ، پسر ایزانی2 ، eri 5 ، 122333 ، T A R A ، RєƖαx gнσѕт ، PROOSHAT ، خانومي ، نگین15 ، fatima1378 ، نازنین* ، آرتـان ، f a t e m e h ، negin2000 ، "تنها" ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، kimia kimia1378 ، !...rana ، یاسی@_@ ، kiana.a ، پری خانم ، جوجه طلاz ، حقوقدان انجمن ، ყ_ʍ ، *مونا* ، محمدرضا.ر ، حسن CR7 ، roya15 ، @پوریا@ ، گل آی ، armin1349 ، ѕтяong ، armita~ ، mr.destiny ، نیلوفر 2000 ، MAIKY2015 ، تینا45 ، Minehminmin ، minoojoon ، مدار بی قراری ، Volkan ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، آرشاااااااام ، Mohamad#Farahani ، み£∂ɨע£ ، Zah...ra ، {HoSsein_83} ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Bahar ♡ ، n.leito ، sama00 ، ❤nila❤ ، Doory ، یشیم 2013 ، parmida.a ، Zah...ra
آگهی
واقعا ممنونSmileHeartHeart
اشتباه تایپی......!!!!!!(خیلی قشنگه!) 1

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

پاسخ
 سپاس شده توسط یشیم 2013 ، parmida.a ، امیر
چه قشنگ
بمیردروزگارباخاطراتش
پاسخ
 سپاس شده توسط Zah...ra ، یشیم 2013 ، parmida.a ، Zah...ra
خیلی زیبا بود[font=Times New Roman]Heart[size=large
در یک دقیقه می توان قلبی را شکست دریک ساعت می توان کسی را دوست داشت در یک روز می توان عاشق شد اما یک عمر نمیتوان کسی را فراموش کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط یشیم 2013 ، parmida.a ، Zah...ra
خیلی قشنگ بود ممنونHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
وااااااااااااااي اشكم در اومد اي جانم
پاسخ
آگهی
بدک نبود ممنون123
نه سرابم ونه ابم نه جهنم نه بهشتم چنین است سرشتمAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط parmida.a ، آقا سینا ، Zah...ra
خوب بود

من از شوق تو زیبا مینویسم اگر از کوه و دریا می نویسم

بروی قلب خود از این همه نام فقط نام تو تنها می نویسم

سپاس سپاس فراموش نشه من که سپاس کردم شما هم بکنید
وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط sama00 ، parmida.a ، Zah...ra ، parmida.a
چه با احساسHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Zah...ra
چه با احساسه بچه!
بعضی آدمـــا ؛
مثـل دیـــوارای تـازه رنــگ شـده هستن ....
نــباید بــهشون نـــزدیک بـشی ،
چه بــرسه کـه بخــوای بهشــون تکــیه کـــنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.niloblog.com/files/images/iji8pz5vo9vsyrfifl.jpg
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یـه داســتان واقعـی از یه دختر مجرد از زبان خودش ....... خیلی غمگینه
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Heart رمان بغض کهنه" خیلی قشنگه"
  رمان خیلی غمگین و عاشقانه اکسو ( زخم عاشقی) .حتما بخون :(
  وب ناول *نفرین زیبا*عاشقانه و طنز(ترجمه خودم)خیلی قشنگه از دستش ندید/
Subarrow داستان(خیانت اشتباه) پایان تلخ
  یه داستان خیلی غمگین...(بخونین اشکتون در میاد)
Wink رمان ترسناک و عاشقانه خیلی قشنگ ویلای نفرین شده (به قلم اکیپ خودمونه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان