امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایا شما خون اشام هستید

.خون در ابتدا برای من جالب نبود ولی بعد ها من یه احساس نا خوش آیندی درباره خون پیدا کردم.

اگر این درباره شما درسته دیگه وقتتون رو به خوندن ادامه متن هدر ندید چون شما قطعا یه خون آشام نیستید.احتمالا شما یک مورد کلاسیک از سندروم رینفلد هستید.

2.آیا به طور معمول رنگ پریده هستید؟دقت کنید که رنگ پریده بودن به معنای داشتن پوست سفید نیست.اگه جوابتون مثبته دو تکه گوشت گاو رو یکی نیم پز و دیگری رو کامل بپزید.اگه از گوشت نیم پز خوشتون اومد و رنگ چهرتون صورتی شد (بر افروخته شدید) شما یک نشانه دیگر دارید چون انسان ها نمی تونن خون رو هضم کنن.

3.آیا تا به حال کسی بهتون گفته که شما خوش شناسید که از یه تصادف با یه آسیب خیلی کم جون سالم به در بردید؟

4.آیا شما به طور طبیعی قدرت یا توانایی دارید که خودتون به دست آورده باشید؟

5.آیا در زمان کودکی قویترین،باهوش ترین یا سریع ترین فرد در کلاس بودید؟یا وقتی حدود 16 سالتون بود هر 3 خصوصیت رو با هم داشتید؟

6.آیا پدر شما وقتی کم سن وسال بودید از زندگی تون رفت یا ناپدید شد؟(نکته:52 درصد از خون آشام های واقعی و اون هایی که فکر می کردن هستن به این سوال جواب بله دادن)

7.آیا معمولا مردم بهتون میگن که از سنتون جوونتر به نظر میاید؟یا اینکه نمی تونن سنتونو حدس بزنن؟

8.آیا شب ها پر انرژی و بانشاط می شید و نزدیک طلوع آفتاب (یا صبح وقتی بیدار شدید) بیحال؟

9.آیا بعد آسیب دیدگی کمی سریع تر از دیگران خوب میشید؟

10.آیا تحمل بالایی نسبت به الکل یا سموم دارید؟

11.آیا گاهی بسیار اجتماعی و گاهی بسیار مردم گریز می شید؟

12.آیا شما به ندرت مریض مریض میشید و اگه مریض بشید زود تر از دیگران خوب میشید؟

13.آیا حواس شش گانتون (دیدن،شنیدن،لامسه،بویایی،چشایی وحس ششم) از بیشتر مردم بهتره؟

14.آیا در تاریکی خوب می بینید؟چند بار براتون پیش اومده که دیگران بگن نمی تونن چیزی ببینن در حالی که شما همه چیز رو میبینید یا یک کار ظریف مثل کتاب خوندن انجام میدید؟

15.آیا سرعت بالایی برای واکنش به اتفاقات ناگهانی مثل افتادن چیزی دارید؟

16.آیا به خون انسان واکنش نشون میدید؟

17.آیا به نور یا گرمای زیاد حساسید؟(بعضی از خون آشام ها سردرد می گیرن)

18.آیا از صداهای ناگهانی میترسید؟(خون آشام ها نمی ترسن)

19.آیا وقتی زخمی میشید کم خونریزی میکنید؟(توجه:ممکنه نشانه کم خونی هم باشه)

20.آیا ناخن هاتون شفاف و محکمه؟

21.آیا اتاق خوابتون سرد ترین و تاریک ترین اتاق خونس؟

22.آیا می تونید این صدا رو بشنوید؟(توجه:ابتدا صدای اسپیکرو رو یه صدای نرمال تنظیم کنید.اگه بتونید بشنوید یه صدای بلند و آزار دهنده اس.)

23.آیا میتونید مقدار زیادی آهن خوراکی بخورید وهضم کنید؟

24.آیا تا به حال شده بدون قصد نزدیک یه نفر بشید و اون بترسه چون نفهمیده شما نزدیکشید؟

25.آیا تمایل زیادی به سفر دارید؟

26.وقتی یه چیزی بوی خیلی شدیدی میده آیا می تونید طعمش رو احساس کنید و بگید خوبه یا نه؟

27.آیا صدای پچ پچ رو می تونید بشنوید؟

28.آیا یه خط تیره دور عنبیه چشمتون دارید؟گرچه همه خون آشام ها این خصوصیت رو دارن ولی هرکس که اینطوری باشه به طور قطع خون آشام نیس)

29.آیا رنگ چشمتون به طور محسوسی در اطراف مردمکتون متفاوته؟

30.آیا این جملات (بیا بیرون،هوا خیلی آفتابی و خوبه و اینجا کلی آدم هس) برخلاف اون کسی که با یه لبخند بزرگ بهتون گف،به نظرتون بده؟

31.بدون توجه به اینکه چقد رفکر میکنید نرمالید،آیا تمایل به کسانی دارید که عجیب اند ولی با شما کاملا هماهنگ اند؟

32.آیا غریزه گوشت خوردن شما به قدری قویه که در مورد اکثر افراد را برخلاف آنچه میگن فکر میکنید که اونا گیاه خوارن؟

33.آیا نور خورشید در شما باعث چشم درد یا سر درد میشه؟

34.آیا وسایل الکتریکی در حضور شما به هم میریزند؟

35.آیا رویاهاتون خیلی واضحه؟

36.آیا مردم احساس می کنن که شما احساساتشونو خوب درک می کنید؟

37.آیا مردم اطراف شما دودسته ان که یا کاملا به شما اعتماد دارن یا اصلا اعتماد ندارن؟

38.آیا حالت روحی شما به حالت روحی دیگران اثر گذاره؟
??☜ ﺁﺳِﻤﻮﻥْ ﺁﺑﻴِـــــﮧْ
?? ﺟﺎٓﯼِِ ↜ ﺍُﻭْﻥْ ↝ ْ ﺧﺎٓﻟﻴِـــــﮧْ??
?? ﮐِﻪ ﺑﺎٓﺷـــــِﮧ ﻭُ ﺑِﺒﻴﻨـــــﮧ ??
ﺍﻳﻨْﻘَﺪْ ☜ ﺣﺎٓﻟِﻤـﻮﻥ ☞ ْ ﻋﺎٓﻟﻴِــــ
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، ashkyakhee ، ...asall... ، هیوا1 ، LOVE8 ، mazii ، مخ دخترا ، xoxo gurl:*) ، maede_y2 ، هرمیون گرینجر ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، joe(parsa)m ، lady snow white ، ღSηow Princessღ ، tukiyeli ، پارلا1212 ، star10 ، جيمزباند ، M.H2 ، شیدا18 ، PISHY ، لی مین هو 2 ، -Edgar ، NASIM.BH ، -_- kimiya ، The Darkest Light ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Parmida 18 ، *2gether4ever* ، ark ، لاله من ، newboy ، $hanane$ ، vampire1375 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ♥Roksana♥ ، حقوقدان انجمن ، BlAcK dAy ، رزايتا ، @پوریا@ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ຖēŞค๑໓ ، Avril. ، Ayda khoshgele ، فرانه ، Modern Thinking ، "تنها" ، parmida11 ، nily ، ѕтяong ، Mr. Potato Head ، The moon ، * MASIHA * ، sana.v.d ، *Ramesh* ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، لاله ناز ، seedni ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
آگهی
(24-03-2013، 1:04)tara89 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگما مثل اینکه باورتون شده ها این چرندیات ........اینجا بخش سریال ومپایر دایرز هست؟؟؟؟؟Huh نکنه کاترین هستی یا دیمن سالواتورهBig Grin
جوری این دو تا پست گزاشتی که ادم میگه یک خون اشام اوووووووووووووووومد25r3025r30

من اصلا این سریالو ندیدم Undecided

چرندیاتم نیست p343شایدبعضیا خوششون بیاد:ngh:

ممنون ازنظرتون Shy

:cool: عینک ریبونو حال کنین

:cool:خون اشام به این خوشتیپی دیدین

Big GrinBig GrinBig Grin
??☜ ﺁﺳِﻤﻮﻥْ ﺁﺑﻴِـــــﮧْ
پاسخ
 سپاس شده توسط هیوا1 ، هرمیون گرینجر ، lady snow white ، جيمزباند ، کیان19 ، parmida11
اگه ندیدی و طرفداره ومپایری حتما ببینش اسم سریاله خاطرات یک خون اشام هست ما الان تو فصل 4 هستیم 3 فصل 23 قسمتی را تمام کردیم الان قسمت 17 فصل 4 هستیم هر 5 شنبه شب از شبکه cw امریکا پخش میشه جمعه ها میاد تو سایتای مختلف که ما میریم دانلود میکنیم به جرعت میگم یکی از قشنگ ترین سریالای امریکایی 2012 هست موضوع اصلی اون هم خون اشاما وگرگینه هاست Smile
قلب من به تیغ کسانی زخم برداشت که از آنها انتظار محبت داشتم

ایا شما خون اشام هستید 1

پاسخ
 سپاس شده توسط هیوا1 ، شکوفه2 ، هرمیون گرینجر ، * MASIHA * ، sina34916
(24-03-2013، 11:08)bela vampire نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال من جواب همش به جز 2 تاش مثبت بود
یعنی خون اشامم؟

اره دیگه Big Grin
??☜ ﺁﺳِﻤﻮﻥْ ﺁﺑﻴِـــــﮧْ
پاسخ
 سپاس شده توسط پارلا1212
(24-03-2013، 1:04)tara89 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگما مثل اینکه باورتون شده ها این چرندیات ........اینجا بخش سریال ومپایر دایرز هست؟؟؟؟؟Huh نکنه کاترین هستی یا دیمن سالواتورهBig Grin
عزیزم ومپایر دایرز یک داستان از افکار آدم میاد توهم زیادی رفتی تو این سریال
راستی مال من تقریبا نصفش بله بود ولی این یه تست الکیه واقعی که نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2
اسپم=اخطار
اسپم ها رد تائيشدن(-_-)ار
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2
آگهی
اصلا حقيقت نداره...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2

Areeeee
Khode damon bood25r3025r3025r30
پاسخ
نبودم ... 

من از گوشت و خون بیزارم و عنبیه چشمم عادیه .. ولی بقیه علاعم رو مثل خرشانس بودن واینا رو داشتم تا حدودی ..
ولی امکان نداره باشم !
اینا طنز و سرکاریه جدی نگیرید !
پاسخ
طبق این تست هستم و واقعی هم هستم
از خیلی وقت پیش میدونستم ک خون اشامم ینی از ۹ سالگی
از علائمم معلومه لازم به تست نبود ولی بازم مرسی
قدیمیم:/

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حقایق مخفی درباره خون اشام ها
  تبدیل شدن به خون اشام
  تست:ایاشما یک خون اشام هستید؟؟!!!
  آیامحبوب دیگران هستید؟؟؟!! (تست روانشناسی)
  با این تست متوجه می شوید چقدر سلامت هستید!!!!
  شما چه گلی هستید؟
  حتی اگر عاشق هستید با این مردان ازدواج نکنید!
  چقدر در تایپ به زبان مادری ماهر هستید؟
  تست شخصیت: آدم صبح هستید یا شب ؟
  میخوای بدونی واقعا یه خون اشام هستی یا نه؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان