امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو...

رمان+اسرار آمیز مثل هری پاتر اثر جی کی رولینگ و آرتمیس فاول اثر اُ این کالفر
پاسخ
 سپاس شده توسط سورنا فاول
آگهی
تر سناک وعاشقانه
توجه داشته باشید که هر گاه انگشت حماقت به سوی دیگران بلند می کنید سه انگشت دیگر به سوی شماست Heart
پاسخ
رمان عاشقانه
خدایا التماست میکنم.
تمام دنیایت ارزانی دیگران
ولی آن که مال من است
مال دیگری نباشد.....................
پاسخ
(26-03-2013، 10:02)محمد تی ام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم اینا رو خوندم بهت دو جلد ارباب دزد هارو پیشنهاد میکنم در مورد دو تا برادره که مادرشون میمیره و خالشون سرپرستشون میشه ولی فقط سرپرست کوچیکه این دو تا پسر با هم فرار میکنن و با پسری به اسم اسکی پی یو که حودش رو ارباب دزد ها مینامه آشنا میشن و..........
(26-03-2013، 10:04)آمسترایدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تر سناک وعاشقانه

بهت قصری در مه رو پیشنهاد میکنم در مورد یه دختر یتیم 17سالس که واسه کار به یه قصر در اسکاتلند میره تا معلم یه پسری باشه که مادرش مرده و الان پدرش یه زن دیگه گرفته و از اون یه پسر داره و تموم توجه شون به اونه پسری که اون معلمش بوده ادعا میکرده صداهایی از اتاقش میشنوه برادر صاحب خونه از دانشگاه میاد و ........ پ

(26-03-2013، 10:06)miladii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمان عاشقانه
[/quote

بهت عطش رو پیشنهاد میکنم در مورد یه دختریه که میخواسته بره خارج ولی مامان و باباش نمیزارن و میگن باید ازدواج کنه اونم میخواسته با یه پسر روس ازدواج کنه تا بتونه خودش تنها بره با یه پسری به اسم عرفان آشنا میشه(عرفان روس نبوده)و...........

[quote='محمد تی ام' pid='579027' dateline='1364281372']

بهت دو جلد ارباب دزد هارو بیشنهاد میکنم دو تا پسر که مادرشون میمیره خالشون سرپپرستیه کوچیکه رو بر عهده میگیره ولی زرگه ذو میفرسته شبانه روزی اونا فرار میکنن و به ونیز میرن و با یه پسری که خودش رو ارباب دزد ها مینامیده آشنا میشن و .........
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط ana16
(25-03-2013، 14:12)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمان های تاریخی یا عاشقانهBig Grin

اره همین طوری
پاسخ
رمان های عاشقانه .ایرانی یا خارجی فرقی نداره ولی ترجیحا ایرانی باشه ممنون.
کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... 2
پاسخ
آگهی
طنزTongueTongueTongue
پاسخ
(26-03-2013، 10:59)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2013، 14:12)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمان های تاریخی یا عاشقانهBig Grin

اره همین طوری

جین ایر رو بهت پیشنهاد میکنم قبلا توضیحشو دادم
(26-03-2013، 11:01)mehraban0007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمان های عاشقانه .ایرانی یا خارجی فرقی نداره ولی ترجیحا ایرانی باشه ممنون.

عطش رو بهت پیشنهاد میکنم ایرانیه قبلا توضیحشو دادم

(26-03-2013، 11:04)احسان 3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طنزTongueTongueTongue

یه مجموعه ی یه کم بچه گونه ولی قشنگ دخترها و پسرها 10 جلد در مورد یه دختراییه که از یه شهی اومدن یه شهر دیگه و خونه ای اجاره کردن که مال صمیمی ترین دوستای پسرای همسایشون بوده و اینا باهم مشکل داشتن کلی جنگ و دعوا میکنن ولی همشون خیلی خنده داره
اینم اسم کتاباش:
1-پسر ها جنگ را شروع میکنند2-دخترهاتلافی میکنند3-پسرهابرضددخترها4-انتقام دخترها5-خائنی میان پسرها6-جاسوسی میان دخترها7-دوردورپسرهاست8-حالادوردوردخترهاست9-دخترهاپسرهاراسرجایشان مینشانند10-بازگشت پسرها
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥h@di$♥ ، دختر اتش
من كتاب علمی دوست دارم.

رمان عاشقونه هم ميخونم.

داستان های آگاتا كريستی هم برام جالب هستند.

يه كتاب تخيلی بهم معرفی كن فقط از ژول ورن نباشه!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Elpadrino
(03-04-2013، 14:30)bi kas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من كتاب علمی دوست دارم.

رمان عاشقونه هم ميخونم.

داستان های آگاتا كريستی هم برام جالب هستند.

يه كتاب تخيلی بهم معرفی كن فقط از ژول ورن نباشه!!!!

من دیوانه نیسم که ژول ورن بخونم بهت کتابای پندراگن رو پیشنهاد میکنم
قبلا توضیح دادم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی کتاب: پرتقال کوکی
  کتاب دونده هزارتو یک و دو وسه
Sad کتاب انیدرال
Exclamation برترین کتاب های ترسناک جهان معرفی شدند !...
Photo باشگاه کتاب‌خوانی موسسه زبان سفیر گفتمان با حضور خانم لیلی گلستان
  خواندن کتاب‌های هری‌پاتر شما را به انسان بهتری تبدیل می‌کند!
  پرفروش ترین کتاب های جهان
  ✞ کتاب های آر.ال.استاین ✞
  دانلود کتاب خاطرات خون آشام جلد دوم کشمکش
  یک کتاب ترسناک از ار ال استاین فراموشم مکن1و2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان