نظرسنجی: به نظر شما نشانه پرچم هيتلر به چه معناست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
شيطان ستيزى
62.22%
28 62.22%
شيطان پرستي
37.78%
17 37.78%
در کل 45 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظر شما نشانه پرچم هيتلر به چه معناست؟

این همان خورشیدشکسته یاصلیب شکستس وچون هیتلریهودی بوده ومیخواسته مسیحی هارو مسخره کنه این نشانوگذاشته واگراین خطوط رادرست بکشیم همان صلیب میشود

سپاست کو؟RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
خدایاگناه دارم ولی گناه دارم
آگهی
از هرمسیری بری به عقاب میرسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شوخی کردم.نمیدونم..................
خدایا از تو ممنونم که مرا در حد ایوب میبینی.....
اما میشود تمامش کنی؟!.........بریده ٱم....

نامردیت....بی معرفتیت...تنها گذاشتنم....هیچکدام نه اذیتم کرد نه سوال شد!....
فقط بگو چگونه نگاهت کرد که تنهایم گذاشتی؟؟...........
(30-03-2013، 14:23)alamdar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این همان خورشیدشکسته یاصلیب شکستس وچون هیتلریهودی بوده ومیخواسته مسیحی هارو مسخره کنه این نشانوگذاشته واگراین خطوط رادرست بکشیم همان صلیب میشود

سپاست کو؟RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes

شما بنا بر چه حالتي مي گين كه هيتلر يهودى بوده؟؟HuhDodgyUndecided
به نظر شما نشانه پرچم هيتلر به چه معناست؟ 2
مقر هیتلر ssنام داشت واسه همین نشانه ی پرچمشم ss است
یعنی درود بر نژاد آریایی و مرگ بر نژاد یهودSleepy
 سپاس شده توسط محمد2000 ، حسن CR7
درسته یعنی دو تا صلیب شکسته وهیچ ربطی به شیتان پرستی وستیزی ندارد DodgyDodgyDodgyHuhHuhHuhHuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
Darya arom taree hamishe bood
آگهی
(30-03-2013، 18:26)هاکان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته یعنی دو تا صلیب شکسته وهیچ ربطی به شیتان پرستی وستیزی ندارد DodgyDodgyDodgyHuhHuhHuhHuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

چطور ربط ندارد؟Huh
(30-03-2013، 11:28)فرنام عشقی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی سلیب شکسته

راست میگه یعنی صلیب شکسته و صلیب علامت مسیح و اگر ما مسیح را بنده خدا حساب کنیم پس یعنی ضد خدا پس نتیجه میشود شیطان پرستی.
البته من معتقدم هیتلر آدمی نبوده که شیطان پرست باشه نظر سنجیت اشتباست
(05-04-2013، 15:30)kratos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2013، 11:28)فرنام عشقی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی سلیب شکسته

راست میگه یعنی صلیب شکسته و صلیب علامت مسیح و اگر ما مسیح را بنده خدا حساب کنیم ضد یعنی ضد خدا پس نتیجه میشود شیطان پرستی.
البته من معتقدم هیتلر آدمی نبوده که شیطان پرست باشه نظر سنجیت اشتباست

داداش.من منظورم آرمشه نه خودش.و از نظر من هم هيتلر كاملا آدم خوبي بوده.
(05-04-2013، 15:40)مهوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از هیتلر متنفرم رو پرچمش هم علامات شیطان پرستی رو داره که منم شک دارم مسیحی بوده!اون حتما یه شیطون پرست بوده که 6میلیون یهودی رو تو اردوگاه ها کشته!Dodgy

دوست عزيز اين آرم در دوران حضرت نوح{ع} هم ديده شده و اين ها حرف آمريكا و انگليسه كه مي گن شيطان پرستيه.
مگه مسلمانان رو كشت؟Huh.الان كي داره ايران را آزار مي ده؟يهوديا!{منظورم اسرائيله}
كاشكي نسلشو نو مي زد.SadUndecided

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان