نظرسنجی: از بازی کدام یک بیشتر لذت میبرید؟
گیوم جان دی♥
گوجون پیو♥
یون جی هو♥
کیم بوم♥
سونگ وو بین♥
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی بازیگران سریال پسران برتر از گل♥♥♥

توهین نباشه ولی چی هو شبیه اسبه!!
پاسخ
آگهی
(22-12-2013، 17:10)یه دختر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2013، 15:41)رئالی اصیل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا کین باز؟ Huh
این بیوگرافی چند تا از بازیگران کره ای یه فیلم هستش به نام پسران برتر ازگل که این سریال موقع پخشش مثل بوممممممممممممممم صدا کرد

(22-12-2013، 16:38)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-12-2013، 16:19)marziyeh joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای عشقم کیم بوم                            قلبم می زنه بوم بوم        دوستت دارم گیم بوم بوم بوم بوم بوم بومHeart
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
ببخشیداینومیگماولی حالم بهم خووووووووووووووووووووووووورد!!!!آدم قحطه؟؟؟؟؟؟؟؟ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
لطفا به احساسات دیگران توحین نکن مگه همه چی دابل اسهDodgy
اولاتوهین نه توحین!!بعدشم اره همه چی دابل اسه اصن بهتره اونانداریم!!Angry

(22-12-2013، 17:30)*Mahan* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهینه چون اصن شکل اسب نیس!!واقعاچه وجه مشترکی دیدی واینوگفتی؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی بازیگران سریال پسران برتر از گل♥♥♥ 2
پاسخ
(22-12-2013، 17:30)*Mahan* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1.چی هونه جی هو
2.معمولامینویسن جیهو
3.اگه این بی احترامی نیس پس چیه توشهرشما؟؟؟؟؟؟؟
4.چون فن دابل اسم توهین نمیکنم وگرنه تاهفت نسلتو بیمه میشدی!!!!!!!

(22-12-2013، 16:19)marziyeh joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای عشقم کیم بوم                            قلبم می زنه بوم بوم        دوستت دارم گیم بوم بوم بوم بوم بوم بومHeart
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
گیم بوم؟؟؟؟؟Dodgy
آره شایدگیم بوم خوشگلتر ازکیم بوم باشه!!!!!!!Big GrinBig Grin
خداروچه دیدی؟؟؟؟؟؟؟همه گه مدرس نیسن!!!!Big Grin
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی بازیگران سریال پسران برتر از گل♥♥♥ 2 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
من عاشق گو جون پیو بودم
http://dl.akskhor.ir/uploads1/388880-226.jpg
اخرین عکس سربازی ک میخواس بره پیش پدرش.ولی رفت پیش خدا.
روحشون شاد
پاسخ
دستت مرســــــــــــی خیلی خوب بود
به بعضیـــــــــــــــــــــ ا باســـــــ گفـ:
خلایق خرــــــــــــــــــــ چه لایقـــــــــــ
تو اگه شیرمــــــــــــ  باشیــــــــــ مــــــــ ا با کیکـــــــ میخوریمتـــــــــــــــــــــ
تقدیم به خودشیفته ها.Big Grin
پاسخ
فقط گو جون پیو
پاسخ
 سپاس شده توسط سحر کیانی
آگهی
همه رو دوس دارمBig GrinBig Grin
Big Grin  Wink
پاسخ
سریالشو ندیدمcrying
پاسخ

عزیزیم تا جایی که من میدونم این یک توهین از فوش بدتره اون زندگی عشق و زندگی من هست cryingcryingcryingSadSadSadAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryp336

(20-11-2013، 20:52)K!nd~G!Яl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه مونده عاشق ایناهم بشیم
مگه چشونه از گل خوشگل ترن من زندگی مو پای کره گذاشتمSleepySleepySleepy

عزیزم ممنون روحم شاد شدHeartHeartHeart
کسیرو انتخابکن کهطوری بهت نگاهکنه که انگار یک معجزه ای...
پاسخ
فقط کوهای سان Smile
عاشقشم Heart Heart
ممرسی ممنون
Ku Hye Sun MY ONLY LOVE Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سریال های کره ای نباید از دستشون بدی!
  معرفی سریال جهنم دره (زننده رکورد squid game در نتفلیکس)
  معرفی سریال سرآستین قرمز
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
Science معرفی سریال علاقه پادشاه
  معرفی مینی سریال کلاس مرموز من (با بازی گروه treasure)
Video معرفی سریال نوش جان + زمان پخش آن از شبکه امید
  بیوگرافی چا اونوو
  معرفی سریال Squid Game:(بازی مرکب)نخستین سریال کره‌ای به عنوان بهترین نمایش تلویزیونی
  سریال مورد علاقتون چیه و دلیلش؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان