امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیکه کلام مادر گرامیتون چیه؟؟؟ (محض خنده)

جانم دختر گلم

اگر صخره و سنگ در مسير رودخانه زندگي نباشد
صداي آب هرگز زيبا نخواهد شد . . .

پاسخ
آگهی
این اهنگ های چرت و پرت چیه گوش میدی ؟؟؟، دختر گلم ظرفارو بشور ، اتاقتو مرتب کن اتاق یه دختر نباید این جوری باشه O__o خاک توسرت صدبار گفتم لباسیرو که میخوای بپوشی بذار کنار که کثیف نباشهO__oپووووووووووووف تو دوباره ظرفارو کثیف شستی؟؟زیز گاز چرا خاموش شده ؟؟؟؟یه غذا هم که بلد نیستی درست کنی ببین از دخترای مردم یاد بگیرO____Oبذار من بمیرم .............
من :وای مامان خوبه خودت میگی دخترای مردم من دخی مردم نیستم -_____-از این اهنگام دوس دارم که بگوشم عین تو هایده گوش کنم ؟؟؟=///یادم نبود چی میخوام بپوشم o___O باوا من دوس ندارم ظرف بشورم -__- چه میدونم مگه من فوتش کردم خو خاموش شده دیگه ؟؟؟=||||حالا زوده غذا بختنم یاد میگیرم =////ای باوا خدا نکنه =||||هی نفوذ بد میزنه مهم اینه که خودم گلم بقیه رو ولش کن -___-
مامانم : بله دیگه بیا بچه بزگ کن
من: خب میخواستی نکنی -___-
مامانم :چیزی گفتی ؟؟؟
من : نه داشتم با خودم انگیلیسی تمرین میکردم ^___^
مامانم : فکر کردم چیزی گفتی =//
من : نه باوا مگه خولم =///
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، [ SouL ] ، ❤..ℳムɦsム..❤ ، لــــــــــⓘلی
ماشالله عشخم تیکه کلاماش زیاده
کوفت
زهر مار
خدایا منو ازدست اینا بکش راحتم کن
مرگ
اتاقه یا آشغال دونی؟؟؟!!
زهرماریو از گوشت درار
اون زهر ماریتو ول کن بیا کمک من بده(منظورش یا گوشیمه یا لپ تاپ)
مهسا چایی درس کن

اینا یادم اومد فعلا
پاسخ
 سپاس شده توسط SANY ، єη∂ℓєѕѕღ
یه پسر از جونش سیر شده باشه بیاد خاستگاریت سریع میدت بری از شرت راحتشم
فقط قد بلند کردی
پاسخ
عشق من  مااشاالاا هنر و ادب و متانت از تو حرفاش سرريز ميشه..

__ اون ماس ماسك ( گوشي) رو جمعش كن بيا كمك مامانت محض رضا خدا..

__ اون اتاقت رو جمع كن بوي طويله گرفته !!!

__ پسراي مردمو نگاه كن يادبگير چجوري ظرف ميشورن و كمك ماماناشون ميكنن ياد بگير !!!!!!!!

__ كوروش لباسات رو سرتا سر خوونه پخش نكن  :|

مادر كه نيس..
عشقه لامصب  Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط {HoSsein_83} ، Đęąđ.ğïřł ، Mohlek ، ραтяιcια
الهی لا خاک بری :|
خاکبرسرت
همین دوتا  Big Grin کلا با خاک سروکار داریم

پاسخ
آگهی
کورشدیا
این اشغالاچیه میخوری
درست حرف بزن
خدابه داد شوهرت برسه
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
پاسخ
"دیوونه نشی" :| این مال وقتاییه که مثل دیوونه ها چند ساعت میشینم پای چیزی :/
.La mort est le remède
پاسخ
احمق فرا زمینی Telegh_59

منم در ادامه میگم مصطفاس[داداشم]
من سپاس میخوام  crying  crying
پاسخ
در این هوایی که سگ را بزنی از لانه در نمیاد تو کجا میخوای بری؟
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، ραтяιcια

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  یه تیکه به نفر قبلیت بنداز
  اگه توخیابونی واعصابت خیلی خرده ونفرقبلیت بیا یک تیکه بندازه چه چیزهایی بارش می کنی؟
Star یه تیکه از متن آهنگی رو که دوست دارین برای نفر قبلیت بنویس.
Tongue تو یه کلام بگو از نفر قبلیت خوشت میاد یا نه؟
  خاطرات خنده دار من. بیان داخل. خنده دار ترین خاطره 100000 تومان جایزه داره.
  تیکه های پسرا به دخترا...
  تیکه های جدید برای ضایع کردن دوستان
  یه تیکه به نفر قبلیت بنداز
Photo ترول های اخر خنده (باور کن میمیری از خنده) بدو بیا تو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان