امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ستاره‌ي «خاطرات يك خون‌آشام» دچار ضربه‌ي مغزي شد

به گزارش سینما خبر، نينا دبرو، بازيگر دو نقش اصلي «الينا» و «كاترين» در سريال پربيننده‌ي «خاطرات يك خون‌آشام»، چند روز پيش در زمان فيلمبرداري فصل سوم اين پروژه‌ي تلويزيوني از ناحيه‌ي سر مصدوم شد و به بيمارستان انتقال داده شد.

اين هنرپيشه‌ي جوان پس از انتقال سريع به بيمارستان مورد معاينه قرار گرفت. دبرو همان روز از بيمارستان مرخص شد و اكنون حال وي خوب گزارش شده است.

دبرو در اين‌باره گفت:‌ «هنوز تحت تاثير اين ضربه‌ي مغزي هستم ... در هر صورت رنگ بنفش روي سرم خيلي به من مي‌آيد.»

به گزارش ديجيتال اسپاي، اين ضربه در يك تصادف حين فيلمبرداري سريال «خاطرات يك خون‌آشام»‌ در آتلانتا به سر دبرو وارد شد.

نينا دبرو اخيرا درباره‌ي فصل جديد اين سريال گفت: در فصل جديد سريال فلاش‌بك‌هاي زيادي به دهه‌ي 1920 داريم كه تقريبا شبيه يك فيلم مي‌شود.

وي همچنين گفت: تعدادي شخصيت جديد در اين فصل معرفي مي‌شوند و بينندگان شگفتي‌ها و چالش‌هاي بسياري را شاهد خواهند بود. شما اطلاعات زيادي در قسمت‌هاي آينده به دست مي‌آوريد و فكر مي‌كنم مردم عاشق اين فصل خواهند شد.

يان سامرهلدر بازيگر نقش اصلي «ديمن» نيز اخيرا درباره‌ي اين سريال صحبت‌هايي داشته است؛ وي در مصاحبه‌اش گفته است كه شخصيت «ديمن» سعي نمي‌كند به آدم خوب داستان تبديل شود.

سامرهلدر در اين‌باره گفته است: سوءتفاهم بزرگي براي مخاطبان پيش آمده، اين‌كه «ديمن» قرار است شخصيتي قهرمان‌گونه پيدا كند، اما واقعيت اين است كه او يك قهرمان نيست، او نه مي‌داند بايد چگونه اين كار را انجام دهد و نه مي‌خواهد.

سامرهلدر چندي پيش در‌باره‌ي نقشش در اين سريال گفت كه بازي در نقش «ديمن» نسبت به نقش برادر سربه‌راهش خيلي مفرح‌تر است. بازيگر قبلي سريال پرطرفدار «لاست» به جنبه‌هاي منفي خون‌آشام بودن هم اشاره كرد و ادامه داد: اين شخصيت‌ها، حيواناتي شكارچي هستند. آن‌ها در قلبشان قاتلان شروري هستند. خون‌آشام بودن مثل معتاد بودن است؛ اين كه در تمام لحظه‌هاي زندگي‌ات بايد با ميلي دروني بجنگي. اين بازيگر 33 ساله همچنين گفت كه در مورد قسمت آخر «خاطرات يك خون آشام» بسيار هيجان‌زده است.

يان سامرهلدر متولد دسامبر 1978، بازيگر، مدل و تهيه‌کننده‌ي آمريكايي است. او بيشتر به‌خاطر بازي در نقش «بون کارليل» در مجموعه‌ي تلويزيوني «لاست» يا «گمشدگان» و نقش «ديمن سالواتوره» در سريال «خاطرات يك خون‌آشام» شهرت دارد.

او در ادامه‌ي صحبت‌هايش گفت: «ديمن» در دو فصل اخير سعي داشت برادرش را متقاعد كند به كشتار روي بياورد و خوي يك خون‌آشام واقعي را در او زنده كند، اما حالا كه «استفن» دارد همين كار را تحت سلطه‌ي «كلاوس» انجام مي‌دهد، ديمن از «كلاوس» متنفر شده و سعي دارد برادرش را از اين كار منع كند.

اين در حالي است كه «پل وسلي» بازيگر نقش «استفن» در اين سريال محبوب شبكه‌ي «سي. دبليو» اعلام كرده از روندي كه «استفن» در پيش دارد بسيار راضي است.

وسلي 29 ساله گفته است: از تغيير رويه‌ي منفي كه «استفن» دچارش شده، لذت مي‌برد و اين دقيقا همان چيزي است كه او مي‌خواسته در فصل سوم داستان اتفاق بيفتد.

ستاره‌ي «خاطرات يك خون‌آشام» گفت: همان‌طور كه داستان پيش مي‌رود، درگيري‌هاي «استفن» را مي‌بينيم؛ اين‌كه او به سمت تاريكي مي‌رود و ديگر هيچ اثري از اخلاقيات در او باقي نمي‌ماند.

وي همچنين اذعان داشته كه عاشق بازي كردن با شخصيت «استفن» است و «استفن» در فصل جديد نمايي كاملا متفاوت را از خود نشان مي‌دهد.

وسلي در اين‌باره گفته است: مي‌خواهم يك شخصيت كاملا جديد از «استفن» را به نمايش بگذارم و بايد كاري را انجام دهم كه تاكنون انجام نداده‌ام. مخاطبين بايد مرا به گونه‌اي ببيند كه تا به حال نديده‌اند.

«خاطرات يك خون‌آشام» يک سريال آمريکايي است که پخش آن از سال 2009 ميلادي از شبکه «سي. دبليو» آغاز شده است. اين سريال پربيننده كه به اقتباس از رماني به قلم «ال. جي. اسميت» ساخته شده است، خاطرات و اتفاقاتي که براي يک خون‌آشام به نام «استفن سالواتوره» و دختري كه دوستش دارد، رخ داده را شرح مي‌دهد هفته گذشته اولين قسمت فصل سوم اين سريال پخش شد.
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط palete rangi ، .آمیتیدا. ، shawkila ، maha. ، lackyguy ، First Star ، mahdi.ir ، *Ramesh*
آگهی
من عاشق دیمن هستم خیلییییییییییییییییییییییییییییییی دوستش دارم.کارولاینو خیلی بیشتر از الینا دوستش دارم
مرسی عصیصم مطالبت جالب بودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥
مرسیSmile
ستاره‌ي «خاطرات يك خون‌آشام» دچار ضربه‌ي مغزي شد 1

پاسخ
مرسی...
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستاره‌ي «خاطرات يك خون‌آشام» دچار ضربه‌ي مغزي شد 1 [/img]
پاسخ
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی
ستاره‌ي «خاطرات يك خون‌آشام» دچار ضربه‌ي مغزي شد 1
پاسخ
کلا بازیگراش خوش قیافه نیسن منکه باهاشون حال نمیکنم فقط دیمن بهتر از بقیست
[b]معشوقه ای پیدا کرده ام به نام روزگار !!!

این روزها سخت مرا درآغوش خویش

به بازی گرفته است !!!
[/b]
پاسخ
آگهی
تویه انتخاب نقش واقعا موفق بودن Angel
همشون فوق العاده حرفه ای و جذاب بازی کردن Sleepy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جیک جیلنهال احتمالا ستاره اصلی فیلم Ambulance مایکل بی خواهد بود
  کلویی گریس مورتس ستاره سریال The Peripheral شبکه آمازون خواهد بود
  هالک ستاره ترامپ در هالیوود را تخریب کرد
  آلن ریچسون ستاره سریال Jack Reacher خواهد بود
  ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!
  کیرا نایتلی ستاره سریال درام تازه شرکت اپل خواهد بود
  ستاره سریال « تئوری بیگ بنگ » از دلایل جدایی اش از این سریال گفت!
  نام 9 ستاره ای که قرار بود به جای تام کروز در « چشمان کاملا بسته » بازی کنند فاش شد
  آیا اکنون ستاره اکشن بزرگتر از شارلیز ترون وجود دارد؟
  ابراز علاقه ستاره « Breaking Bad » برای بازی در فیلمهای مارول!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان