امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آسمان دز

من که دیگه آسمان دژ بازی نمی کنم
پاسخ
آگهی
مگه من بازی می کنم

پاسخ
من نگفتم بازی می کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط msit723
(16-05-2011، 19:58)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که دیگه آسمان دژ بازی نمی کنم

مگه فقط تو بازی های انلاین تحت وب میکنی

پاسخ
 سپاس شده توسط msit723
نه!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط msit723
خب پس اسپم نده
آسمان دژ یکی از اولین بازی‌های آنلاین تحت وب ایرانی است. این بازی در سبک علمی-تخیلی (Sci-Fi) و با موضوع فضایی تولید شده است. در این بازی، شما به عنوان فرمانده سیاره، شروع به ساختن تجهیزات برای ادامه بقا در فضا و ساخت سفینه‌های نظامی و ارتش برای مقابله با بازیکنان دیگر می‌کنید
ساده و خلاصه [ویرایش]این بازی نیازی به دانلود ندارد و به صورت آنلاین (حتی با دایال آپ) فقط با مراجعه به آدرس بازی، می‌توانید بازی را شروع کنید. در این بازی شما با دنیا در سال‌های دور آشنا می‌شوید، مفاهیم علمی بسیاری از فضا و آینده می‌آموزید، قدرت اداره یک سیاره یا چندین سیاره را در خود افزایش می‌دهید. در این بازی باید بجنگید، استراتژی بچینید و در یک کنفدراسیون متحد شوید. هم اکنون نسخه یک بازی، در حال اجرا می‌باشد.

داستان بازی [ویرایش]فرار از منظومه شمسی [ویرایش]سال ۲۸۰۸ منظومه شمسی. بشر در اوج پیشرفت تکنولوژیکی خود به سر می‌برد. عمر بشر به متوسط ۱۵۰ سال رسیده و با استفاده از پرش در فضا Hyper Space به فواصلی در حد ۱۰ واحد نجومی بشر موفق شده که نسل خود را در منظومه شمسی گسترش دهد و ایجاد و استفاده از کرم چاله‌ها همچنان بزرگترین آرزوی بشر برای دست یافتن است.
دولت واحد بین منظومه‌ای به خاطر اختلافاتی که بر سر قدرت بین انسان‌ها شکل گرفت متلاشی شد و باعث شد که آدمیان به سه گروه تقسیم شوند. اکثریتی بی دین، گروهی انسان‌های خدا پرست و میانه رو و اقلیتی مذهبی و تند رو. گروه سوم برای برتری پیدا کردن نسبت به دو گروه دیگر و تصاحب زمین دست به ساخت روبات‌های جنگجو زدند. نئوریس‌ها ربات‌های جنگنده‌ای هستند که قابلیت ساخت و تعمیر و ارتقا بخشیدن به خودشان را دارند. جنگ منظومه‌ای در ابتدا بین این سه گروه در گرفت و سرانجام با عملیاتی انتحاری دو گروه دیگر بر ضد اقلیت تند رو و بی اثر کردن موقتی نئوریس‌ها به پایان رسید.
این عملیات و گروه انتحاری آن سایهٔ اژدر نامیده شدند. بعد از این عملیات، ربات‌ها به خارج از منظومه شمسی رانده شدند و بدون اینکه کاری به انسان‌ها داشته باشند، مشغول ارتقا خود شدند.
سال‌ها گذشت تا بر حسب اتفاقی دردناک، جنگ منظومه‌ای دوم، این بار بین روبات‌ها و انسان‌ها شکل گرفت. قدرت غیر قابل دفاع رباتها باعث شد که انسانها تنها راه نجات را در فرار از منظومه شمسی بیابند. کلیه دانشمندان به یاری یکدیگر، گروهی به نام گروه نجات تشکیل دادند و تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا موفق به ساخت سکوی پرتابی شوند که بتواند با استفاده از کرم چاله، انسان‌ها را به چند صد سال نوری دورتر فراری دهد. سرانجام سکو ساخته شد و انسان‌ها موفق شدند در گروه‌های ۱۰۰۰ نفری از منظومه شمسی به منظومه دیگری بگریزند.

انسانها در این منظومه جدید سه هدف را دنبال می کردند: [ویرایش]بقای نسل انسان.
ساخت تجهیزات پرش برای فرار در صورت حمله احتمالی ربات‌ها.
تجهیز کردن خودشان برای حمله و بازپس گیری منظومه شمسی و نابودی روبات‌ها.
جستجو برای سرزمین جدید: [ویرایش]با ورود انسانها به منظومه جدید فصل جدیدی از تاریخ تمدن بشر شکل گرفت. انسان‌ها بعد از پرتاب به این نقطه از فضا تلاش برای زندگی جدید را آغاز کردند. خانواده‌های زیادی در جریان جنگ با ربات‌ها از هم پاشیده شدند. انساهای زیادی در جریان فرار از عزیزانشان جدا شدند ولی امید به زندگی باعث شد که انسان‌ها تمام تلاش خود را برای یافتن مامن جدیدی برای زندگی به کار بگیرند. با همدلی و یکرنگی افراد، سیارک‌های جدیدی برای زندگی انتخاب و حیات زمینی در آن‌ها آغاز گشت.

بازسازی و توسعه تمدن بشر: [ویرایش]مشکل اساسی برای زندگی در این سیارک‌ها این بود که علی‌رغم دانش بشر، زیرساخت تکنولوژی لازم برای استفاده از این دانش موجود نبود. پس همگان شروع به ساخت کارخانه‌ها معادن و سایر تجهیزاتی پرداختند که برای ادامه حیات به آنها احتیاج داشتند.

جنگ برای ادامه بقا: [ویرایش]کمبود منابع در منظومه جدید به سرعت انسان‌ها را به فکر تصاحب سایر سیارک‌ها انداخت. در این میان درگیری بین انسان‌ها اجتناب ناپذیر بود و شکل‌گیری اتحادها و صلح کردن با بعضی از همسایگان و جنگ با سایرین به زودی شکل گرفت. و داستان ادامه دارد...

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، msit723
آگهی
بازی بسیار زیبایی است

ویرایش توسط صابر :
لطفا پارسی صحبت کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط msit723
سرعت اینترنت من 812 است
دوستون دارم یه عالمه HeartBig Grin
پاسخ
(29-11-2011، 13:25)parsa_nsp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرعت اینترنت من 812 است

مبارکت باشه الهی خیر اش رو ببینی
عین من نباشی که حداکثر سرعتم 28 هستشBig GrinBig GrinBig Grin(دیال آپ)
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آسمان دز 2
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هیئت داوران بازی آنلاین "آسمان دژ 2" را به عنوان بهترین بازی سال 92 معرفی و غزال زرین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان