امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه داستان خیلی خیلی خیلی عجیب مربوط به مثلث برمودا از دست نده.

حتما میدانید مثلث برمودا کجاست و چیه، یه منطقه توی اقیانوس اطلس که اتفاقای خیلی عجیبی اونجا افتاده یکی از این اتفاقا اینه:
حادثه ای در اثر اخلال زمان در فرودگاه میامی رخ داد که هرگز توضیح قابل قبولی برای آن وجود نداشته این واقعه مربوط به یک هواپیمای مسافربری بود که برای فرود درباند آماده بود و با رادار مرکز کنترل رد یابی می شد که ناگهان برای 10 دقیقه از صفحه رادار ناپدید شد و سپس دوباره ظاهر شد هواپیما بدون هیچ واقعه ای فرود آمد و خلبان و خدمه از آنچه افراد پایگاه می گفتند ابراز تعجب کردند زیرا تا آنجا که به خدمه مربوط می شد هیچ اتفاق غیر عادی نیفتاده بود جالب اینکه ساعت های همه آنها حدود 10 دقیقه از زمان واقعی عقب تر بود در حالی که هواپیما درست 20 دقیقه قبل از این واقعه زمان اصلی را با برج مراقبت کنترل کرده بود.
قضاوت دروغ یا راست بودن ماجرا با خودتون.

یه نظر هم بدید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mazii ، یامور ، Mr.Robot ، عاطفه70 ، ... R.m ... ، Wanton ، arbab1376 ، noora91 ، reza789 ، arooos ، ƝeGaЯ ، ناديا ، ZUSE ، ღSηow Princessღ ، علی جوکر ، مهوش ، parmida.a ، هاناجون ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، joodi moodi ، Shadow of Death ، aCrimoniouSs ، MAHTA .S ، بنز باز خسته ، سوپر فالس ، mobina bieber ، لاله من ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، zahra2310 ، KOH ، M.sadegh77 ، neda13 ، marjan74 ، _عقاب بی پروا_ ، aclic ، rana m ، -Edgar ، amir hossein.z ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، دختر شاعر ، حقوقدان انجمن ، یاسی@_@ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، negin2000 ، بابامنم دیگه ، نایریکا-13 ، اشا2 ، mr.destiny ، علیرضا16 ، **elmira** ، 83 pooneh ، nanali ، serpent ، ຖēŞค๑໓ ، …Reyhaneh… ، محمد حسین قادری
آگهی
بعضیا میگن این جزیره در اختیار ارواحه اما همش شایعه استDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط پونی کوچولو ، نایریکا-13
من شنیدم هر کی رفته اونجا دیگه بر نگشتهHuhHuhHuhHuhHuh
شايد ميان اين همه نامردي بايد شيطان را ستود که دروغ نگفت . .

جهنم را به جان خريد اما

تظاهر به دوست داشتن آدم نکرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه داستان خیلی خیلی خیلی عجیب مربوط به مثلث برمودا از دست نده. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط نایریکا-13 ، عشق سلنا
هیچ مدرکی ثابث نکرده نمیکنه و نخواهد کرد که راسته!!!!!!!!!!!!! ولی ممنونHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط unruly
این همه علم پیشرفت کرده اماهنوز نتونسته راز مثلث برمودا رو کشف کنه .. حالا خوبه که هوا پیما سالم اومده بیرون خیلی ها که گم میشن.HuhHuh
پاسخ
اسپم ها پاک شدند.
پاسخ
آگهی
اینودبیر ما بهمون گفته بود
مثلث برمدا جاذبش خیلیه
من حتی ویدیوشو که یه کشتی رو میبلعرو هم دیدم
خیلی باحالهSmile
هواپیماشم واقعیه
پاسخ
واقعیه چون سیاه چاله های فضایی مثل این زمان را می تواندبه عقب برگرداند
پاسخ
 سپاس شده توسط نایریکا-13
ممنون خیلی جالب بود.
مثلث برمودا واقعیه. هیکس نمیدونه توش چه خبره.
من یه بار شنیده بودم که یه دختر 7 ساله اونجا گم شده بوده(نمیدونم چجوری)بعد یکی دوسال پیداشده ولی وقتی پیداشده یه پیرزن بوده.
پاسخ
 سپاس شده توسط نایریکا-13
به غیر از مثلث برمودا مثلث اژدها هم وجود داره که خطرناک تر از برموداست.جریان مغناطییسی مثلث اژدها خیلی بیشترهSleepy
یه داستان خیلی خیلی خیلی عجیب مربوط به مثلث برمودا از دست نده. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط نایریکا-13 ، اشا2

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان