امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استفاده از جنین به عنوان طعم دهنده نوشابه پپسی!

نقل از مشرق گاف یک سناتور آمریکایی در ایالت اوکلاهاما فاش کرد که شرکت‌های پپسی، کرافت و نستله از جنین‌های سقط شده به عنوان طعم‌دهنده نوشیدنی‌های خود استفاده می‌کنند و روزانه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان، از این نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنند.

استفاده از جنین به عنوان طعم دهنده نوشابه پپسی!  1

اظهارات سناتور رالف شورتی در مورد پیامدهای اخلاقی این عمل و تاکید بر اینکه ایالت اوکلاهاما درصدد صدور قانون جدیدی برای ممنوعیت این اقدام است، ناظران اجتماعی را با این سوال مواجه کرده است که مگر تا پیش از این، چنین اقدامی از سوی پپسی، نستله و کرافت انجام می‌شده است؟!

تصویری دلخراش از یک جنین که کبد وی برای استفاده در طعم‌دهنده‌ها، توسط کارکنان آزمایشگاه شرکت پپسی از بدن وی خارج شده است.

براساس این گزارش در سایت اوباما، خبرگزاری آسوشیتدپرس و روزنامه O’Collegian برای اولین بار این خبر را منتشر و عنوان کردند: شورتی بعد از این اظهارات، پاسخی به تماس‌های آنها برای توضیح در مورد این مسئله نمی‌دهد. سرانجام رادیوی تولسا موفق شد با سناتور تماس بگیرد و او در این مصاحبه عنوان کرد: تحقیقات نشان می‌دهد که این سه شرکت با استفاده از کبد جنین‌های سقط شده، به ایجاد طعم دهنده برای نوشیدنی‌های خود اقدام می‌کنند.

سناتور شورتی در این مصاحبه رادیویی همچنین عنوان کرد: “ما قصد نداریم اجازه دهیم که تولید این نوع کالاها در اوکلاهاما صورت بگیرد. براساس اذعان نشریات اسراییلی، پپسی و نستله از حامیان مالی رژیم صهیونیستی هستند اما کمک‌های پپسی از سال 1980 در پی تهدید دولت‌های عربی به قطع خرید از این شرکت، حالت مخفیانه پیدا کرد.

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
 سپاس شده توسط SABER ، cute flower ، istanbul ، hossein. ، FARID.SHOMPET ، Amir BF ، negar98 ، خانوم گل ، ♥گل یخ ♥ ، The Ginkel ، saghar77 ، sara ss501 ، fat.k ، امیر حسام20 ، nafas mb ، banoye qam ، bahare_021 ، LOVE KING ، .:: S.M ::. ، AMIRESESI ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، قاتل ، raza ، ارمين2012 ، PARIA33 ، negin 20 ، GAME LOVE ، koorosh-joon ، m love f ، HediVampire ، سمیرا۸۰
آگهی
مگه میشه؟
محصولات غذایی هزارجور آزمایش میشن تا به تولید برسن
باور نکنین
گفته بودم چو بیایی
غم دل با تو بگویم
اما چه کنم که نمی آیی و من هنوز تنهاترین تنهای شهرم ....
 سپاس شده توسط s love m ، benyaming ، sara ss501 ، fat.k ، AMIRESESI ، قاتل ، noora91 ، negin 20 ، HediVampire
دوستان عزیز ومحترم مطلبو بخونین بعد نظر بدیم الکی چیزی ننویسین نکنه از روی عنوان مطلب نظر میدین اینقدر هم ساده نباشین همش حقیقته مطلبو بخونین بعد نظر بدین متشکرم چیزای دیگه هم هستش واستون میزارمBig Grin

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
 سپاس شده توسط sara ss501
آخه کی میاد هی بچشو صقد کنه بده دست اینا؟؟؟Dodgy
هــــــــــــــــ....
خیـــلی عجیبه....
همیشه تو لحظه هایی که داغونی فقط یه نفر میتونه آرومت کنه.....
اونم کسییه که داغونت کرده....
p336
 سپاس شده توسط noora91 ، HediVampire
دارم به خودم میخندم که هرروز پپسی میخوردم
من دیوانه نیستم
فقط کمی تنهایم
همین!
چرا نگاه می کنی؟
تنها ندیده ای؟
به من نخند
من هم روزگاری عزیز دل کسی بودم…
 سپاس شده توسط noora91
کی گوش میکنه؟؟؟خوده من الانم که فهمیدم بازم میخورمConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
 سپاس شده توسط noora91 ، HediVampire
آگهی
چرتو پرت پرتو پرت بابا مطالب اشغالو تو سایت نذارینننننننننننننننننننننننن بسه دیگه حالم بهم خورد.این تبلیغ تبیلغه اینه که نوشابه پپسی بخوری واسه ی بچه ی طرف خوبه /بابا رو عقل نظر بدین رو باده هوا نظر ندین /این کارخونه گچتونو راه بندازین
 سپاس شده توسط HediVampire
این پپسی ساخت آمریکاست ولی اینی که مامیخوریم درتهران ساخته میشه که واقعا هم خوشمزه هست
 سپاس شده توسط HediVampire
فقط کانادا درایSleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا زنان کمتر از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند؟
  پارکینگ مکانیزه | مزایای استفاده از پارکینگ طبقاتی درمنازل
  واقعا انسان‌ها فقط از 10 درصد مغزشان استفاده می‌کنند؟
  چگونه با استفاده از شانه تخم مرغ اتاق اکوستیک بسازیم؟
  تولید سیمان پاک با استفاده از خاکستر آتشفشانی
Star استفاده از یک بازی کامپیوتری برای مقابله با کروناویروس
  پیشنهاد سرن برای ساخت یک برخورد دهنده بزرگتر
  مغز برای پیشگیری از افکار ناخواسته، از اسید استفاده می‌کند
  مزایا ومعایب استفاده از ظروف"چدنی"
  چرا استفاده از‌ طلا برای مردان مضر و خطرناک است؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان