امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش ساخت ایمیل (تصویری) و جلوگیری از Hک آن

ممنون
قدر وقت گر نشناسد دل و کاری نکند بس خجالت که ازاین حاصل ایام برد
پاسخ
آگهی
سلام
چطور میشه وارد یاهو مسنجرشد؟
لطفا کمکم کنیدcryingcrying
پاسخ
دستتون درد نکنه ولی من یه راه دیگه بلدم که باید برنامه یاهورو داشت
ولی بازم ممنون
اگه ممکنه آموزش یاهو مسنجرو بگید که چطور پیام بدیم
سپاس ازشماBig Grin
پاسخ
سلام.
مدت هاست که دنبال راهنمایی کامل مانند راهنمایی شما می گردم( برای ساخت ایمیل). ولی من تمام کارا رو طبق راهنمایی شما انجام دادم ولی آخرش نه تشکری دیدم و نه دکمه ی نارنجی رنگ cantinue رو دیدم.Huh لطفا هر چه زودتر کمکم کنید که بد جور منو بهم ریخته Angry آخه من به ایمیلم نیاز دارم و اگه می شه طرز استفاده یا ساختyahoo massenger رو هم توضیح دهید. Exclamation مرسیAngel
پاسخ
مسیHeartHeart
love
پاسخ
(03-09-2012، 13:50)78963 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
مدت هاست که دنبال راهنمایی کامل مانند راهنمایی شما می گردم( برای ساخت ایمیل). ولی من تمام کارا رو طبق راهنمایی شما انجام دادم ولی آخرش نه تشکری دیدم و نه دکمه ی نارنجی رنگ cantinue رو دیدم.Huh لطفا هر چه زودتر کمکم کنید که بد جور منو بهم ریخته Angry آخه من به ایمیلم نیاز دارم و اگه می شه طرز استفاده یا ساختyahoo massenger رو هم توضیح دهید. Exclamation مرسیAngel
درود .

کاربر عزیز شما در پر کردن جا هایی خالی و سوالاتی که از شما پرسیده میشود اشتباه کرده اید . و باید این اشکال را رفع کنید . در سایت یاهو معمولا قسمت اشتباه به رنگ قرمز در می آید و شما میتوانید آن را صلاح کنید .

در مورد استفاده از "یاهو مسنجر" شما باید ابتدا ایمیل داشته باشید تا بتوانید از ID آن استفاده کنید . بعد از ساختن ایمیل کار راحت است .

به عنوان مثال این ایمیل مجازی ماست : flashkhor@yahoo.com

و عبارت flashkhor در واقع همان ID ماست .. و شما در نرم افزار یاهو مسنجر باید این ID را در قسمت yahoo! ID وارد کنید ..

پسورد شما هم همان پسوردی خواهد بود که در زمان ساخت ایمیل وارد کردید .

سپاس از توجه شما ..
مدیریت فلش خور
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu*
آگهی
ممنون
پاسخ
نوکرتم بگو چه جوری رمزشو عوض کنیم
پاسخ
HeartHeart
آموزش ساخت ایمیل (تصویری) و جلوگیری از Hک آن 4
“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد . . .
پاسخ
(22-09-2012، 20:41)love you نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوکرتم بگو چه جوری رمزشو عوض کنیم

صفحه قبل ارسال شماره 28 گفته شده.
آموزش ساخت ایمیل (تصویری) و جلوگیری از Hک آن 4
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان