امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 4.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟!

آقایی کردی اینارو گفتی.دستت درد نکنه.
no war no israel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟! 3
 سپاس شده توسط mina77 ، mohsenniceboy ، naghmeh.dorani ، Albert wesker ، همراه اخر ، ارمين2012 ، raha8919 ، REZA.N ، SHERMION ، * Exceptional girl * ، arooos
آگهی
(08-03-2012، 17:49)Soltane-Ehsas-M2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 ستاره :رسیدن ارسال ها از 50 به 300 یا کمتر یا بیشتر

5 ستاره :رسیدن ارسال ها از 300 به 900 یا کمتر یا بیشتر

4ستاره :رسیدن ارسال ها از 50به250
5ستاره :رسیدن ار سال ها از 250به 750 Sleepy
 سپاس شده توسط همراه اخر ، ارمين2012 ، raha8919 ، REZA.N ، kame ، SHERMION ، * Exceptional girl * ، arooos
(07-07-2012، 19:46)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-03-2012، 17:49)Soltane-Ehsas-M2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 ستاره :رسیدن ارسال ها از 50 به 300 یا کمتر یا بیشتر

5 ستاره :رسیدن ارسال ها از 300 به 900 یا کمتر یا بیشتر

4ستاره :رسیدن ارسال ها از 50به250
5ستاره :رسیدن ار سال ها از 250به 750 Sleepy

ارمینا خانم اینی که شما گفتی اشتباه اینا برا کسیه که سپاس هاش زیاد باشه شما اشتباه گرفتی
 سپاس شده توسط همراه اخر ، ارمين2012 ، raha8919 ، REZA.N ، SHERMION ، * Exceptional girl * ، arooos ، ✘Nina✘
آخر کدوم شد
5 ستاره 750 یا 900 Huh
 سپاس شده توسط همراه اخر ، ارمين2012 ، raha8919 ، REZA.N ، * Exceptional girl * ، arooos ، ✘Nina✘
(07-07-2012، 20:00)hossein~best نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخر کدوم شد
5 ستاره 750 یا 900 Huh

همونی که سلطان نوشته 300تا900
 سپاس شده توسط همراه اخر ، ارمين2012 ، raha8919 ، REZA.N ، * Exceptional girl * ، arooos ، ✘Nina✘
ممنون از همکاری شما دوست عزیز

رودها در جاری شدن
و علف ها در سبز شدن معنی پیدا می کنند
کوه ها با قله ها
و دریاها با موجها زندگی پیدا می کنند
وانسان ها
همه ي انسان ها
با عشق، فقط با عشق
پس بار خدایا بر من رحم کن
بر من که می دانم ناتوانم رحم کن
باشد که خانه ای نداشته باشم
باشد که لباس فاخری بر تن نداشته باشم
اما نباشد، هرگز نباشد
که در قلبم عشق نباشد، هرگز نباشد

سپاس شده توسط همراه اخر ، ارمين2012 ، REZA.N ، kame ، SHERMION ، * Exceptional girl * ، arooos ، ✘Nina✘
آگهی
ببخشین ارسال یا سپاس؟؟یه وخت اشتباهی نگیییییین؟
هر زمان عقل کامل گردد سخن نیز کم تر شود...
HeartHeart
زندگی خالی نیست!
مهربانی هست، سیب هست، ایمان هست..
 سپاس شده توسط همراه اخر ، ارمين2012 ، REZA.N ، kame ، SHERMION ، * Exceptional girl * ، arooos ، šhεïdα
ارسال
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

سپاس شده توسط SABER ، همراه اخر ، ارمين2012 ، raha8919 ، REZA.N ، kame ، SHERMION ، * Exceptional girl * ، arooos ، šhεïdα
(07-07-2012، 22:22)mahdi nahal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشین ارسال یا سپاس؟؟یه وخت اشتباهی نگیییییین؟

سپاس هم اگه زیاد باشه بهتره چون وقتی نزدیک به مثلا 5 ستاره شدن باشید و بجای 900 مثلا سر 850 5 ستاره میشی سپاس به همین درد می خورهSleepy
 سپاس شده توسط همراه اخر ، m تنها ، ارمين2012 ، jo_jo ، raha8919 ، REZA.N ، * Exceptional girl * ، arooos ، šhεïdα
ممنون
محروم بودم جام خالی بود می دونم ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟! 3
 سپاس شده توسط m تنها ، ارمين2012 ، REZA.N ، * Exceptional girl * ، arooos ، šhεïdα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان