امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علاقه ی رضا عطاران به فحاشی!!!!!!

ندای انقلاب به نقل از ایسنا: رضا عطاران گفت: من آدم ركيكي هستم، تغيير هم نمي‌كنم و به فيلم‌هاي سخيف تعلق دارم.

اين كارگردان كه در نشست پرسش و پاسخ فيلمش «خوابم مي‌آد» که در سالن سعدي همايش‌هاي برج ميلاد سخن مي‌گفت، درباره تغيير لحن و استفاده از الفاظ ركيك در فيلمش، گفت: اين كار تعمدي بود و سعي كرديم از جايي لحن فيلم آگاهانه عوض شود و شوخي‌ها به مسيري هدايت شود.

وي افزود: مشكل اصلي وجود خود من است و شايد اگر من نبودم و فيلم اول شخص ديگري بود و پيش‌زمينه‌اي وجود نداشت اينقدر توقع بالا نمي‌رفت. در واقع مردم مي‌خواهند با ديدن من بخندند اما من اميدوارم فيلم جوري ديده شود كه انگار من آن را نساختم.

اين كارگردان تاكيد كرد: بادي در سرم افتاده و فكر مي‌كنم بعضي تغييرات در سينماي كمدي بدهم و سعي مي‌كنم باز تجربه كنم.

عطاران در پاسخ به سوالي درباره بعضي از شوخي‌هاي داخل اين فيلم گفت: به اعتقاد من توالت، فحش دادن و ... چيز بدي نيست و شما هم هرچه سنتان بالاتر برود، متوجه اين خواهيد شد.
وي درباره بازي اكبر عبدي در «خوابم مي‌آد» اظهار كرد: اكبر عبدي استاد من است و از پيشنهادات خوبش در كار استفاده كردم.

مريلا زارعي بازيگر اين فيلم گفت: من تعريف سخيف، فاخر، بي‌ادب و با ادب را نمي‌فهمم، سينما رسالتي دارد و با هر زباني كه انتخاب مي‌شود بايد من مخاطب از آن تاثير بگيرم و در اين فيلم هم نكات اخلاقي زيادي وجود دارد.

وي افزود: اين فيلم براي يكبار خنديدن و لذت بردن نيست و اميدوارم در زمان اكران عمومي دقت بيشتري شود.
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، ღeternal Loveღ ، .ali. ، SABER ، cute flower ، FARID.SHOMPET ، behnaz ، னιSs~டεனσή ، art ، hossein. ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
نگران نباش حالتو میگیره......Big GrinBig GrinBig Grin
...عاشقی کـــــــــار هر عیاش نیست...

...غـــــم را کشیدن کار هر نقاش نسیت...

علاقه ی رضا عطاران به فحاشی!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz
(08-02-2012، 20:51)hamidB نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی میخواد حال من بگیره؟؟؟؟؟
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz
(08-02-2012، 20:51)hamidB نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرضه شو ندارهBig Grin
(08-02-2012، 21:37)SUBZERO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی میخواد حال من بگیره؟؟؟؟؟

با تو نبود با من بود اما من بیدی نیستم که با حرف این کوچولو بلرزمBig Grin
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط Albert wesker ، behnaz ، لادن
من عاششششششششق بازی رضا عطارانم...Heart
ولی جدیدا خیلی خیلی خیلی نسبت به فیلمای قبلش(کلاهی برای باران بخصوص) پیر شده...توی اون یه پسر کاملا جوون به نظر میومدSad
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رضا عطاران سریال شبکه نمایش خانگی می‌سازد
  تصاویر بازی رضا عطاران برای تیم فوتسال هنرمندان
  ابراز علاقه ستاره « Breaking Bad » برای بازی در فیلمهای مارول!
Video علاقه مندی مایکل دووگرتی به ساخت فیلم Godzilla در دوران پیش از میلاد
Smile افزایش سن به آنها علاقه مند می شویم! + تصاویر
  آیا «دراکولا» عطاران گیشه را می‌بلعد؟
  «دراکولا» با رضا عطاران از هفته دیگر به سینماها حمله می کند!
  «من سالوادور نیستم» نوشته عطاران است نه من!
  اوباما فیلم سال مورد علاقه خود را انتخاب کرد
  ابراز علاقه کمپانی فاکس قرن بیستم برای ورود به بازار سینمای ایران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان