نظرسنجی: امکان داره یه زمانی لنگا آبی شن؟
عمرا
غیر ممکن غیر ممکنه
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترول,عکس ضد پرسپولیس

(08-05-2013، 15:21)شكيبا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كيسه كش زيادي داري ضرضر ميكني نزار هر اني خوردينو جلو چشماتون بيارم اون موقع خون گريه كني دااااااااااااااااااااااااا از من گفتن بود
تا دنيادنياس پرسپوليس سرور تيم هاس..........تازه همه ي اينا فتو شاپه انكار هم نكنين چون خودم اصلشو ديدم ....واقعا خجالت نميكشين ميگين طرفدار تيم استقلالين دسته 3 كه رفتين تو 10 دقيقه 3 تا گل هم كه خورددين 6 تا هم كه از ما گل خوردين ....تازه از 100درصد 99درصد ادم ها پرسپوليسي هستن ازجمله هنر مند ها خواننده ها و.............. اينقدر زياد خنگ بازي دراوردينا خودم خجالت مييكشم بگم بقيشو پس سانسور ميكنم.................................................. هه هه هه 6 تايي ها TongueTongueTongueTongueTongueTongue
دمت گرم شكيبا جونSmileواقعا پرسپوليس سرور همه ي تيم هاست
پاسخ
 سپاس شده توسط ☺helia☺
آگهی
هههههههههههههههههههههههههههههههههههههBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط fati21 ، * AMIR*
مر30
عشق استConfuseds
پاسخ
 سپاس شده توسط fati21
هی خدا یه بار بذار این استقلال ببره تا این هواداراش شکست تیمی نخورن..!!!Tongue
درسته دخــترم
.
.
ولی با غرور مـــــردونه م نابودت میکنم !

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4
پاسخ
HeartHeartعشق است اس اسHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط fati21 ، * AMIR*
ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4
پاسخ
آگهی
ممنون
Heartعاشق شدن ساده ست جدا شدن ازش سختهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Elahe Khojmele ، * AMIR*
برو بابا دلت خوشه فکر کنم سرت به جایی خورده موندم چقدر رو دارید ها مثل اینکه دیروز استقلال قهرمان شد وپرسپولیس دهم شد از همون اول معلوم پرسپولیسیا میبازن با این بازی کردنشونAngry

فدات شیدااااااااااااااااااااااااااا
استقلال آزادی جمهوری اسلامی

آب دریاشوره پیروزی بیشهوره
:moi:کاراته باز:cool:

نامرداش سپاس ندن
پاسخ
 سپاس شده توسط Elahe Khojmele ، * AMIR*
فقط استقلالHeartHeartHeart
سیگارت را با او روشن کن.....
تکلیفت را با من!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط * AMIR*
نخستین جشنواره Golden Lion فلش خور با هدف ایجاد همبستگی بین مدیران و کاربران انجام شد 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

بر اساس نظر داوران و کمیته ی فنی مسابقات 10 کامنت برتر سال انتخاب شد که نتیجه را زیر مشاهده میکنید

10. 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

9. محبوب ترین مدیر فلشTelegh_05

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

8. (: مدیونی اگه فک کنی مرتبط با کامنت بالاست

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

7 و 6. کامبک برتر سال Telegh_00

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

5 و 4 . امان از این مدیران Telegh_05

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

3. :/

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

2. حسود بودن از صفات بارز آن بزرگوار بود Telegh_44

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

1. و امــــــــــــــــــــــآ بهترین کامنت سال و برنده ی بالحق جایزه ی شیر بلورین :

ترول,عکس  ضد پرسپولیس 4

تبریک میگم به آقای Son of anarchy یا همون HunTer Telegh_01

یادم رفت بگم
آقای  Son of anarchy خیلی هم متواضع هست
زمانی که به عنوان برنده ی تندیس از سوی داوران انتخاب شد بنده تندیس رو شخصا بردم تا بهش تحویل بدم
ولی ایشون در کمال سخاوت مندی تندیس را باز نکرده پس فرستادند!
بنده چندین بار اقدام کردم که حق را به حقدار برسانم ولی هر بار ایشان مانع میشدند و نمیپذیرفتند
سر انجام بنده بهمراه عده ای از داوران رهسپار پروفایل ایشان شدیم برای نصب در محل Telegh_01
جناب اقایان esiesi و Aiden Pearce  و  ÆҐÆŠĦ و چند تن دیگر بدن برنده ی جایزه را بالا گرفتند
و بنده شخصا جایزه را برایشان نصب کردم
که یکی از بزرگترین افتخارات بنده خواهد بود (;

درهمین راستا فتوکلیپی ساختیم در شان جشنواره که بنده لینک آنرا در اینجا قرار میدهم حتما ببینید و لذت ببرید (:

http://s8.picofile.com/file/8316459492/Video_20180104152835036_by_videoshow.mp4.html

برای منافع مهم تر
پاسخ
 سپاس شده توسط * AMIR*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ترول کشتی کج
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان