نظرسنجی: به نظرشمانتیجه جنگ چه خواهدشد؟
شکست ایالات متحده وفروپاشی درنتیجه هزینه زیادجنگ
شکست ایران وتصرف کشوربه دست بیگانگان
بی نتیجه بودن جنگ وصلح دوطرف
آغازجنگ جهانی
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میدان نبرد:بررسی تخصصی جنگ ایران وآمریکا (تجهیزات)

(14-05-2013، 18:46)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زبونم مودرآورداون تانک ذوالفقار2و1منظورش هست نه ذوالفقار3یک منبع معتبرنظامی این هاروباهم مقایسه کرده ونشون داده ذوالفقارازآبرامزبهتره اون سایتوکه ایشاالله قبول دارین؟

(14-05-2013، 16:34)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان خواهشا مراقب توجیح کردنا یا بحث های راجب موضوع باشید که خدایی نکرده باعث توبیخ کاربر و بسته شدن تاپیک نشهAngel
من چندین باربه کاربرmilitary_irبابت نحوه بحث وایجادتنششون اخطاردادم وحتی بامدیران کل هم درمیون گذاشتم اماایشون به هیچ صراطی مستقیم نیستن واذهان کاربران رامنحرف میکنند
هزارویک باربحث رومنحرف کردن ایشون
(14-05-2013، 16:38)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع می خوای
وزارت دفاع عربستان برو نگاه کن اگه اجازه دادن Wink

عزیز ذوالفقار ما همون T.72 است اما با امکاناتی بسیار بسیار بیشتر از T.72 از زره و برجک تا برد و تسلیحات
یعنی اگه یه ذوالفقار رو به سازنده T.72 نشان بدی اصلا نمی فهمه که این تانک همون T.72 است .Wink
ایشون اصلابه خودشون زحمت نمیدن این دوتانک روباهم مقایسه کنن تامتوجه بشن
میفهمی اصلا میخونی چی میگم؟
تورو چجوری تحملت میکنن دوست عزیز تو خانواده اصلا هیچی نمیفهمی چرا؟
شما زحمت بده صحبت های منو بخون برو مقایسشونو بخون بعد اُرد دانستن بده
همون شما باعث شدی این سایت فروم نظامیش تو تمام فروم های دیگه بشه مزحکه عام
من به جناب صابر گفتم فقط اومدم جلوی حرفای من در اوردی شما رو بگیرم
اقای پی بوی هم یکی مثل شما
با اون تایپیک های مقایسه قدرت نظامی ایران چین و امریکا و شفق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy
آگهی
مراتب به مدیرکل گزارش شد
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
پاسخ
مغز نظامی (کنایه از نبودن )
فکر کردی توی یه سایت نظامی عضو شدی الان به اندازه ژنرال رومل و ناپلئون سواد داری ؟Big Grin

بهت پیشنهاد می کنم برای شورع از کتاب جنگ های چریکی چه گوارا شروع کنی .

وقتی کلا جنگ رو فقط سلاح می بینی همینه میشه دیگه
جنگ فقط سلاح نیست (در این مورد بهت پیشنهاد می کنم زندگینامه ناپلئون نوشته تارله که به زیبایی جنگ های ناپلئون رو شرح داره مطالعه کنی )
جنگ به صد تا عامل بستگی داره که قدرت نظامی حداقل 20 درصد در پیروزی سهم داره
اگه نمی دونستی بودن
در ضمن بهت پیشنهاد می کنم که در مورد جنگ ویتنام و جنگ افغناستان (هجوم شوروی به افغانستان ) مطالعه کنی تا بفهمی که تسلیحات مهم تره یا عوامل دیگر

درضمن این جو ارتش امریکا چنان گرفت شما رو که اصلا متوجه قضیه نیستی .
امریکا که اصلا عددی نیست ( برای فهمیدن این مطلب هم یه مرور بر جنگ کویت و حمله به عراق در 2003 داشته باش البته از منباع امریکایی استفاده نکن مثل ویکی پدیا جنگ ویتنام هم که کلا مشهوره )
حالا من خلاصه اش رو می گم این ارتش پر ابهت امریکا در جنگ 2003 مثل خر تو گل گیر کرد (منبع گزارشات دستگاه امنیتی و اطلاعاتی روسیه برگرفته از شنود بیسیم های ژنرال های امریکایی )
تنها فتح امریکا نصف شهر کوچک ام القصر که اون جا هم تک تیراندازان عراق امریکایی ها رو شکار می کردند
تا اینکه با توسل به پول و خریدن ژنرال های عراق توانستند وارد بغداد بشن

ذوالفقار 3 مدرن ترین و قوی ترین تانک موجود در خاورمیانه که توانایی مقابله با تانک هایی غربی رو داره

تانکی ساخته کشور ایران که این امید را می دهد که ارتش زمینی ایران به زودی تانک های با کارایی بهتر و بیشتر رو خواهد ساخت .
پاسخ
 سپاس شده توسط 卐WaffenSS卐
(15-05-2013، 7:36)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کردی توی یه سایت نظامی عضو شدی الان به اندازه ژنرال رومل و ناپلئون سواد داری ؟Big Grin

جنگ فقط سلاح نیست (در این مورد بهت پیشنهاد می کنم زندگینامه ناپلئون نوشته تارله که به زیبایی جنگ های ناپلئون رو شرح داره مطالعه کنی )
اگه نمی دونستی بودن
در ضمن بهت پیشنهاد می کنم که در مورد جنگ ویتنام و جنگ افغناستان (هجوم شوروی به افغانستان ) مطالعه کنی تا بفهمی که تسلیحات مهم تره یا عوامل دیگر

امریکا که اصلا عددی نیست ( برای فهمیدن این مطلب هم یه مرور بر جنگ کویت و حمله به عراق در 2003 داشته باش البته از منباع امریکایی استفاده نکن مثل ویکی پدیا جنگ ویتنام هم که کلا مشهوره )
حالا من خلاصه اش رو می گم این ارتش پر ابهت امریکا در جنگ 2003 مثل خر تو گل گیر کرد (منبع گزارشات دستگاه امنیتی و اطلاعاتی روسیه برگرفته از شنود بیسیم های ژنرال های امریکایی )
تنها فتح امریکا نصف شهر کوچک ام القصر که اون جا هم تک تیراندازان عراق امریکایی ها رو شکار می کردند

ذوالفقار 3 مدرن ترین و قوی ترین تانک موجود در خاورمیانه که توانایی مقابله با تانک هایی غربی رو داره

تانکی ساخته کشور ایران که این امید را می دهد که ارتش زمینی ایران به زودی تانک های با کارایی بهتر و بیشتر رو خواهد ساخت .

زره کامپوزیتی دولایه داره آبرامزم داره
هدفگیری وکابین کامپیوتری داره آبرامزم داره
پریسکوپشم لیزریه سیستم انحراف موشک داره زره شیب دارداره هشدارقفل لیزری داره ببخشیددیگه چی بایدداشته باشه؟مگه مثلاآبرامزپروازمیکنه ذوالفقارنمیکنه؟یاآبرامزپشتک میزنه ذوالفقارنمیزنه؟تازه اگه به اینم باشه ذوالفقاربهتره چون هم وزن کمتری داره هم اندازش کوچیکتره هم سرعتش بیشتره مادش برای پشتک زدن وپروازکردنم مستعدترازآبرامزه
تانکی مثل آبرامزتوان تحرک سریع نداره وباشرایط ناهمواری های ایران مثل گنجشک شکارمیشه
پاسخ
(15-05-2013، 7:36)ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه نمی دونستی بودن

مگه نمیگین ارتش ایران ( البته از نظر شما دوستان) ابر قدرته و امریکا هیچ حرفی واسه گفتن نداره و کلا اصلا نیروی نظامی نداره قدرتی نداره اصلا ما قدرت برتر دنیاییم؟ مگه نمیگید استراتژی 80 درصد جنگه و تجهیزات 20 درصد؟ خوب بسمه الله بفرمایید امریکا رو بگیرید مارو از شر اینا با تحریم هاشون که پدرمونو در اوردن در بیارید
درضمن چون تجهیزات مهم نیست یه تفنگ برنو ببرید چون استراتژی مهم تر از تجهیزاته
بفرمایید بسمه الله!
من نمیدونم دیگه چی بگم والله زبونم مو در اورد متاسفانه شما دوستان در توهمید واقعیت رو ببینید واقعیت اینه که از نظر (!!!!!!) شما امریکا این همه بودجه نظامی و قدرت نظامیش کشکه و پشمه و ما قدرت نظامی برتریم از نظر شما کشوری که تازه داره شروع میکنه به پیشرفت و داره راه امریکا 100 سال پیش رو میره و تجهیزاتو خودش میسازه!! کشوری که تا همین 15 سال پیش حتی موتور پیکان هم نمیتونست بساز حالا از نظر شما تو 15 سال(!!!!!!!!!) با این بودجه بسیار بسیار کم نظامی و اقتصاد واقعا ضعیف شده ابر قدرت تو تمام زمینه های زرهی زمینی هوایی پدافندی......... کشوری که میخواد نظام امپریالیستی بانکداری امریکا با اون شرکت های زنجیره ای در سراسر دنیاش که تمام بودجه 10 سال ایران بودجه نصف سال تحقیقات پزشکی امریکا هم نیست حتی رو در زمینه نظامی شکست بده!
اون زمان جنگ بود دوست من که جوونا از خودگذشتگی نشون دادن با گوشت و استخون و پوست جلوی توپ و تانک دشمن ایستادن همونا که جلو 42 کشور دنیا 8 سال مقاومت کردند که به گونه ای تمام میلیتاریست های دنیا اونو جنگ جهانی سوم تلقی میکردند ولی الان چی؟ به نظرت الان مثل اون موقع هست فکر میکنی جوون های ما الان مثل اون موفع فکر میکنند؟ فکر میکنی الانم مثل اون موقعس که کسی بخواد برای راه بزار کردن میدون جنگ بخوابه روسیم خاردار یا الانم کسی حاظره مثل اون زمان برای مقابله با دشمن عملیات انتحاری بکنه؟ اصلا همچین جوونای الان هستن؟ اگر باشن هم خیلی کمن همه ما فقط تو دنیایی مجازی ادعا میکنیم ولی خدایی خود ماها حاظریم جنگ شد بریم بجنگیم؟ اصلا کدومممون تاحالا تو میدون جنگ بوده اون شرایط رو دیده که الان ادعا میلیتاریستی میکنه؟اون شرایط سخت مال 30 سال پیش بود الان کشور متجاوز که احتمالا یا امریکاس یا اسراییل که بعد از اونم اعراب به اون ها صد درصد ملحق خواهند شد چجوری میخوایید با دست خالی و این اقتصاد داغون و این زیر ساخت ها که تو 8 سال نابود شده بجنگید؟ ایران شاید بتونه مقاومت کنه بیش از چندین سال چون ایران متخصص جنگ فرسایشی هست ولی دیگه زمان 30 سال پیش نیست که برد موشک ها یا برد هواپیما های جنگنده عراق تا تهران یا مراکز حساس یا کلا ایران نرسه جنگ دیگه جنگ توپو تانک نیست جنگ تکنولوژی با تکنولوژی هستش جنگ دیگه رو زمین نخواهد بود.......... به زودی با واقعیت ها روبرو میشیم جنگ نزدیکه خیلی نزدیک......... ایران تو بد مخمصه ای هستش
امیدوارم رها بشیم
به زودی به حرف های من که تجربه چندین سال بوده میرسید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و از توهم درمیایید تا وقتی جنگ واقعی دیدی میفهمید همه اینا کشکه که ذوالفقار ابرامز رو میزنه زره کامپوزیتی دولایه واکنش گر اورانیوم ضعیف شده ..........
در ضمن اینو بدونید نیروی امریکا نیروی نظامی هوا محور هست و هیچ وقت تانک هاش بدون پوشش هوایی مثل a-10 نمیان مثل یابو بچرن تو میدون جنگ ابتدا با نیروی هوایی پاکسازی میکنن بعد پیشروی نیروی زرهی اونوقت شما اینقدر دشمن رو احمق فرض کردید؟ اونا شعور ندارن؟ اونا برای مقابله با تانک بسیار فوق فوق پیشرفته ذ 3 برنامه ندارند؟ برای مقابله با سیستم های موشکی ایران برنامه ندارند؟ همه احمقن ما میفهمیم
این دریافت شما از نیروی نظامی و کلا دنیاس!!!!!!!!!
پاسخ
(15-05-2013، 10:28)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه نمی دونستی بودن

مگه نمیگین ارتش ایران ( البته از نظر شما دوستان) ابر قدرته و امریکا هیچ حرفی واسه گفتن نداره و کلا اصلا نیروی نظامی نداره قدرتی نداره اصلا ما قدرت برتر دنیاییم؟ مگه نمیگید استراتژی 80 درصد جنگه و تجهیزات 20 درصد؟ خوب بسمه الله بفرمایید امریکا رو بگیرید مارو از شر اینا با تحریم هاشون که پدرمونو در اوردن در بیارید
درضمن چون تجهیزات مهم نیست یه تفنگ برنو ببرید چون استراتژی مهم تر از تجهیزاته
بفرمایید بسمه الله!
من نمیدونم دیگه چی بگم والله زبونم مو در اورد متاسفانه شما دوستان در توهمید واقعیت رو ببینید واقعیت اینه که از نظر (!!!!!!) شما امریکا این همه بودجه نظامی و قدرت نظامیش کشکه و پشمه و ما قدرت نظامی برتریم از نظر شما کشوری که تازه داره شروع میکنه به پیشرفت و داره راه امریکا 100 سال پیش رو میره و تجهیزاتو خودش میسازه!! کشوری که تا همین 15 سال پیش حتی موتور پیکان هم نمیتونست بساز حالا از نظر شما تو 15 سال(!!!!!!!!!) با این بودجه بسیار بسیار کم نظامی و اقتصاد واقعا ضعیف شده ابر قدرت تو تمام زمینه های زرهی زمینی هوایی پدافندی......... کشوری که میخواد نظام امپریالیستی بانکداری امریکا با اون شرکت های زنجیره ای در سراسر دنیاش که تمام بودجه 10 سال ایران بودجه نصف سال تحقیقات پزشکی امریکا هم نیست حتی رو در زمینه نظامی شکست بده!
اون زمان جنگ بود دوست من که جوونا از خودگذشتگی نشون دادن با گوشت و استخون و پوست جلوی توپ و تانک دشمن ایستادن همونا که جلو 42 کشور دنیا 8 سال مقاومت کردند که به گونه ای تمام میلیتاریست های دنیا اونو جنگ جهانی سوم تلقی میکردند ولی الان چی؟ به نظرت الان مثل اون موقع هست فکر میکنی جوون های ما الان مثل اون موفع فکر میکنند؟ فکر میکنی الانم مثل اون موقعس که کسی بخواد برای راه بزار کردن میدون جنگ بخوابه روسیم خاردار یا الانم کسی حاظره مثل اون زمان برای مقابله با دشمن عملیات انتحاری بکنه؟ اصلا همچین جوونای الان هستن؟ اگر باشن هم خیلی کمن همه ما فقط تو دنیایی مجازی ادعا میکنیم ولی خدایی خود ماها حاظریم جنگ شد بریم بجنگیم؟ اصلا کدومممون تاحالا تو میدون جنگ بوده اون شرایط رو دیده که الان ادعا میلیتاریستی میکنه؟اون شرایط سخت مال 30 سال پیش بود الان کشور متجاوز که احتمالا یا امریکاس یا اسراییل که بعد از اونم اعراب به اون ها صد درصد ملحق خواهند شد چجوری میخوایید با دست خالی و این اقتصاد داغون و این زیر ساخت ها که تو 8 سال نابود شده بجنگید؟ ایران شاید بتونه مقاومت کنه بیش از چندین سال چون ایران متخصص جنگ فرسایشی هست ولی دیگه زمان 30 سال پیش نیست که برد موشک ها یا برد هواپیما های جنگنده عراق تا تهران یا مراکز حساس یا کلا ایران نرسه جنگ دیگه جنگ توپو تانک نیست جنگ تکنولوژی با تکنولوژی هستش جنگ دیگه رو زمین نخواهد بود.......... به زودی با واقعیت ها روبرو میشیم جنگ نزدیکه خیلی نزدیک......... ایران تو بد مخمصه ای هستش
امیدوارم رها بشیم
به زودی به حرف های من که تجربه چندین سال بوده میرسید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و از توهم درمیایید تا وقتی جنگ واقعی دیدی میفهمید همه اینا کشکه که ذوالفقار ابرامز رو میزنه زره کامپوزیتی دولایه واکنش گر اورانیوم ضعیف شده ..........
در ضمن اینو بدونید نیروی امریکا نیروی نظامی هوا محور هست و هیچ وقت تانک هاش بدون پوشش هوایی مثل a-10 نمیان مثل یابو بچرن تو میدون جنگ ابتدا با نیروی هوایی پاکسازی میکنن بعد پیشروی نیروی زرهی اونوقت شما اینقدر دشمن رو احمق فرض کردید؟ اونا شعور ندارن؟ اونا برای مقابله با تانک بسیار فوق فوق پیشرفته ذ 3 برنامه ندارند؟ برای مقابله با سیستم های موشکی ایران برنامه ندارند؟ همه احمقن ما میفهمیم
این دریافت شما از نیروی نظامی و کلا دنیاس!!!!!!!!!

اورانیوم ضعیف شده جای زره تانک؟؟
یاامامزاده هوگوچاوز
عزیزمن اگه شعوروبرنامه برای این چیزاداشتن تاالان حمله میکردن یه جای کارشون میلنگه
من فقط بخش هایی ازصحبتتون روجواب میدم که مربوط به موضوع هست

خوب همونطورکه آبرامزهاباپوشش هوایی تاندربولت به میدان می آینددرمقابل دسته های ادغامی زرهی ایران نیزباپوشش سوخوی 39 وسوخوی 25 فراگفوت به میدان می آیندوتاندربولت وفراگفوت مشابه یکدیگرند

قوای زرهی ماباآمریکابرابرنیست هدف شماازاین که میخواین حرف تودهن مابذارین چیه؟
من گفتم تجهیزاتمون ازنظرکیفی بااونهابرابراست امادرتعدادبسیارکمتروبارهااشاره کردم
ماشایدحداکثرخیلی بخوادزیادباشه یک هزارتایک هزاروپانصدتانک ذوالفقارداشته باشیم که به شخصه نظرمن روی پانصدتانک هست ودرمقابل باچهارهزاروپانصدآبرامزروبه روهستیم
اماازنظرمن همین تعدادبرای مقابله باآبرامزهاکافیست چراکه قرارنیست مانندجنگ خلیج درست مقابل تانک های آبرامزقراربگیریم تاقبل ازاین که به رنجشون برسیم تمام چیفتن ها،صمصام ها وتی72هامون روکباب کنن وباچهارتاذوالفقاربریم وسط یه ایل آبرامز
من گفتم فقط چندتاآبرامزشکست خورده به ذوالفقارهامیرسندتاتیرخلاص رابخورندشمادرباره مین های جهنده چیزی شنیدی؟
دسته های ضدتانک؟
به نظرشماصدام بانزدیک به هفت هزارتانک تی 72 و تی62 چطورشکست خورد؟چنین قوای زرهی همین الانشم برای هرکشوری تهدیدمحسوب میشه چه برسه برای ایران که اون موقع پرپرش هزارتا پاتن وصدتاذوالفقارداشت
به نظرشماچطورممکنه؟
پاسخ
آگهی
ویکی پدیا
قسمت ابرامرز ام 1
مطالعه کنید
زره با پوشش اورانیوم ضعیف شده
..............................................
من این بحثو ادامه نمیدم تا وقتی که به صلاح باشه
شما برای حرفاتون هیچ وقت منبع نمیارید و ادعا میکنید که ایران 1500 تا تانک ذوالفقار داره که در هیچ جا ذکر نشده
شما ادعا میکنید تجهیزات ما از لحاظ کیفی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با انها برابر است که زهی خیال باطل
و و و و ............
یعنی نیروی هوایی ما با انها برابری میکند؟اف 4 با اف22؟
نیروی دریایی؟ ناو جماران با ناو مثلا وینسنتر..........
پاسخ
(15-05-2013، 13:41)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویکی پدیا
قسمت ابرامرز ام 1
مطالعه کنید
شما برای حرفاتون هیچ وقت منبع نمیارید و ادعا میکنید که ایران 1500 تا تانک ذوالفقار داره که در هیچ جا ذکر نشده
شما ادعا میکنید تجهیزات ما از لحاظ کیفی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و و و و ............
ماشایدحداکثرخیلی بخوادزیادباشه یک هزارتایک هزاروپانصدتانک ذوالفقارداشته باشیم که به شخصه نظرمن روی پانصدتانک هست ودرمقابل باچهارهزاروپانصدآبرامزروبه روهستیم

قضاوت بادیگران
آیاایشون حرف تودهن من نذاشتن؟
پانصدیاهزاروپانصد؟
درضمن به کلمه به شخصه توجه شود

بارهابرای این مدرک آوردم ودربحث نیروی هوایی ودریایی هم به این موضوع خواهیم رسید

درباره نیروی هوایی مقاله ای که آماده کردم درست ابتداش اینگونه آغازمیشود:

متاسفانه نیروی هوایی مادرمقابل نیروی هوایی ایالات متحده حرفی برای گفتن نداردوصرفامتکی به مهارت خلبانان وقدرت پدافندی خودبرای خنثی سازی حملات هوایی ایالات متحده هستیم .....

دوست عزیزمن شماکه درحدیک بچه پنج ساله اطلاعات نظامی نداری و ناو وینسنزکه سالهاست به پاره آهن تبدیل شده روهنوزمقایسه میکنی بایدبرات نشست وزار زار گریه کرد
درسته نبایدبحثوادامه بدی چون به صلاحت نیست قسمت دادم فقط پنج دقیقه مطالعه کنی
ناووینسنزازنظرتجهیزاتی هرگزمانندجماران 1و2نخواهدبود
جماران رابایدبه ناوهای دیگرنیروی دریایی آمریکامقایسه کرد
یک ناوشکن پیشرفته بودکه چندی پیش نیروی دریایی سلطنتی به آب های خلیج فارس آورده بودخاطرم نیست امااون زمان یادم هست یک سایت بریتانیایی این دوناوشکن رامقایسه کرده بودبدون خواندن آن مقایسه میگویم که جماران درمقابل آن ناوشکن برتری ندارداماهمین که مقایسه شده بسیارجای تفکردارد
این دوناوشکن پیشرفته ترین ناوشکن های نیروی دریایی ایران هستندوازنظرکیفی باناوهای دیگربرابری دارند
به بحث نیروی دریایی که برسیم این دوشناوربررسی خواهندشدعجله نکنید
پاسخ
(15-05-2013، 13:53)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2013، 13:41)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویکی پدیا
قسمت ابرامرز ام 1
مطالعه کنید
و و و و ............

قضاوت بادیگران
پانصدیاهزاروپانصد؟

متاسفانه نیروی هوایی مادرمقابل نیروی هوایی ایالات متحده حرفی برای گفتن نداردوصرفامتکی به مهارت خلبانان وقدرت پدافندی خودبرای خنثی سازی حملات هوایی ایالات متحده هستیم .....

دوست عزیزمن شماکه درحدیک بچه پنج ساله اطلاعات نظامی نداری و ناو وینسنزکه سالهاست به پاره آهن تبدیل شده روهنوزمقایسه میکنی بایدبرات نشست وزار زار گریه کرد
یک ناوشکن پیشرفته بودکه چندی پیش نیروی دریایی سلطنتی به آب های خلیج فارس آورده بودخاطرم نیست امااون زمان یادم هست یک سایت بریتانیایی این دوناوشکن رامقایسه کرده بودبدون خواندن آن مقایسه میگویم که جماران درمقابل آن ناوشکن برتری ندارداماهمین که مقایسه شده بسیارجای تفکردارد
این دوناوشکن پیشرفته ترین ناوشکن های نیروی دریایی ایران هستندوازنظرکیفی باناوهای دیگربرابری دارند

بازم میگم تکنولوژِ ناو وینسنتز برای ما هنوز دست نیافتنیست و هنوز ما به تکنولوژی نا وینسنتز هم نرسیدیم
برا همین مقایسه کردم
ناو جماران هم باید بگم حرفی واسه گفتن در حال حاظر نداره
شما که نمیدونی برو بچه های نیروی دریایی چه زجر ها کشیدن برای کامل شدن پروژه ناوجماران و همینطور معضلات بعد به اب انداختن
ناوکه نیست باید بگیم ناوچه!!!!!!! ناوچه جماران الگو برداریشم از رو ناوهای فرانسوی زمان شاهه !!!
شما که اطلاعاتت از بچه 5 ساله بیشتره یادبگیر و که ناو به چی میگن و ناوچه به چی میگن و
شما هنوز معنی ناو و ناوچه رو نمیدونی اونوقت میگی اطلاعات نظامی؟
هروقتم ازت چیزی میپرسم مطمئنن سری میپری گوگل سرچ میکنی ببینی منظور من چیه بعد از هر سایتی یه تیکه میگی که مثلا بگی از جایی کپی نکردم
دست مریضاد موفق باشی تو رویاهات و ناو فوق پیشرفته جماران و تانک فضایی ذوالفقار3 یا تی 72 اس Big Grin
پاسخ
(15-05-2013، 14:07)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2013، 13:53)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویکی پدیا
قسمت ابرامرز ام 1
مطالعه کنید
و و و و ............

قضاوت بادیگران
پانصدیاهزاروپانصد؟

بازم میگم تکنولوژِ ناو وینسنتز برای ما هنوز دست نیافتنیست و هنوز ما به تکنولوژی نا وینسنتز هم نرسیدیم
برا همین مقایسه کردم
ناو جماران هم باید بگم حرفی واسه گفتن در حال حاظر نداره
شما که نمیدونی برو بچه های نیروی دریایی چه زجر ها کشیدن برای کامل شدن پروژه ناوجماران و همینطور معضلات بعد به اب انداختن
ناوکه نیست باید بگیم ناوچه!!!!!!! ناوچه جماران الگو برداریشم از رو ناوهای فرانسوی زمان شاهه !!!
شما که اطلاعاتت از بچه 5 ساله بیشتره یادبگیر و که ناو به چی میگن و ناوچه به چی میگن و
شما هنوز معنی ناو و ناوچه رو نمیدونی اونوقت میگی اطلاعات نظامی؟
هروقتم ازت چیزی میپرسم مطمئنن سری میپری گوگل سرچ میکنی ببینی منظور من چیه بعد از هر سایتی یه تیکه میگی که مثلا بگی از جایی کپی نکردم
دست مریضاد موفق باشی تو رویاهات و ناو فوق پیشرفته جماران و تانک فضایی ذوالفقار3 یا تی 72 اس Big Grin

من درحدخودم نمیدونم که باشمابحث کنم کسی که نمیدونه وینسنزسالهاست اوراق شده جزتخریب اعصاب کاربران مطلع کاردیگه ای نمیتونه بکنه
شمااول برای گفته هات منبع بیارکه ناوجماران درحدوینسنزخدابیامرزنیست بعداشایدترجیح دادم جوابتونوبدم
به امیددیدار
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تعداد تانک های ایران چقدر است؟ بهترین تانک ایران کدام است؟
  نداجا چگونه امنیت کاروان‌های تجاری ایران را تامین می‌کند؟ / پیوند ایران، چین و روسیه
  معرفی و بررسی|رزم‌ناو کلاس تیکانداروگو|
  آام‌ایکس-۳۰|تانک اصلی فرانسه در میدان جنگ
  وسپا و نمایش قدرت در میدان جنگ!
  نبرد اوکیناوا
  نبرد اوکیناوا
  بررسی مهمات
  میدان جنگ؛ از جیپ افسانه ای تا هاموی!
  نبرد کرت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان