امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27)

الان تو خیابون منتظر تاکسی بودم ، یه دختره با بوگاتی ترمز زد جلو پام !
یک نگاه انداختم بعد به افق نگاه کردم گفتم کمتر از “پراید” سوار نمیشم …
آگهی
ایول خوب زدی تو پوزشBig GrinBig GrinTongue
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
(16-05-2013، 14:42)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تو خیابون منتظر تاکسی بودم ، یه دختره با بوگاتی ترمز زد جلو پام !
یک نگاه انداختم بعد به افق نگاه کردم گفتم کمتر از “پراید” سوار نمیشم …
25r3025r3025r30
(16-05-2013، 14:39)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2013، 14:37)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2013، 14:31)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2013، 14:29)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2013، 14:26)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

crazy_jump خیلی کیف میده !
اسم مپ های اسنایپش ؟
آره بازی کردم تو مپش
مپی که من عاشقشم
india هستش
خیلی حال میده اگه سرور نیترو باشه چتر نجات هم داره میپری e میزنی چترت باز میشه اصا حس کثیفیه =))

خوبیش اینه که وقتی میپریم پایین اگه یکی دیگه هم بپره پایین با دیزل چش بسته میزنیم یارو هد شات میشه :|
sxe بریز بازی کنیم فری :|
لینک دانلودش و بده !
ببین میشه دانلود کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.4shared.com/file/LSytkN0C/sXeInjectedSetup123Fix5.html
(16-05-2013، 14:45)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2013، 14:39)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2013، 14:37)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2013، 14:31)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2013، 14:29)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره بازی کردم تو مپش
مپی که من عاشقشم
india هستش
خیلی حال میده اگه سرور نیترو باشه چتر نجات هم داره میپری e میزنی چترت باز میشه اصا حس کثیفیه =))

خوبیش اینه که وقتی میپریم پایین اگه یکی دیگه هم بپره پایین با دیزل چش بسته میزنیم یارو هد شات میشه :|
sxe بریز بازی کنیم فری :|
لینک دانلودش و بده !
ببین میشه دانلود کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.4shared.com/file/LSytkN0C/sXeInjectedSetup123Fix5.html
4shared
متنفرم از این اپلود سنتره :|
نقل قول: من که دو سیب میکشم کجای قصه ام ؟!
اخر امضاتو نفهميدم؟؟
آگهی
فری برو تو این
http://www.4shared.com/get/LSytkN0C/sXeInjectedSetup123Fix5.html
کنار free download یکی دیگه هست اونو بزن میاد

(16-05-2013، 14:50)SHERMION نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخر امضاتو نفهميدم؟؟
قلیون دو سیب منظورمه :|
(16-05-2013، 14:51)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فری برو تو این
http://www.4shared.com/get/LSytkN0C/sXeInjectedSetup123Fix5.html
کنار free download یکی دیگه هست اونو بزن میاد

(16-05-2013، 14:50)SHERMION نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخر امضاتو نفهميدم؟؟
قلیون دو سیب منظورمه :|

اهان ...ووووو..چه پر معني
Wink
صب سوار تاکسی بودم بعد راننده تاکسیه با ماشین پشتى دعواش شد ، پیاده شد گفت من اینجا وایسادم و واى خواهم ساد …
طبق آخرین اخبار رسیده تمامی اساتید ادبیات بصورت دسته جمعی خودکشی کردن !

به بعضیا باید گفت این بادی که انداختی توو گلوت ، قبلا توو معده ی ما بوده … آره …
داره دان میشه !

خدا رو شکر کانتر و حذف نکردم !

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان