امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تـآ حالـا کیتـی پـری را ایـن شکـلی دیـده بودیـد+تصـآویـر

کتی پری در یک برنامه با مجری گری الن دجنرس ، رویای عجیب دوران نوجوانی اش را جامه عمل پوشاند.

به گزارش پرشین وی این بازیگر 28 ساله شبیه مردان ستاره های تلویزیونی دهه 1970 لباس پوشیده و در این برنامه مصاحبه ای شرکت کرد.

الن که 26 ژانویه و در روز پخش این برنامه تولد 55 سالگی اش بود به بیننده های تلویزیونی اعلام کرد:"من فهمیدم که یکی از دوستان من همیشه آرزو داشته است که میزبان این چنینی یک برنامه باشد و من تصمیم گرفتم به او کمک کنم."

این خواننده که اغلب در روی صحنه ها لباس های کاملا دخترانه می پوشد به گزارش پرشین وی این بار با یک کت چهارخانه ، کروات بزرگ ، سبیل و کلاه گیس ظاهر شد. او به محض ظاهر شدن در صحنه تولد الن را تبریک گفت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـآ حالـا کیتـی پـری را ایـن شکـلی دیـده بودیـد+تصـآویـر 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط alighaemazar ، Elena79 ، Adl!g+ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، جونmahsa ، nahid☺ ، ρåяįα..... ، Brooklyn Baby ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، яᎧмιиα ، ♥سارا ، Ma30h *_* ، Sмιle ، ×●SomeOne●× ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، زهراجون80 ، *...J U S T I N...* ، m.r.gomez ، tan!a ، ZAHRA LOVE 1D ، 1399 ، اشکان پیشرو ، ~× like nOboDy ×~ ، Ati-74 ، lackyguy ، Dragon_FM ، nastaran9835 ، عاغامحمدپارسا:الکی ، bieber fan ، 0000000000Aida0000000000 ، دختر تنها12 ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، نفس گل ، ♪neGar♪ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ḲℑℳℐÅ ، NeginNg ، باران قمری ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ☆єℓαнєн✮ ، Alone little Girl ، Frozen Girl ، -Nᴇɢᴀʀ- ، sd17 ، ըoφsիīkα ، Hanie* ، ~Bad girl~ ، ♫ سونیا جون ♫ ، elisa.d ، امیررضا* ، فانتا ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، xoxo gurl:*) ، ICe Angele ، melodicl ، palete rangi ، gisoo tala ، Wanton ، ~JaSmIn~ ، sors ، ღSηow Princessღ ، bahare_021 ، GαяBagє Gιяℓ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، deymon1 ، ЯèŽvÀń ، آیتین ، m.abdollahi ، *Nafas* ، shawkila ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ```FATEMEH``` ، elnaz-s ، *nadia*horan* ، saba13 ، D-: ، M.H2 ، nazanin_nr ، FARID.SHOMPET ، neda13 ، -Edgar ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، *Armila* ، aLiReZaZ-iM ، helena ، fcbarcelona 2 ، _عقاب بی پروا_ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، sara1112
آگهی
jooooooooooon baw Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان