امتیاز موضوع:
  • 112 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست نویسندگی در بخش گفتگوی ازاد و زیرشاخه ها

(29-01-2020، 19:26)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2020، 19:18)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بررسی شد .

ببخشیدا ولی من 1 ماه فعالیتم تکمیل شده
بعدشم از کسی که الان نویسندس موضوعو هام بیشتره
ستاره هامم به اندازس حتی بیشتره
میتونم بدونم چرا نمی تونم نویسنده شم

۱ ماه فعالیت مداوم تو بخشی که طالبش هستید . شما موضوعاتون پخشه و بیشتر‌تو بخش پزشکی و فیلم و سینما هست .
آگهی
(29-01-2020، 19:59)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2020، 19:26)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2020، 19:18)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بررسی شد .

باید موضوعات شما با کیفیت باشه

نمیشه که مثلا یه موضوع رو با چهار تا عکس بزارید بهش بگید با کیفیت

اینجوری منم کلی تاپیک میتونم بزنم

تازه شما از من زودتر به انجمن اومدید معلومه که ارسال هاتون بیشتره و به ازای ارسال بیشتر ستاره بیشتر میگیرید

فقط موضوعات شما با کیفیت باشه به زودی بدون دردسر زیادی نویسنده میشید

وقتی چیزیو نمیدونید حرفی نزنید
من درسته زود ثبت نام کردم ولی اصلا نمیومدم
تازه دوسه ماه که دارم میام
بعدشم مگه فقط به عکسه
موضوع باید مطلبش به درد بخور باشه

(29-01-2020، 20:05)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بررسی شد .

۱ ماه فعالیت مداوم تو بخشی که طالبش هستید . شما موضوعاتون پخشه و بیشتر‌تو بخش پزشکی و فیلم و سینما هست .
/
خب تو همون بخش پزشکی یا فیلم و سینما نمی تونم نویسنده باشم؟
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

(29-01-2020، 20:14)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2020، 19:59)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بررسی شد .

باید موضوعات شما با کیفیت باشه

نمیشه که مثلا یه موضوع رو با چهار تا عکس بزارید بهش بگید با کیفیت

اینجوری منم کلی تاپیک میتونم بزنم

تازه شما از من زودتر به انجمن اومدید معلومه که ارسال هاتون بیشتره و به ازای ارسال بیشتر ستاره بیشتر میگیرید

فقط موضوعات شما با کیفیت باشه به زودی بدون دردسر زیادی نویسنده میشید

وقتی چیزیو نمیدونید حرفی نزنید
من درسته زود ثبت نام کردم ولی اصلا نمیومدم
تازه دوسه ماه که دارم میام
بعدشم مگه فقط به عکسه
موضوع باید مطلبش به درد بخور باشه

(29-01-2020، 20:05)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بررسی شد .

/
خب تو همون بخش پزشکی یا فیلم و سینما نمی تونم نویسنده باشم؟
همون بخش ها درخواست بدید.
می شه منو برسی کنید
یه بار دیگه بررسی کنید شرایط منو
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
بررسی شد .
آگهی
بروز شد
منم پایم هستم
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

درخواست نویسندگی در بخش گفتگوی ازاد و زیرشاخه ها 98
من میتونم درخواست بدم
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

درخواست نویسندگی در بخش گفتگوی ازاد و زیرشاخه ها 98
برسی پلیز
 سپاس شده توسط ѕααяeη

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up درخواست دختردانشجو از استاد+عکس (بیاخیییییلی باحاله)
  اگ نفرقبلیت بت درخواست میداد ک باش بری
  درخواست آواتار(هر چی شما بخوای)این جا همه چی در همه!!!!
  گفتگوی تکان دهنده با دختر دوجنسه( همه بیاین)
  دانلود_فیلم_عکس_برنامه و....+درخواست شما
  درخواست احمقانه خواننده زن از هوادارانش
  بیا تو و درخواست عکس بده برات بذارم ^ - ^ ( از هر کس و هر چیز که عکس بخواید می ذارم )
  یاران احمدی نژاد در این روز ها چه میکنند <بیکار یا شغل ازاد >همه ی سایت هارو ول کن
  ده 10 ضربه ازاد زن جهان در سال2014
  دعای درخواست بارش باران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان