امتیاز موضوع:
  • 112 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست نویسندگی در بخش گفتگوی ازاد و زیرشاخه ها

درود

انجمن فلش خور از کسانی که به زمینه ی ویژه ای علاقه مند هستند و در آن زمینه دانسته هایی دارند به نام نویسنده ی متخصص، دعوت به همکاری می نماید.

وظیفه نویسنده متخصص:

یک نویسنده متخصص وظیفه دارد با ایجاد حداقل سه موضوع با کیفیت و پر بازدید در انجمنی که نویسنده ی آن است (مانند انجمن تاریخ،ادبیات،موسیقی و...) در طول دوران نویسندگی اش ایجاد کند و همچنین تبادل نظر در موضوع تخصصی خود با کاربران علاقمند به آن موضوع، با انجمن همکاری می نماید.

واضح است که یک نویسنده متخصص بایستی در برابر کاربران و همکاران خوش برخورد، صبور و با حوصله باشد و به قوانین انجمن احترام بگذارد و از اسپم، تبلیغ یا هرگونه عمل خلاف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوانین انجمن  پرهیز نماید. 

هر کدام از دوستان واجد شرایط، که تمایل دارند بعنوان نویسنده متخصص با انجمن همکاری کنند لطفا سه موضوع تخصصی مورد علاقه ی خود را به ترتیب اولویت در تاپیک های درخواست برای نویسندگی که در بخش ها ایجاد کردیم اعلام کنند.

شرایط نخستین برای کاندید نویسنده متخصص شدن:

1_یک ماه فعالیت مداوم در انجمن مربوطه (هر هفته حداقل 10 موضوع باکیفیت با توجه به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تایپک بی کیفیت چیست ؟ ایجاد کند)

2_داشتن حداقل 40 موضوع

3_دسترسی به اینترنت مناسب و آنلاین بودن در بیشتر اوقات(در ماه های تحصیلی و زمان امتحانات کمتر مورد نظرخواهد بود)

4_دارا بودن 300 ارسال(فعال بودن و تبادل نظر در موضوعات سایر کاربران با رعایت 

5_اعصاب راحت و انتقاد پذیر

6_نداشتن اخطار (فعال) و اخطار های متعدد از طرف مدیران و داشتن سابقه ی خوب بین کاربران 

7_گذشتن حداقل 2 ماه از تاریخ عضویت در سایت

8_توانایی برقراری ارتباط خوب با کاربران

چگونگی راه یابی به لیست نهایی کاندید ها:

داوطلبان نویسندگی پس از دارا بودن شرایط اولیه وارد مرحله ی قضاوت مدیریت می شوند. در این فرایند مدیر های فلشخور درباره ی فردی که داوطلب شده نظر می دهند. 

نکته1: مدیر ها از بین نویسندگان انتخاب می شوند.

نکته2: به دلیل قضاوت همه جانبه ی تیم مدیریت درباره ی کاندید های نویسندگی گاهی این فرایند طولانی می شود. لطفا صبور باشید. ما تلاش میکنیم در سریعترین زمان بررسی کنیم.

نکته3:تعداد نویسندگان و مدیر های موجود بر سخت تر شدن پذیرش تاثییر بسیار زیادی می گذارد(یعنی هرچه تعداد بیشتر سخت گیری نیز بیشتر.

تنها کسانی که شرایط نویسندگی در این بخش رو دارن اعلام کُنن ..

با تشکُر تیم مدیریت انجُمن

لینک های مرتبط:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اموزش نویسندگی در انجمن
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط نرگس بهرامی ، maryam.ekh ، ^Aytin^ ، SÅℋAℕⅅ ، ∆ MeRzaD ∆ ، 1310 ، ღ دختـــر آسمان ღ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، parnia tajik ، na30m ، شکوفه2 ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، +shina+ ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، *2gether4ever* ، aivdhv9 ، ☺helia☺ ، mT_pOoM_taaK ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ƒяσzєη ℓσνє ، دنیا دنیا ، mobinamahro ، املیا ، !!sheatoonak!! ، روزيتا ، AYLIN♥♥♥♥ ، キム尺刀ム乙 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، pegah 13 ، Wєιяɗ ، گل رز * ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، TurK WolF ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Navisa. ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، Apathetic ، Y.a.S.a.M.i.N ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، Mohammad 77 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، sadeq sm ، Shadow of Death ، avina 12 ، MONA-GH ، pink lady ، ღSηow Princessღ ، MOHSENEBRAHIMI ، shawkila ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، "K!nd~G!Яl" ، Brooklyn Baby ، Adl!g+ ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، zzsorena ، M A H S A N` ، -Edgar ، mahdi.ir ، هلیا78 ، Neioosha ، مادام ایزابلا ، Mr.Robot ، ailreza 2014 ، ✘ คl๏ภє ✘ ، بغض ابر ، نازنین 79 ، dila ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، ρѕуcнσραтн ، pardis! ، Sieiry ، ღღ KaYiP pRenses ღღ ، P e D i ، FurY ، ( lιεβ ) ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، S H A Y A N ، narges ziba ، ★~Ѕдула~★ ، ♥سارا♥ ، . . . P oo R ! A . . . ، پرستوباهوش انجمن ، اریانا دولت ابادی ، lackyguy ، بهراد. ، (WOLF) ، برادر مثبت ، -м α є ∂ є- ، † αƖιєη † ، ηἔ∂Δ ، hanieyh ، ♥melani ، Thyme ، *KING* ، ♥CRAZY G!RL♥ ، زیبا دخت ، Ana Hita ، இFATEMEHஇ ، katrin-1 ، The Darkest Light ، -atena- ، اشک باران ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، k1.. ، لی مین هو3 ، (-_-) ، ✘v!☻lent girl✘ ، i m a n ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، MR.FARZAM ، عشق پروانه ای ، ▪неизвестный▪ ، خانومي ، sara mehrani ، kimia20 ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، arina001 ، asal.hz ، Roxanna ، ×ThundeRBolT× ، NeginNg ، !~IмДи~! ، # αпGεʟ ، Mᴏʙɪɴᴀ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ghjkl25 ، ...seleana gomz ، nightwing ، ✘dead~G!ฯГ✘ ، parisa16 ، mahdi1441 ، باران 68 ، Ma30h *_* ، *onlygirl* ، TARA* ، nastaran9835 ، Meteorite ، mahdi f.m ، فاطمه:ef ، HediVampire ، BlAcK dAy ، First Star ، ς੭.ŗσγą. ʆσσŋ.ς੭ ، rana m ، αѕтer ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، Dilan ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، ali320 ، ♥Roksana♥ ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، نازنین زیودار ، سیدپویا ، رونالدو 7777777 ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، shayan.brd1 ، الیکا0 ، Mason ، ρяіηcεss~Αιοηε ، arash.brd ، ☺☻selena☺☻ ، m.abdollahi ، yasamingolezardi12 ، آرمیتا18 ، ~Mahnaz~ ، オスイン ، کلوپاترا ، کاوه ک ، shirin joon ، armin van buuren ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، L²evi ، Emad_79 ، ×fteя LifE∀× ، amy roz ، Dead-Girl ، hesamzibaee ، kimiya2580 ، ✘PETER✘ ، قرقی ، ♪ jade ♪ ، king guitarist ، ارمیتاخوشگله ، CTG ، Aesthetic ، *★ஜعشق آتشینஜ★* ، تینا14 ، ''HeisEnbErg'' ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، ♥ گوگولی مگولی ♥ ، girl of chaos ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، Sam-1375 ، فاطمه خانم ، ALI HaBibZadeh ، amir159 ، M ATIN ، ღ ツ setareh ツ ღ ، an idiot ، Medusa ، ali yekta ، ✘Nina✘ ، anita299 ، ḲℑℳℐÅ ، مهرداد99 ، شیدا18 ، رز سفیدم ، ɱɪɾʌʛє ، Anita12 ، "تنها" ، ~ERFAN~ ، ❤R@TA❤ ، مهربان ترین دختر دنیا ، پرییییییییی ، Modern Thinking ، ★ASAL-GIRL★ ، sϻσκε ϐσψ ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، عسل. ، sarah..... ، اذیتا ، ترول ، [χσℓσνєѕтєя] ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، Sмιle ، aliorang ، یزدان شیر ، ~~SARA:HIVA~~ ، خوشتیپ انجمن ، sadaf_2000 ، سارا 2014 ، saba 3 ، Shervin_ST ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Titiw ، fadimeh ، karolin ، baran81 ، atena2015 ، atoosa tehrani ، ZAHRAKHANOOOOM ، love girz ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Tɪɢʜᴛ ، spain ، یاشگین جون ، ѕαcнℓι ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ارباب خون خوار ، parsa817 ، Cigarettes.at.daybreak ، setareh80 ، bari ، ایلیاس ، * TANDIS * ، ♥پانی♥ ، Interstellar ، omidkaqaz ، آرالیا ، D E N I Z ، سنگ ، کاغذ ، هری ! ، **__** ، مهدیه 13 ، ۪F۫۰۪A۫۰۪T۫۰۪E۫۰۪M۫۰۪E۫۰۪H۫۰ ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ss.mu ، نساء ، arianha ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، neda? ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، روناز ، ÆҐÆŠĦ ، sober ، Silver Sun ، ×ИамеLеsS× ، ~ aylin ~ ، باران 8 ، _Lσѕт_ ، $jOkEr$ ، arman V9 ، 1207 ، ♥Haniyeh♥ ، هدیه 20 ، tyjtfhdhr ، sara006 ، *maria* ، vampire whs ، ѕтяong ، Âπâlîâ ، Mobi.32 ، 00141516 ، دریا17 ، * MASIHA * ، امیر‌حسین ، SOGOL.NM ، The moon ، Fake Girl ، BIG-DARK ، Emmɑ ، Волшебник ، rena_rouge ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
برای من راهی نیست
برای تشکر کافیست سپاس دهیدHeart
درود بر شرفت انرژیم بیاد طرفت Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.niloblog.com/files/images/k7n6us76jy3qedhgg1n.gif
 سپاس شده توسط SÅℋAℕⅅ ، na30m ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، بهراد. ، arina001 ، ghjkl25 ، سیدپویا ، الیکا0 ، ✘PETER✘ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، Aesthetic ، آرمین 123 ، راrahilحیل ، مهشید جیرجیرک ، اسما جووون ، Cigarettes.at.daybreak ، ♥پانی♥ ، **__** ، آرالیا ، ۪F۫۰۪A۫۰۪T۫۰۪E۫۰۪M۫۰۪E۫۰۪H۫۰
من هستم Angel

شرآیطم که دآرم Shy

فقد اعصاب راحت و انتقاد پذیر Shy

که دآرم روش کآر میکنم Rolleyes
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
 سپاس شده توسط SÅℋAℕⅅ ، AYLIN♥♥♥♥ ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، pink lady ، ✘PETER✘ ، 13nima73 ، arash.brd ، آرمین 123 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، **__** ، آرالیا ، flakt
من پایم Blushهمشم دارم
درخواست نویسندگی در بخش گفتگوی ازاد و زیرشاخه ها 1
 سپاس شده توسط SÅℋAℕⅅ ، ¨‘°◕ღMehrsaღ◕°‘¨ ، سیندرلا 1223 ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، ✘PETER✘ ، 13nima73 ، arash.brd ، آرمین 123 ، **__** ، آرالیا
من شرایطو دارم :|

موضوع با کیفیت هم زیاد دارم .
 سپاس شده توسط ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، ✘PETER✘ ، 13nima73 ، arash.brd ، آرمین 123 ، **__** ، آرالیا ، D E N I Z
من هستم همه ی شرایط رو هم دارم

سپاس شده توسط ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، # αпGεʟ ، کاوه ک ، ✘PETER✘ ، arash.brd ، shahin11 ، **__** ، آرالیا ، flakt
آگهی
دوباره میگم من همه شرایطو دارم ممنون میشم Big GrinTongue
 سپاس شده توسط ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، کاوه ک ، ✘PETER✘ ، 13nima73 ، arash.brd ، آرمین 123 ، **__** ، آرالیا ، flakt
سلام لطفا شرایط منم بررسی کنید ممنونم
 سپاس شده توسط ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، کاوه ک ، ✘PETER✘ ، 13nima73 ، arash.brd ، آرمین 123 ، **__** ، آرالیا
از همه نظر اماده ی همکاریم>>>>>>>>>>>
ﺍﻳﻨﺠـــــــــﺎ ﺩﻧﻴﺎ ﻣﺠـــــــــﺎﺯﻱ ...
ﺑﻌﻀﻲ ﺍﺯ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﭘﺎﭼﻪ ﺧﻮﺍﺭ !.. ﺑﻌﻀﻲ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺑﻲ
ﺑﻨﺪﻭﺑﺎﺭ !..
ﻳﻪ ﺳﺮﻱ ﻫﻢ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺁﻟﺒﻮﻡ ﺟﺪﻳﺪ ﺍﺯ ﻋﮑﺴﺎﺷﻮﻥ
ﻣﻴﺪﻥ ﺑﻴﺮﻭﻥ !..
ﺍﻳﻨﺠﺎ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﮐﻼﺳﻦ‏( ﺟﻮﻥ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ‏) ﻫﺮﮐﺲ 3 ﺗﺎ ﺯﺑﻮﻥ
ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﻠﺪﻩ !..
ﺧﻮﻧﻪ ﻱ ﻫﻤﻪ ﺍﻭﻥ ﺑﺎﻻﻫﺎﺳﺖ !
ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺍﮔﻪ ﻋﮑﺴﻲ ﺑﺰﺍﺭﻥ ﮐﻪ ﻋﺎﺑﺮ ﭘﻴﺎﺩﻩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺯ ﭼﺮﺍﻍ
ﻗﺮﻣﺰ ﺭﺩ ﻣﻴﺸﻪ
ﻫﻤﻪ like ﻣﻴﺰﻧﻦ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻣﺪﺍﺭ ﻣﻴﺸﻦ ! ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ
ﭘـَـَـ ﻧــﻪ ﭘـَـَــ ﻫﺎﺳﺖ
ﺍﻳﻨﺠﺎ ﻫﻤﻪ ﻓﻠﺴﻔﻪ ﺑﻠﺪﻥ ﻭ ﺍﮐﺜﺮ ﺁﻗﺎﻳﻮﻥ ﻓﻤﻨﻴﺴﺖ ﻣﻴﺸﻦ
ﻭﻟﻲ ﺳﺎﻋﺖ 10 ﺷﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻪ ﺑﮕﻪ ﺑﺮﻭ ﺍﺯ ﺳﻮﭘﺮ ﻣﺎﺭﮐﺖ
ﺭﺏ ﮔﻮﺟﻪ ﻓﺮﻧﮕﻲ ﺑﮕﻴﺮ ﻣﻴﮕﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺮﻭ ! ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺩﺧﺘﺮ
ﺧﻮﺷﮕﻼﻱ ﻓﻮﺗﻮﺷﺎﭘﻲ
1000 ﺗﺎ ﭘﺪﺭ ، ﻣﺎﺩﺭ، ﺧﻮﺍﻫﺮ ، ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻭ ... ﺩﺍﺭﻩ!
ﻭﻟﻲ ﺍﻭﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﻫﺎ 3 ﺗﺎ ﺍﺩ ﻟﻴﺴﺖ ﺩﺍﺭﻥ ﮐﻪ ﻳﮑﻴﺶ
ﺧﻮﺍﻫﺮﺷﻪ 2 ﺗﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ ﮐﻼﺳﻴﺶ!
ﺍﻳﻨﺠﺎ ﭘﺴﺮﺍ ﺍﮐﺜﺮﺍ ﺑﺪﻧﺴﺎﺯﻥ ﻳﺎ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪﻩ ......
ﺩﺧﺘﺮﺍ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﻧﻜﻦ ﻳﺎ ﻣُﺪﻝ ﻫﺴﺘﻦ !
ﻫﻤﻪ ﭘﻮﻝ ﺩﺍﺭ ﺑﺎ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﻫﺎﻱ ﻣﺎﻟﻲ ﺁﻥ ﭼﻨﺎﻧﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ !
ﻫﻤﻪ ﻫﻢ ﻫﻤﺪﻳﮕﺮﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻥ
ﻭ ﺗﺎ ﻣﻴﺒﻴﻨﻦ ﻳﻜﻲ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻪ ﻳﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﻭﺍﺳﺶ ﺩﻝ
ﻣﻴﺴﻮﺭ ﻭﻧﻦ !
" ﺍﻳﻨﺠﺎﺳﺖ ﺗﻈﺎﻫﺮﺳﺘﺎﻥ "
ﻣـﺎ ﻫﻤﻪ ﻳﻪ ﺭﻭﺯﻱ ﻭﺍﻗﻌـــــــﻲ ﺑﻮﺩﻳﻢ ..
ﺯﻣـــــﻮﻧﻪ ﻣﺠــــﺎﺯﻳﻤﻮﻥ ﮐــﺮﺩ ... ﻫَــﻪ
ﺧﺴـــــــﺘﻪ ﺍﻡ!!!

سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، عسل. ، کاوه ک ، ✘PETER✘ ، arash.brd ، آرمین 123 ، **__** ، آرالیا
من فقط موضوع های با عکس ندارم
من از اینکه فرزندانم. در آینده چه مامان باحالی دارن بهشون غبطه میخورمBig Grin
 سپاس شده توسط D-: ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، ♥bahar♥ ، Brooklyn Baby ، کاوه ک ، ✘PETER✘ ، arash.brd ، "تنها" ، آرمین 123 ، **__** ، آرالیا

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up درخواست دختردانشجو از استاد+عکس (بیاخیییییلی باحاله)
  اگ نفرقبلیت بت درخواست میداد ک باش بری
  درخواست آواتار(هر چی شما بخوای)این جا همه چی در همه!!!!
  گفتگوی تکان دهنده با دختر دوجنسه( همه بیاین)
  دانلود_فیلم_عکس_برنامه و....+درخواست شما
  درخواست احمقانه خواننده زن از هوادارانش
  بیا تو و درخواست عکس بده برات بذارم ^ - ^ ( از هر کس و هر چیز که عکس بخواید می ذارم )
  یاران احمدی نژاد در این روز ها چه میکنند <بیکار یا شغل ازاد >همه ی سایت هارو ول کن
  ده 10 ضربه ازاد زن جهان در سال2014
  دعای درخواست بارش باران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان