امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فهرست بزرگترین امپراطوری های جهان

[quote='فرید_کامیاب' pid='46862' dateline='1330263839']
خطا است که چند نفر(چه من و چه شما) بیایند و تاریخی که در جهان ثپت شده رو رد کنن .
[quote]
مگر اینکه دلیلی منطقی برای دروغ گفتن تاریخ نگاران پیدا کنند
تازه مگه چند ساله حفاری در ایران نظر باستان شناسان را به خود جلب کرده ها
الانم که به دلیل بعضی مسائل.................
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

فهرست بزرگترین امپراطوری های جهان 14
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آگهی
نقل قول: این دیګه چه سخنی است؟؟؟ مګه همه حکومت ها اثار باستانی بزرګی از خود می ساختند ؟؟؟؟
بله همه حکومتهایی که زمان زیادی حکومت کرده و ادعای پیشرفت و عظمت و بزرگی دارند
آثار فراوانی از خود دارند
پاسخ
نقل قول: فرید جان حالا بعدنش رو ول کن گفتم که قبل از عثمانی گوک تورک و هون ها از مقتدرترین امپراتوریهای جهان بوده اند.
اهان اون موقه بقیه حکومت های جهان و امپراتوری ها بیکار نشسته بودن .... خیلی خنده دار هست که شما هنوز نمی دونید امپراتوری یعنی چی. به یک حکومت کوچک(از لحاظ جغرافیایی) که خیلی مساحتش زیاد باشد به اندازه همان ترکیه است جدیدن میګن امپراتوری.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
نقل قول: خطا است که چند نفر(چه من و چه شما) بیایند و تاریخی که در جهان ثپت شده رو رد کنن .
[quote]
نه سوئ تفاهم شده کسی تاریخو رد نمیکنه
هخامنشیان قطعا وجود داشتن و 200 سال بر ایران حکومت کردن
بحث سر اینه که چه شکلی وجود داشتن
پاسخ
(26-02-2012، 16:50)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید جان حالا بعدنش رو ول کن گفتم که قبل از عثمانی گوک تورک و هون ها از مقتدرترین امپراتوریهای جهان بوده اند.
اهان اون موقه بقیه حکومت های جهان و امپراتوری ها بیکار نشسته بودن .... خیلی خنده دار هست که شما هنوز نمی دونید امپراتوری یعنی چی. به یک حکومت کوچک(از لحاظ جغرافیایی) که خیلی مساحتش زیاد باشد به اندازه همان ترکیه است جدیدن میګن امپراتوری.

فرید جان شما اصلاً اطلاعاتی در مورد هون ها و گوک تورک ها داری؟

یا اینکه حیطه اطلاعاتیتون فقط شامل هخامنشیان و رومیهاست؟
پاسخ
فرییییییییییییییییید این امپراطوریهایی که ایشون میگن از بزرگترین امپراطوریهای تاریخ بشریت هستند کوچک نیستند
ولی هیچ کدوم از اینا مال ترکیه نیست هر دو در آسیای میانه هستند
بازم فرید داری آبرومو میبریها
پاسخ
آگهی
نقل قول: بله همه حکومتهایی که زمان زیادی حکومت کرده و ادعای پیشرفت و عظمت و بزرگی دارند
آثار فراوانی از خود دارند
پاسختون رو قبلا دادم. ولی شما دقت نکردید و پا فشاری دارید که تاریخ ان جور است که شما میګید.
حدود ۱۰۰ نقشه پيدا شده از حکومت های مختلف یونان باستان و روم باستان که از این ۱۰۰ تا حدود ۱۰ تاشون مربوط به زمان هخامنشیان هست که پهناوری هخامنشیان را می توان به راحتی دید. این نقشه ها رو در یونان و روم همین چند سال پیش پيدا کردن که شاه محمد امارات متحده عربی یکی رو خریده (دلیل خرید اون پی بردن به این بود که در دوره های ګذشته هم خلیج پارس پارس بوده یا نه!). که میشه با استناد بر این نقشه چند هزار سال ثابت کرد حکومت هخامنشیان کوچک نبوده.
نقل قول: فرییییییییییییییییید این امپراطوریهایی که ایشون میگن از بزرگترین امپراطوریهای تاریخ بشریت هستند کوچک نیستند
ولی هیچ کدوم از اینا مال ترکیه نیست هر دو در آسیای میانه هستند
بازم فرید داری آبرومو میبریها
نوچ. من حقیقت رو ګفتم این ها امپراتوری حساب نمیشه.(شاید اندازش رو اشتباه ګفته باشم ولی امپراتوری به این ها نمیګن).

نقل قول: فرید جان شما اصلاً اطلاعاتی در مورد هون ها و گوک تورک ها داری؟

یا اینکه حیطه اطلاعاتیتون فقط شامل هخامنشیان و رومیهاست؟
در مورد هون ها و ګوک تورک ها اطلاعات کمی دارم ولی می دونم که باز هم شما اشتباه کردید چون کن که ګفتم قبل از عثمانی ها ترکیه و منطقه لیدی امپراتوری و حکومتی از خودش نداشته که ترک باشه.
خیر دانسته های تاریخی من به تمام دوره های تاریخ ایران و بعضی از دوره ها کشور های دیګه و جنګ های جهانی و.... مربوط میشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
[quote='فرید_کامیاب' pid='46883' dateline='1330264481']
نقل قول: نوچ. من حقیقت رو ګفتم این ها امپراتوری حساب نمیشه.(شاید اندازش رو اشتباه ګفته باشم ولی امپراتوری به این ها نمیګن).

بله شما درست میفرمائید،

حالا بعداً نگی که دارید نظریه پردازی میکنید ها
پاسخ
نقل قول: نه سوئ تفاهم شده کسی تاریخو رد نمیکنه
هخامنشیان قطعا وجود داشتن و 200 سال بر ایران حکومت کردن
بحث سر اینه که چه شکلی وجود داشتن
می دونم شما چی میګی. ولی اقای azarbayjanliam میګن هخامنشیان وجود نداشته و مربوط به دست ساخته های انګلیسی ها هست.

پاسخ
نقل قول: پاسختون رو قبلا دادم. ولی شما دقت نکردید و پا فشاری دارید که تاریخ ان جور است که شما میګید.
حدود ۱۰۰ نقشه پيدا شده از حکومت های مختلف یونان باستان و روم باستان که از این ۱۰۰ تا حدود ۱۰ تاشون مربوط به زمان هخامنشیان هست که پهناوری هخامنشیان را می توان به راحتی دید. این نقشه ها رو در یونان و روم همین چند سال پیش پيدا کردن که شاه محمد امارات متحده عربی یکی رو خریده (دلیل خرید اون پی بردن به این بود که در دوره های ګذشته هم خلیج پارس پارس بوده یا نه!). که میشه با استناد بر این نقشه چند هزار سال ثابت کرد حکومت هخامنشیان کوچک نبوده
کی گفته اپراطوری هخامنشیان کوچک بوده کوچک نبودهفقط نحوه حکومتشون با اونی که ما فکر میکنیم فرق داره
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science بزرگترین معما‌های تاریخ که هیچ گاه حل نخواهند شد.
  امپراطوری آزتک
  عصر برنز:پیشرفت تاریخ جهان
  ثبت 22 اثر ارزشمند ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو
  فهرست بزرگ ترین امپراطوری ها
  فهرست شاهان نروژ
  کشف بزرگترین دخمه مردگان با 8000 مومیایی+تصاویر
  کارهایی که بزرگترین رییس جمهور تاریخ آمریکا را جاودانه کرد
  تصاویر/ بزرگترین فاجعه فضایی تاریخ
  تاریخچه کاغذ در ایران و جهان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان