امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جامعه مجازی"سیمز"

به نام خدا_سلام دوستان این هم یه مقدمه در مورد سیمز 1 , 2 و 3 هست البته سیمز 1 رو هیچکس بهش علاقه نداره و ما میریم رو سیمز 2 و 3

ریشه نام:
نام 2 The Sims که اشاره به افرادی که در بازی زندگی می‌کنند دارد و خود این کلمه مخفف کلمه انگلیسی The Simulations 2 به معنای شبیه سازی(مجازی) است.

شرح بازی:
در این بازی فرد بازیکن باید بتواند زندگی یک خانواده را کنترل کند از طریق دستور دادن. همچنین هر فرد نیازهای خاصی دارد مثلاْ غذا خوردن، خوابیدن ٬استحمام و... که فرد با دستور دادن او را در پر کردن این نیازها یاری می‌کند و این نیازها با کمک وسایل خانه رفع می‌شود مثلاْ برای خوابیدن فرد باید تختخواب داشته باشد و هرچه تختخواب گرانتر باشد با سرعت بیشتری نیاز خواب او رفع می‌شود و برای خریدن این وسایل و غذا خوردن فرد باید پولی در آورد که می‌تواند دزد ٬پلیس ٬پرستار ٬نظامی و... باشد و بسته به توانایی‌هایش حقوق می‌گیرد. بازی نقطهٔ پایان مشخص نداردو توضیح دیگر شرح کامل بازی
در طی بازی Sim‌های شما فقط گذر فصل‌های بهار و تابستان و پاییز و زمستان را نمی‌بینند، بلكه این تغییرات، تاثیر مستیقیمی بر روی روابط، وضعیت روحی، توانایی‌ها، مسائل شغلی و دیگر رفتارهای آنها خواهد داشت. شما حتی باید از نوع لباس‌های مورد استفاده برای Sim‌ها نیز اطلاع كافی داشته باشید تا از سرمازدگی و سوختن در زیر آفتاب و دیگر پدیده‌های مضر طبیعی در مورد آنها پیشگیری كنید. چه علاقه داشته باشید در فصل زمستان فضایی گرم و صمیمی در حلقه خانواده ایجاد كنید، چه دوست داشته باشید دنیایی عاشقانه را در فصل بهار به تصویر بكشید، چه بخواهید در گرمای تابستان دوستی‌ها را گسترش دهید و یا حتی تصمیم بگیرید در هوای پاییزی شرایط كاری اعضای خانواده را متحول كنید، همیشه و در همه حال باید شرایط روحی و فیزیكی Sim‌هایتان را در

فصول مختلف سال در نظر داشته باشید. Sim‌های خود را همیشه از گرمای بیش از حد خورشید دور كنید. در فصل تابستان استخری پر از آب برای آنها فراهم كنید. در زمستان آنها را به اسكی ببرید و یا با برف بازی سرگرم كنید و یا حتی با كمك هم آدم برفی بسازید. تغییرات فصلی در این بازی باعث دگرگون شدن كلیه نماهای بصری و محیط خواهد گردید. این تغییرات آب و هوایی و فصلی همچنین برای نخستین بار عناصر كاملا جدیدی مانند برف، باران، تگرگ، رعد و برق و دیگر خصوصیات فصلی را نیز به بازی Sims اضافه خواهد كرد.

ویژگی‌های بازی: ¨ مزایای و شرایط تغییر فصل: تغییرات فصلی تاثیر مستقیمی بر روی روابط، احساسات، نیازها و دیگر جنبه‌های روانی و جسمی Sim‌ها خواهد داشت. ¨ فعالیت‌های جدید: این بسته گسترش دهنده، فعالیت‌های كاملا جدیدی را در برابر Sim‌ها و خانواده قرار می‌دهد. اینگونه فعالیت‌های سرگرم كننده از اسكی و برف بازی در زمستان تا شنا در فصل تابستان را شامل می‌گردد. ¨ فعالیت‌های كشاورزی و باغبانی: این بازی به Sim‌های شما اجازه فعالیت‌های باغبانی گسترده‌ای را در فصول سال می‌دهد كه به همان نسبت می‌توانید از میوه‌ها و سبزی استفاده كنید. ¨ شش فعالیت شغلی جدید: شاید Sim‌های شما علاقه داشته باشند ماجراجویی بیشتری را در زندگی تجربه كنند! شاید آنها بخواهند دنیای موسیقی، حقوق و وكالت، ژورنالیسم یا تحصیلات عالیه را تجربه كنند! در این صورت هدایای بسیاری همچون گیتارهای سبك هوی متال در این بازی انتظار آنها را می‌كشد. ¨ لباس‌های مناسب با فصل: Sim‌های شما در طی بازی این امكان را خواهند یافت تا لباس‌های مناسبی را از كت و پالتو گرفته تا لباس‌های نازك تابستانی بر حسب فصول مختلف انتخاب كنند. ¨ امكانات جدید: بازی به شما اجازه می‌دهد در مورد تغییر فصول به سادگی تصمیم گیری كنید.

یادداشت:
برای این بازی تاکنون بسته‌های الحاقی زیادی ساخته و روانه بازار شده‌اند که از مهم‌ترین آنها به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

The Sims 2 Family Fun Stuff, The Sims 2 Glamour Life Stuff, The Sims 2 Nightlife, The Sims 2 Open For Business, The Sims 2 Pets, The Sims 2 University, The Sims™ 2 Apartment Life, The Sims™ 2 Bon Voyage, The Sims™ 2 Celebration! Stuff, The Sims™ 2 FreeTime, The Sims™ 2 H&M® Fashion Stuff, The Sims™ 2 IKEA® Home Stuff, The Sims™ 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff, The Sims™ 2 Mansion and Garden Stuff, The Sims™ 2 Seasons, The Sims™ 2 Teen Style Stuff
سازنده(ها) ماکسیس
منتشرکننده(ها) الکترونیک آرتز
طراح(ها) ویل رایت
سری سیمز
موتور کاستوم
سیستم(ها) مایکروسافت ویندوز، لینوکس، مکینتاش، ایکس‌باکس، پلی‌استیشن ۲، گیم‌کیوب
تاریخ انتشار ویندوز

NA ۳۱ ژانویه, ۲۰۰۰
PAL ۲۳ مارس, ۲۰۰۱
پلی استیشن ۲
NA ۱۲ ژانویه, ۲۰۰۳
PAL ۳۱ ژانویه , ۲۰۰۳
ایکس‌باکس
NA ۲۴ مارس, ۲۰۰۳
PAL ۴ آوریل, ۲۰۰۳
گیم‌کیوب
NA ۲۵ مارس, ۲۰۰۳
PAL ۴ آوریل, ۲۰۰۳
EU ۲۱ سپتامبر, ۲۰۰۷
سبک بازی یک نفره
رده بندی سنی بازی های رایانه ای: ESRB: T
رسانه : سی دی
ورودی : صفحه کلید,موس

خب این هم یه توضیح مفصل از سیمز "2" بود ولی یه توضیح های دیگر هم بود مثلاچجوری وسیله بخرید یا ... ولی وقتی که بازی رو میخرید و نصب میکنید و شروع میکنید خود بازی به شما آموزش کامل برای هدایت فرد و ... میدهد حدودا 100 پکیچ اموزش به شما یاد میدهد.

رمز های بازی سیمز2 (the Sims 2 ):

کلید های shift + ctrl + C رو فشار بدید و در کنسول باز شده رمز های زیر رو قرار بدین.

خارج شدن از چیت کنسول
exit

Expand کنسول
Expand

دارایی را 1000 واحد افزایش میدهد
Kashing

دارایی را 10000 واحد افزایش میدهد
Rosebud

دارایی را 50000 واحد افزایش میدهد
Motherlode

کاهش گرافیک بازی برای زیاد شدن سرعت بازی
Vsync on/off

نمایش تمام کدها
Help -all

Turns aging on and off
Aging on/off

Turns off facial bounding limitations
Faceblendlimits

تمام همسایه ها را پاک می کند
Deleteallcharacters

این هم چندتا عکس:

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

لینک دانلود بازی سیمز"2":http://www.yekmobile.com/2010/01/-10-ea---the-sims-ea-mobile-collection/#comments
البته اگه کسی توی "سیمز" 1 و 2 مشکلی داشت همینجا به من بگه و من راهنماییش کنـــــم...!
سلام دوستان این بحث هم درمورد بازی سیمز"3" که بنظر من بهترین وقشنگترین بازی جهــــــان هست البته توی این بازی که کارایی نمیتونستی درسیمز 2 بکنی در این پیچ میشه یعنی میتونی با ماشین بری بیرون با دوستان سینما برید ، برید بخرید هم برید سر کارتون بدنسازی و خیلی چیزااااا ...

شرح:سیمز ۳ (به انگلیسی: The Sims 3) یک بازی شبیه‌سازی زندگی استراتژیکی پرطرفدار به سبک زندگی انسان است که توسط شرکت الکترونیک آرتز ساخته و در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت الکترونیک آرتز برای ویندوز, مک, آیفون, ویندوز موبایل منتشر شد. این بازی کامل شدهٔ نسخه قبلی آن، یعنی سیمز ۲ می‌باشد.[۵]
و
این نسخه از بازی بهبود های چشمگیری از لحاظ گرافیک و سبک بازی داشته است و آن را به یک بازی کاملا بی نظیر برای شبیه سازی زندگی روزمره مبدل کرده است . بازی Sims 2010 این اجازه رو به شما میده که یک زندگی طبیعی منحصر به فرد در مجاورت همسایه هایتان داشته باشید.این بازی یک محیط تکراری رو برای شما به ارمغان نیاورده تا خسته بشید.آزادیی که در Sims 2010 وجود دارد باعث میشود تا شما خستگی را حس نکنید همچنین این بازی همیشه با سوپرایز های جالب و گاهی اوقات با شیطنت های با مزه شما را مجذوب خود میکند.

بازی Sims 2010 این اجازه رو به شما میده که یک زندگی طبیعی منحصر به فرد در مجاورت همسایه هایتان داشته باشید.این بازی یک محیط تکراری رو برای شما به ارمغان نیاورده تا خسته بشید.آزادیی که در Sims 2010 وجود دارد باعث میشود تا شما خستگی را حس نکنید همچنین این بازی همیشه با سوپرایز های جالب و گاهی اوقات با شیطنت های با مزه شما را مجذوب خود میکند.

برای مشاهده توضیحات به سایت زیر مراجعه نمایید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.pasargadeshop.com/index.php?a...uce&id=260

این نسخه از بازی بهبود های چشمگیری از لحاظ گرافیک و سبک بازی داشته است و آن را به یک بازی کاملا بی نظیر برای شبیه سازی زندگی روزمره مبدل کرده است . بازی Sims 2010 این اجازه رو به شما میده که یک زندگی طبیعی منحصر به فرد در مجاورت همسایه هایتان داشته باشید.این بازی یک محیط تکراری رو برای شما به ارمغان نیاورده تا خسته بشید.آزادیی که در Sims 2010 وجود دارد باعث میشود تا شما خستگی را حس نکنید همچنین این بازی همیشه با سوپرایز های جالب و گاهی اوقات با شیطنت های با مزه شما را مجذوب خود میکند.

بازی Sims 2010 این اجازه رو به شما میده که یک زندگی طبیعی منحصر به فرد در مجاورت همسایه هایتان داشته باشید.این بازی یک محیط تکراری رو برای شما به ارمغان نیاورده تا خسته بشید.آزادیی که در Sims 2010 وجود دارد باعث میشود تا شما خستگی را حس نکنید همچنین این بازی همیشه با سوپرایز های جالب و گاهی اوقات با شیطنت های با مزه شما را مجذوب خود میکند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

• در این بازی امکان رابطه داشتن با همسایگانتان به طور آزاد فراهم شده.شما در این بازی امکان حتی رفتن به خانه ی همسایه هایتان و پرسه زدن در آنها و همچنین گشت و گذار در بازی را خواهید داشت.شما میتوانید در فروشگاه ها و مراکز تجاریهمچنین در مراکز تفریحی شهر با دوستانتان به گشت و گذار بپردازید حتی با افراد جدیدی آشنا بشید و ملاقات کنید و یا اگر دیرتان شده برای رسیدن به دفتر کار خود میتوانید در خیابان ها بدوید تا سریعتر به دفتر کار خود برسید.اگر شما در Sims 2010 همه چیز را درست و دقیق و به موقع انجام دهید....چه کسی میداند که چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟

• ساخت یک اکانت جدید در سیمز—شما میتوانید هرچقدر که تصور میکنید در این بازی اکانت داشته باشید.ابزار جدیدی که در این بازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت ابزاری است که استفاده از بسیار ساده است اما ابزاری بسیار کارآمد است.شما میتوانید از این ابزار برای نامحدود کردن تعداد اکانت های خصوصی یا اختصاصی خودتان استفاده کنید.شما میتوانید در این بازی خودتان اندام خودتان را انتخبا کرده و شخصیت مورد نظرتان را در بازی ایجاد کنید.به طور مثال شما میتوانید یک فرد لاغر باشید.و یا فردی عضلانی باشید.پیشنهاد ما این است:خودتان اندام شخصیت مورد نظر,رنگ پوست , رنگ مو , رنگ چشم ها, حتی نوع لباس و لوازم شخصیت مورد نظرتان را خودتان انتخاب کنید.

• قابلیت جال دیگر در ین بازی این است که هر کسی میتواند به هر چیزی معتاد شود.خانه ی رویاهای خود را بسازید و یا خانه ی نهایی را طراحی کنید.شما میتوانید در طبقات مختلف منزل خود چیز های جالبی را داشته باشید مثل : گیاهان و یا طبقه ای برای لباس ها.همچنین شما میتوانید خیلی راحت کاغد دیواری های خود را نسبت به نوع سلیقه ی خودتان عوض کنید.همچنین شما میتوانید لوازم مورد نیاز و مخصوصی برای خودتان داشته باشید.کدام یک از سیمز های شما میتوانید در عمارت نهایی زنده بماند ؟ نگران نباش مرد.به دیگر رویا های خودت فکر کن.مثل خانه ی رویا هایت. راستی قیمت دانشگاه چنده ؟

سازنده : کمپانی The Sims Studio
ناشر : کمپانی: EA Games
تاریخ انتشار : 2010
رده بندی ژانر : استراتژیک شبیه سازی
میزان دشوار بودن : متوسط ..
زمان مورد نیاز برای آشنایی کامل با محیط بازی : حدود نیم ساعت.
درجه بندی ESRB در مورد محتوای بازی : Teen - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی ۱۳ سال و بالاتر .
ویژگی های بازی The Sims 2010:
- زیباترین و جذاب ترین نسخه بازی بسیار مطرح و پرطرفدار جامعه مجازی سیمز
- گرافیک عالی در قیاس با تمامی نسخه های پیشین .
- دنیای وسیع و نا متناهی بازی که می توانید دنیای مجازی خود را در آن با گذشت زمان رقم بزنید !
- شخصیت های منحصر به فرد برای هر یک از کارکتر های بازی .
- داستان جذاب بازی که به شما در ازای بازی بهتر امکانات بیشتر می دهد.
- ایجاد تغییرات نامتناهی در هر کجا و هر بخشی و هر کارکتری از بازی ! و ...

ویژگی های بازی The Sims 3:
- زیباترین و جذاب ترین نسخه بازی بسیار مطرح و پرطرفدار جامعه مجازی سیمز
- گرافیک عالی در قیاس با تمامی نسخه های پیشین .
- دنیای وسیع و نا متناهی بازی که می توانید دنیای مجازی خود را در آن با گذشت زمان رقم بزنید !
- شخصیت های منحصر به فرد برای هر یک از کارکتر های بازی .
- داستان جذاب بازی که به شما در ازای بازی بهتر امکانات بیشتر می دهد.
- ایجاد تغییرات نامتناهی در هر کجا و هر بخشی و هر کارکتری از بازی !
و .......

سازنده(ها) الکترونیک آرتز
منتشرکننده(ها) الکترونیک آرتز
سری سری سیمز
سیستم(ها) ویندوز, مک, آیفون, ویندوز موبایل, Android[۲], ان‌گیج mobile devices.
تاریخ انتشار آ.ش ۲ ژوئن ۲۰۰۹
BR ۵ ژوئن, ۲۰۰۹
سبک بازی شبیه‌سازی زندگی استراتژیکی
تعداد نفرات ممکن تک‌نفره
رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای ESRB: T[۳]
PEGI: ۱۲+[۴]
Apple: ۱۲+
ورودی کیبورد , موس

رمز های بازی:

راستی رمز بازی سیمز "3" هم کمی شبیه رمز سیمز 2 هست.

ابتدا کلید های shift + ctrl + C رو فشار دهید و این رمز ها را بزنید

سلام من در این قسمت 1 نوع رمز هایی گزاشتم که به زبان انگلیسی می باشد و در قسمت بعد یا همان ادامه ی مطلب نوع دیگری است که فکر کنم ان برای شما راحت تر باشد.

نمایش کد تقلب بازی
help
1,000 اضافه کردن دلار
Kaching
50,000 اضافه کردن دلار Motherlode
نمایش حرفه ای لباس و یونیفورم خدمات [توجه] unlockOutfits [on or off]
بدون محدودیت برای قرار دادن / حرکت اجسام moveObjects [on or off]
سیمز بازگشت به حالت امن و nuetral در خانه resetSim [first name] [last name]
اجازه می دهد تا تنظیمات زمین constrainFloorElevation [true or false]
Ojects نخواهد ضربه محکم و ناگهانی به شکاف در حالی که برگزاری [دگرساز disableSnappingToSlotsOnAlt [on or off]
اشیاء وقتی دوربین محو میشود و نزدیک به آنها را fadeObjects [on or off]
بحث نمایش / فکر بالن های فوق سر سیم hideHeadlineEffects [on or off]
نسخه قابل چاپ جوک تصادفی به کنسول jokePlease
تصاویری آهسته حرکت ؛ 0 طبیعی است ، 8 slowest است slowMotionViz [0-8]
تست بازی testingCheatsenabled [true or false]
صفحه نمایش کامل fullscreen [on or off]
خروج از بازی quit
ناشناخته enablellamas [on or off]

.......

اینم چند تا تصویر:

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

لینک دانلود بازی سیمز"3":http://www.p30day.com/sims-3-1839.html
ولی خیلی طووووووول میکشه باید سرعت نتتون بالا باشه چون پارت ها رو سریع رد کنید خوبی اینجاست این سایت پارت هاش کمه سایت های قبل همشون از 25

پارت بیشتر داشت.
________________________________________________________________________________​​_____________________________________________
سیمز "4" هم هست چون این بازی مال قرون(یعنی مال نخستین هست) خیلی هم بهتر از سیمز 1 2 3 هست، بجای سوار بر ماشین سوار اسب هست خب بعدا یه توضیح میدم در ضمن این اسم بازیش یه چیز دیگه بود که یه جا دیگه براتون توضیح داده بودم فکر کنم همین سیمز قرون باشه فعلا شما سپاس بدین.
به امید "خدا"
به نام خدا-بازی سیمز قرون وسطی The Sims Medieval این هم آخرین پ توضیح در مورد سیمز ها البته به شما در سیمز ها کمک خواهم کرد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
The Sims Medieval بازی:

جامعه مجازی"سیمز" 1

عنوان جدیدی را در سری Sims به نام The Sims Medieval معرفی کرد. این بازی مستقل تغییری ریشه ای نسبت به عنوان خلق شده توسط ویل رایت که در عصر مدرن جریان داشت، پیدا کرده است و در قرون وسطی جریان دارد.

جامعه مجازی"سیمز" 1

استودیوی ُsims آقای Scott Evans میگوید: "قرون وسطی عصر توطئه، افسانه و هیجان است. به دلیل داستان های بیشماری که میتوان بازگو کرد، این بازی میتواند زمینه ای مناسب برای استودیوی Sims برای خلق عنوانی تازه در این سری به وجود آورد.

جامعه مجازی"سیمز" 1

امیدواریم طرفداران از آن لذت ببرند. گیم-پلی این بازی برای طرفداران سبک استراتژی و نقش آفرینی ارضا کننده خواهد بود. زیرا در آن شما میتوانید یک قلمرو را کنترل کنید و ماموریت (Quest) انجام دهید. "

جامعه مجازی"سیمز" 1

بازیکنان قادر خواهند بود که قلمروی قرون وسطایی خود را بسازند و شخصیت هایی را از همه ی طبقات اعم از رعیت، آوازخوان، خانواده ی سلطنتی، آهنگر و … خلق کنند.

جامعه مجازی"سیمز" 1

جامعه مجازی"سیمز" 1

لینک دانلود بازی:

http://games.softpedia.com/progDownl...oad-86247.html

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: XP: 2.0 GHz P4 processor or equivalent – 7, Vista: 2.4 GHz P4 processor or equivalent
RAM: XP: 1 GB RAM – 7, Vista: 1.5 GB RAM
VGA: 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0 (ATI Radeon 9500 / NVIDIA GeForce FX 5900
DX: The latest version of DirectX 9.0c
OS: Microsoft Windows XP Service Pack 2, Microsoft Windows Vista Service Pack 1 , Windos 7
HDD: At least 5.3 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved games
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این هم از سیمز 2 ، 3 ، 4" یا همون(سیمز قرون)" خلاصه اگه توی دانلود بازی یا ارور یا در بازی جایی گییر کردید اینجا بگید تا من کمکتون کنم.

"خدانگهدار"

دانلود بازی سیمز 3 بر روی گوشی ها که نسبتا حجم بالایی دارد.

دانلود:SIMS3_MihanDownload.Com.rar

شرکت:EA

منبع : میهن دانلود

رمز:www.mihandownload.com
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bahareh ، roia ، ~SoLTaN~ ، poya ، MAH SAM ، ...Sara SHZ... ، dani gonderaz ، فلانی ، sanaz_jojo ، mina77 ، AmItiSe ، sama1 ، ezioo7 ، Hamidreza jefri HHH ، B I N A M ، EMINEM2 ، serpico ، sp_go ، Amir BF ، mahsa_joon ، فرشته ي كوچولو ، ...Altair... ، ...ab... ، Mehrzad Zzz ، ♥ هومن♥ ، The Ginkel ، _tannaz_ ، сÜтε Đévìł ツ ، ♥♥ ღmehrasaღ♥♥ ، яê¥нαñê ، All out of love ، gazale.salman ، پيشي ي ملوس ، parmida.a ، zahra-2000 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Artmis2000 ، F A R ! N ، D-: ، **MOHAMMAD** ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Mohammad 77 ، sadeq sm ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، شکوفه2 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، baran 18 ، .maryam. ، armin van buuren ، 1273333853 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، xman1994 ، [χσℓσνєѕтєя] ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، gole_pazhmorde ، ×●SomeOne●× ، First Star ، Faust ، Apathetic ، امیررضا* ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
آگهی
من اصلا از بازی سیمز لذت نمی برم فکر میکنم بیشتر دخترانه هست تا پسرانه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط arghavan ، sanaz_jojo ، AmItiSe ، سپیده1 ، serpico ، sp_go ، ...ab... ، The Ginkel ، ✘Nina✘ ، ♥♥ ღmehrasaღ♥♥ ، _TaK PaR_ ، .maryam.
منم با نظر تو موافقم

سیمز فقط برای دختراس

یه چیزی بگم پسرا تا اونجای که من اطلاع دارم برای یه چیز دیگه میرن ...

تازگی ها هم این بازی ممنوع شده ولی هیچ کدوم از مغازه نمیشه که این بازی رو برای فروش داشته باشند

از شما هم اقا صابر ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، arghavan ، sanaz_jojo ، mohammad910 ، ...ab... ، ✘Nina✘ ، gazale.salman
من عاشق سیمزام وای سیمز3AngelHeartShyBlushSmileBig GrinSleepyWinkWinkWink
من عاشق سیمزام وای سیمز3AngelHeartShyBlushSmileBig GrinSleepyWinkWinkWink[/size]
خواهشم از شما اینک این است که به من پاسخ دهید
پاسخ
 سپاس شده توسط arghavan ، sanaz_jojo ، ✘Nina✘ ، gazale.salman ، parmida.a ، D-:
مرسی جالب بود
123
گر من ز می موغانه مستم ،هستم
گر کافر و گبر و بت پرستم ،هستم
هر طایفه ای ز من گمانی دارد
من ز آن خودم چنان که هستم،هستم
:494:
پاسخ
 سپاس شده توسط arghavan ، sanaz_jojo ، Amir BF ، ...ab... ، ✘Nina✘
به نظر من این بازی سه چیز اساسی لازم داره : 1-وقت 2-حوصله 3-برنامه ریزی
اگر این 3 تا رو نداشته باشی بازی موفقی نمیتونه باشه واستون ...
ممنون صابر جون بسیار کامل و مفید بود ...
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، ...ab... ، gazale.salman ، .maryam.
آگهی
به نظر من سیمز بازی بسیار جالبیه مخصوصا نسخه world adwention چون که به سه جای مختلف مصر و پاریس و چین می ریم و هر جا چیز های زیادی برای کشف کردن وجود داره مثلا چند تا از چیز هایی که من کشف اینان:1-در مصر یه گنج بزرگ و همین طور غذا فاسد 2-چین کلاس کنترل اشیا با ذهن 3-در پاریس زیر برج ایفل چندتا چیز کشف کردم که نمی دونم به چه دردی می خوره
پاسخ
 سپاس شده توسط arghavan ، sanaz_jojo ، امیررضا* ، gazale.salman
من سیمزو بازی کردم عالیه

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط houman ، sanaz_jojo ، gazale.salman
اتفاقا یه بازیه که هم پسر ها و هم دختر ها میتونند بازی کنن واقعا بازی جالبیه اما چون اکشن نیست بیشتر تو دست دختر هاست
جامعه مجازی"سیمز" 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، امیررضا* ، ...ab... ، "K!nd~G!Яl" ، gazale.salman ، parmida.a
من عاشق سیمزم!!!!!!!!!HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آزادی مطلق، در دنیایی مجازی | معرفی ۱۰ بازی برتر Open world

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان