امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بخنددیگه!!!

جوک

طبیب به بیمارروحی اش گفت ازهمین حالاسعی کن به بدبختی هایت بخندی.بیمارگفت ولی اگربه زنم بخندم روزگارم راسیاه ترخواهدکرد.

زنی پسرش رانزدطبیبی بردطبیب بادیدن پسراخمی کردوگفت معلوم است که بیمار میشودانگار10سال است که به حمام نرفته است.زن فورآجواب دادباورکنید 5سال پیش که به دنیاآمده بودحمام رفته است.

قاضی روبه متهم کردوگفت خجالت نمی کشی دزدی میکنی.متهم گفت خوب این شغل منه مگه شماکه شغلتان دخالت توکارمردمه خجالت میکشی که من بکشم.

ازمرده شویی پرسیدندازچه آهنگی خوشحال میشی جواب داد.ازآهنگ لاالااله الاه

ابلهی ادعای باسوادی کردشخصی برای رسواکردن اوفورآبرگه ای آورد وگفت روی این یک نامه بنویس.ابله نگاهی به کاغذانداخت وگفت البته من نوشتن بلدم فقط یادم نیست باکدوم دستم مینوشتم.

قاضی روبه متهم گفت ببینم شغلت چیست متهم گفت کفن فروشی قربان اگر لازم داریدیکی مجانی به شما بدهم.

شخصی مغازه داری کاسه عسل رابه مغازه آورد و به شاگردش که بسیار شکمو بود گفت من میروم بیرون ازاین کاسه نخوری که زهراست وقتی برگشت دید کاسه خالی است.پرسید پس کاسه زهرچه شدشاگردشکمو گفت من قصد خودکوشی داشتم واین کاسه زهر راخوردم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/images/smilies/newsmilies/4xv.gif [/i][/u][/font][/color]

ازبازدید کنندگان خواهش میشود جوک یالطیفه داشتند بنویسند درضمن سپاس یادتون نره.
پاسخ
 سپاس شده توسط D-: ، RєƖαx gнσѕт ، فانتا ، MONA-GH ، z.l♥ve ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، helena ، zahra160 ، صوصن ، anita299 ، しíþ ßしâçk ، mr.destiny
آگهی
ممنونHeartHeart
پاسخ
ممنون.جک نبود.بیشتر طنز بود
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
پاسخ
 سپاس شده توسط z.l♥ve ، helena
راس میگه زیاد خنده دار نبود ولی بازم میســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
 سپاس شده توسط reyhaneh1392
Big GrinBig GrinBig GrinSmile
پاسخ
ممنون از نظراتتون.مرسی
پاسخ
آگهی
بلد نیستی شکلکو درست بزاری؟ عنوانو ویرایش کن
پاسخ
 سپاس شده توسط anita299
ممنون
بخنددیگه!!! 1
پاسخ
ممنونم عزیزم.......Heart
پاسخ
خوب بود!Undecided
وقتی داری گناه میکنی چپ و راست رو نگاه میکنی یکبار بالا رو نگاه کن . . .

«اللهم عجل لولیک الفرج» یعنی گناه نکنیم ...!
پاسخ
 سپاس شده توسط reyhaneh1392

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان