امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیستم مدال دهی راه اندازی شد

Fish 
سلام دوستان عزیز Telegh_10 

سیستم مدال دهی به کاربران عزیز فلشخور با موفقیت راه اندازی شد Telegh_20 

لیست مدال های موجود رو میتونید از این صفحه مشاهده کنید -----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیست مدالها

فعلا مدال ها ، برای تیم مدیریت و کاربران حرفه ای در نظر گرفته شده... Telegh_53

این مدالها فعلا توسط مدیر ارشد و مدیر ناظم به دوستان اهدا میشه و در آینده دسترسی این مدالها نیز به مدیران ثابت هم میرسه 999

هر سوالی،پیشنهادی دارید همینجا مطرح کنید!

راستی قراره مدال های جدید هم اضافه کنیم ، شما میتونید اینجا عنوان مدالهارو به ما پیشنهاد بدید ، مثال:

100 ارسال ---> برای کسایی که 100 ارسال در انجمن دارن
200 موضوع ---> برای کسایی که 200 موضوع در انجمن دارن
2 ماه آنلاین---> برای کسایی که 2 ماه آنلاین بودن تو انجمن
5 معرف ----> برای کسایی که 5 نفر رو به انجمن معرفی کردن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست مدال
پاسخ
 سپاس شده توسط جاویدم ، ᴀʀмɪss ، م‍حمّد ، Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник ، شـــقآیــق ، KᏙ¥றᏙƝ ، *VENUS* ، SABER ، Prometheus ، shghyegh ، ѕααяeη ، ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، *Aɴѕel* ، Faust ، Medusa ، _Strawberry_
آگهی
خوب میشه اگه تو پروفایل و قسمت مدال های کاربرا ک میری همشون ب صورت ردیفی باشه

ستونی جالب نیس مثلا طرف ده تا مدال گرفته باشه تا پایین صفحه مدال هاشه با تاریخ

ولی بازم میشه تنوع بدید مثلا :

بیشترین ارسال کننده یا بیشترین ارسال کننده ماه

بیشترین سپاس گیرنده انجمن یا ماه یا بیشترین سپاس دهنده

و ....

بازم در کل با اینک سیستم مدال دهی قدیمیه ولی برا فلش با این همه سابقه و کاربر واقعا لازم بود از همون اول...

با تشکر از تیم مدیریت که به انجمن اضافه کردن Wink Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Волшебник ، امیر‌حسین ، Emmɑ ، شـــقآیــق ، SABER ، shghyegh ، ѕααяeη ، ßяɪcε ، BIG-DARK ، Ɗєя_Mσηɗ ، *Aɴѕel*
(04-05-2021، 15:34)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب میشه اگه تو پروفایل و قسمت مدال های کاربرا ک میری همشون ب صورت ردیفی باشه

ستونی جالب نیس مثلا طرف ده تا مدال گرفته باشه تا پایین صفحه مدال هاشه با تاریخ

ولی بازم میشه تنوع بدید مثلا  :

بیشترین ارسال کننده یا بیشترین ارسال کننده ماه

بیشترین سپاس گیرنده انجمن یا ماه یا بیشترین سپاس دهنده

و ....

بازم در کل با اینک سیستم مدال دهی قدیمیه ولی برا فلش با این همه سابقه و کاربر واقعا لازم بود از همون اول...

با تشکر از تیم مدیریت که به انجمن اضافه کردن  Wink   Heart

اره به همین موضوع فکر کردم ...
باید توی کد های پلاگین دست برد ...
ولی اینجوری نیست مشخص کردیم مثلا 10 تا مدال نشون بده از 10 تا اضافه دریافت بشه میره صفحه بعد احتمالاً !
+اره بزودی اضافه میشه

+برای سیستم مای بی بی دیگه امکانات جدیدی نداریم

ممنون از پیشنهاد سازنده Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، KᏙ¥றᏙƝ ، شـــقآیــق ، *VENUS* ، Волшебник ، SABER ، shghyegh ، ѕααяeη ، ßяɪcε ، BIG-DARK ، Ɗєя_Mσηɗ ، Faust
به نظرم برای مقام های ارسالی سپاس موضوع معرف و ...
یه کاری کنید که خودکار مدال بده!
+
برای مقام های ارسالی و اینا به نظرم طراحی شده باشه بهتره حالا من تعدادی مد نظرم هست پیدا کردم اپلود میکنم خصوصیتون اسال میکنم..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

سیستم مدال دهی راه اندازی شد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(05-05-2021، 9:16)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم برای مقام های ارسالی  سپاس موضوع معرف و ...
+
برای مقام های ارسالی و اینا به نظرم طراحی شده باشه بهتره حالا من تعدادی مد نظرم هست پیدا کردم اپلود میکنم خصوصیتون اسال میکنم..

این امکان روی این نسخه از پلاگین وجود نداره.

+برای این مقام ها نیاز به طراح گرافیک داریم که نداریم
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، شـــقآیــق
(05-05-2021، 9:18)Mr.Alef نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-05-2021، 9:16)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم برای مقام های ارسالی  سپاس موضوع معرف و ...
+

چاره ای جز دستی دادن نیست.
+
من یه تعداد مدال اماده پیدا کردم ولی یه تعداد به صورت گیف و یه تعداد به صورت ثابته ایرادی نیست؟
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

سیستم مدال دهی راه اندازی شد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
آگهی
(05-05-2021، 9:20)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-05-2021، 9:18)Mr.Alef نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاره ای جز دستی دادن نیست.
+
من یه تعداد مدال اماده پیدا کردم ولی یه تعداد به صورت گیف و یه تعداد به صورت ثابته ایرادی نیست؟

بفرستید بررسی میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، Faust ، شـــقآیــق ، shghyegh
خیلی گوگولی و بامزه‌ان ((((:
خصوصا برای خودت ناظم جان .. از انواع رنگ هاشو داریاااا
آقا یکی نیست به ما مدال مدیر ناظمِ خسته و پیر و بازنشسته بده؟129f
نچ نچ متاسفم براتون :>
پاسخ
 سپاس شده توسط KᏙ¥றᏙƝ ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ ، *VENUS* ، shghyegh ، ßяɪcε ، Волшебник ، م‍حمّد ، BIG-DARK ، Medusa ، Emmɑ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، لــــــــــⓘلی ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science درخواست مدال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان