امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات در مورد اخطار ها !

اگه اخطار ها به 100 برسه چی میشه؟
به سه چیز تکیه نکن

غرور، دروغ و عشق

آدم با غرور می تازد

با دروغ می بازد

و با عشق می میرد
پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz ، serpico ، Armina ، AmItiSe ، Apathetic ، shadi.k ، MissLone ، نانا☀2012 ، .س ملکی ، parnia tajik ، M.H2 ، -Edgar ، mamali2013 ، رومینا اتیش پاره ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، FurY ، دلبر شیطون ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، باران قمری ، @پوریا@ ، Mr.Robot ، PARTO.18 ، نازنین* ، SÅℋAℕⅅ ، love you**** ، ×fteя LifE∀× ، oktay.j ، ~ArTaBaNoOs~ ، ~~SARA:HIVA~~ ، یسنا1374 ، Mᴏsᴇs ، fate min ، shawkila ، قرقی ، # αпGεʟ ، an idiot ، First Star ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، [χσℓσνєѕтєя] ، ★ASAL-GIRL★ ، مهربان ترین دختر دنیا ، ღSηow Princessღ ، کسی پشت سرم اب نریخت ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mr.destiny ، **elmira**
آگهی
محروم می شید.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط serpico ، FARID.SHOMPET ، I.R.IRAN ، پرنوش ، Apathetic ، نانا☀2012 ، Elena ♥♥♥ ، arslan001 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، غلام00 ، دلبر شیطون ، Mᴏsᴇs ، @پوریا@ ، SÅℋAℕⅅ ، love you**** ، الیکا0 ، Brooklyn Baby ، # αпGεʟ ، amir♥lover ، an idiot ، Navisa. ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، مهربان ترین دختر دنیا ، ✘v!☻lent girl✘ ، کسی پشت سرم اب نریخت ، Saman S
صابر جان جند روز محروم ميشن؟
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

سوالات در مورد اخطار ها ! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط AFEE BOZORG ، Armina ، Apathetic ، دلبر شیطون ، Mᴏsᴇs ، @پوریا@ ، SÅℋAℕⅅ ، # αпGεʟ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، کسی پشت سرم اب نریخت
بستگی داره.

4 روز به بالا.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، serpico ، FARID.SHOMPET ، Ali MuSiC ، I.R.IRAN ، AFEE BOZORG ، Armina ، Apathetic ، Elena ♥♥♥ ، غلام00 ، Baran200 ، دلبر شیطون ، Mᴏsᴇs ، باران قمری ، @پوریا@ ، الیکا0 ، # αпGεʟ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، مهربان ترین دختر دنیا ، کسی پشت سرم اب نریخت
صابر جان چه کار کنیم اخطارهایمان پایین بیاید
به سه چیز تکیه نکن

غرور، دروغ و عشق

آدم با غرور می تازد

با دروغ می بازد

و با عشق می میرد
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، B I N A M ، Elena ♥♥♥ ، سپیده48 ، دلبر شیطون ، @پوریا@ ، الیکا0 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
خودش اتوماتيك بعد از يكي دو هفته پاك ميشه
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط I.R.IRAN ، poya ، serpico ، AFEE BOZORG ، EMINEM2 ، Armina ، پارمیداnbp ، Apathetic ، MissLone ، Elena ♥♥♥ ، Baran200 ، سپیده48 ، دلبر شیطون ، @پوریا@ ، الیکا0 ، Mᴏsᴇs ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Яоziтд ، کسی پشت سرم اب نریخت
آگهی
(22-02-2012، 20:02)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودش اتوماتيك بعد از يكي دو هفته پاك ميشه

اتوماتیک آره اما بستگی به تاریخی داره که مدیران تغیین میکنند حتی فکر کنم میشود 1سال هم اخطار بزنی اما کاربردی نیست اغلب 1هفته تا 1ماه را برمیگزینند
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، poya ، roomina ، houman ، Armina ، *benyamin ، яê¥нαñê ، Apathetic ، eri 5 ، Baran200 ، سپیده48 ، دلبر شیطون ، @پوریا@ ، mahdi1441 ، الیکا0 ، Mᴏsᴇs ، # αпGεʟ ، an idiot ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، کسی پشت سرم اب نریخت
چطور مي فهميم اخطار هامون چقدره
اسمم احمدرضاست دوست دارم خلبان هواپيماي مسافربري بشم اگه نشد مهماندار
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، Apathetic ، Elena ♥♥♥ ، سپیده48 ، دلبر شیطون ، @پوریا@ ، mahdi1441 ، الیکا0 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، کسی پشت سرم اب نریخت
ببخشید من الان یه اخطار دارم 20 درصد از همون روز اول باهامه نامحدودم هست یعنی همیشه میمونه؟Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، سپیده48 ، دلبر شیطون ، @پوریا@ ، Mᴏsᴇs ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، mT_pOoM_taaK
(18-06-2012، 20:53)مرواريد سرخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور مي فهميم اخطار هامون چقدره

توپروفایلتون
سوالات در مورد اخطار ها ! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، پارمیداnbp ، Apathetic ، B I N A M ، سپیده48 ، دلبر شیطون ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، کسی پشت سرم اب نریخت ، طوطی82

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات متداول انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  سوالات مربوط به اعتبار ها !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان