نظرسنجی: دوست داری کدوم باشی؟
گرگینه
خون اشام
زامبی
پری ها
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گرگ یا خون اشام؟(بسته شده)

با hhrrbb موافقم.مثلن لبتون ک خون میاد بمکید بخوری.ترش و خوشمزه.به به.تشنمه.برم خون بخورم الان میام.
خیلی از ماها...
تو دل خیلی از آدما...
همزمان با "خاموش شدن نت"...
"خاموش میشیم"...
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM
آگهی
بچه ها کارهای غیربهداشتی ایدا رو گوش نکنید زیادی جو گیره  نکته عکی:فقط خون لب و دهنو و دندون قابل خوردنه ولی برای بقیه ی جاهای بدن امکان عفونت کردنو داره 
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
کوفت.بی ادب.کارهای غیر بهداشتی؟کاربرا رو احمق فرض کردی؟کدوم خلی مثلا میاد دستشو ببره ک خون بخوره؟دارم شوخی میکنم.نکنه دلت میخواد لوت بدم.
خیلی از ماها...
تو دل خیلی از آدما...
"خاموش میشیم"...
پاسخ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، aLiReZaZ-iM
(29-07-2013، 19:52)aida 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوفت.بی ادب.کارهای غیر بهداشتی؟کاربرا رو احمق فرض کردی؟کدوم خلی مثلا میاد دستشو ببره ک خون بخوره؟دارم شوخی میکنم.نکنه دلت میخواد لوت بدم.

من من دستمو مي برم سر عمر خون اشاممDodgy
پاسخ
مرسیWink
پاسخ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(29-07-2013، 20:01)♥romina♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسیWink

بگو خون اشامDodgy
پاسخ
آگهی
فاطمه جون من فقط میخواستم جواب عرفانو بگیرم.مگه تو دنیا خون آشام خلم داریم؟نداریم
خیلی از ماها...
تو دل خیلی از آدما...
"خاموش میشیم"...
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM
(29-07-2013، 20:13)aida 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه جون من فقط میخواستم جواب عرفانو بگیرم.مگه تو دنیا خون آشام خلم داریم؟نداریم
معلومه داریم نمونش خودت
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
کي تا حالا خون خورده يا گوشت خام خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــيلي خوشمزسHeartHeartHeart
پاسخ
ممنونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان