امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداول انجمن

(22-04-2020، 12:19)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 9:41)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عمو من مشکلم اینه که کسی به من پاسخ میده تو اطلاعیه ها نشون نمیده داره منو خیلی عضیت میکنه تنظیماتمم
درسته میشه این مشکل برطرف شه فکر کنم برایه چند کاربر دیگه هم همین جوریه Heart
در نام کاربری نباید فاصله باشه.
درست شد.
بقیه هم چنین مشکلی دارند به من پ.خ بدن درست کنم.
با سپاس.
سپاس عمو
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 333

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
آگهی
اقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چجوری اینجوری شده !!!

پیاماش درهم ادغام نشده چرا !!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
(22-04-2020، 16:47)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چجوری اینجوری شده !!!

پیاماش درهم ادغام نشده چرا !!
شانس اورد!!
حالا اگر شما میخوای اعدامش کنیم!!!   Telegh_42 

با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Ɗєя_Mσηɗ ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، red_Queen ، sober ، کــــــــــⓐرمَن
سلام من مشکلم اینه که وقتی موضوع میزنم ارسال هام بیشتر میشه
همینجوری نمیشه
من دیدم برایه چند کاربر دیگه هم همین طوره
123::
سوالات متداول انجمن 333

پاسخ
 سپاس شده توسط ßяɪcε
(25-04-2020، 21:53)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من مشکلم اینه که وقتی موضوع میزنم  ارسال هام بیشتر میشه
همینجوری نمیشه
من دیدم برایه چند کاربر دیگه هم همین طوره

توی بخش گفت و گوی ازاد و عاشقانه ارسال های شما حساب نمی شه!
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، امیر‌حسین ، Medusa ، red_Queen ، Faust
سلام عمو چرا اپلود فیلم و موسیقی نمیزنین
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

سوالات متداول انجمن 333
پاسخ
آگهی
سلام عمو جونم (: خسته نباشید
طاعات و عباداتتون هم قبول باشه .. (:

عذرمیخوام ، خواستم بپرسم امکانش هست که لینک یه پست از اینستاگرام رو توی تاپیکمون قرار بدیم؟
یا جزو قوانین محسوب نمیشه؟!

@SABER
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، ßяɪcε ، SABER ، sober
(14-05-2020، 17:49)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عذرمیخوام ، خواستم بپرسم امکانش هست که لینک یه پست از اینستاگرام رو توی تاپیکمون قرار بدیم؟

@SABER
سلام.
ممنون از شما. سلامت باشید.

مثلا به چه منظوری نیاز است این کار رو کنید؟

با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، sober ، ßяɪcε
(14-05-2020، 19:58)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 17:49)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER
سلام.
ممنون از شما. سلامت باشید.

مثلا به چه منظوری نیاز است این کار رو کنید؟

با سپاس.

مچکرم ، همچنین (:

برای نمونه توی تاپیک اخبار موسیقی ، وقتی در مورد تاریخ انتشار یه اهنگ صحبت میشه ، موزیک ویدیو اون اهنگ که توی پیج خواننده هست رو لینکشو بزاریم ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، ßяɪcε ، red_Queen ، Faust ، لــــــــــⓘلی
چطوری یه کلیپ از اپارت رو بزارم.

فقط لینکشو کپی کنم و قرار بدم یا باید دانلود کنم بعدش اپالود؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات در مورد اخطار ها !
  آموزش رفع مشکل ساعت انجمن
  آشنایی با تیم مدیریت انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  روشی برای افزایش سرعت انجمن - صفحه‌ی هدایت کننده
  آموزش نویسندگی در انجمن
  ارتقا انجمن به نسخه جدید 1.8
  آموزش قرار دادن کلیپ های سایت آپارات در انجمن !
  گفتگو پیرامون دشواری های انجمن و بخش ها
Star آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان